Skocz do zawartości
  • 0

Cos lepszego od Dragonfly RED do 1500zl


Aleandir

Pytanie

Czesc,

Szukam zamiany DACA z dragonfly red na cos lepszego. Budzet do 1500zl (moze byc uzywka). Sporo dobrego naczytalem sie na temat mojo pod nighthawk carbon.

Troche wymog specyficzny bo chcialbym by wzmak zgrywal sie rowniez z czyms naturalniejszym niz Nighthawk (np. Sennheiser hd660s), gdyz to bedzie kolejny prawd. zakup.

PS. nie musi byc przenosne, bedzie podlaczone do kompa i gralo z kompa

Edytowane przez Aleandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mojo jest świetny i myślę, że dobrze zgrał by się z hd660s, ale z Hawkami moim zdaniem było trochę za grubo i pogłosowo. Co prawda słuchałem bardzo krótko, ale Cobalt w połączeniu z Nighthawk Carbon wypadł lepiej.

 

Do użytku stacjonarnego Cobalt też się lepiej sprawdzi, bo nie trzeba przejmować się zarządzaniem baterią. Mojo pomimo swoich licznych zalet bardzo się grzeje podczas jednoczesnego słuchania i ładowania co na pewno nie wpływa pozytywnie na żywotność baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cobalt jest od reda lepszy, używałem jakiś czas, ale tak jak Ty chciałem coś nabyć lepszego. Ze swojej strony mogę Ci polecić Aune S6 w tej kwocie powinieneś się zmieścić, za używkę, ostatnie gdzieś widziałem nawet po 1400 bodajże. To jest integra, DAC/AMP, poczytaj sobie recenzje ale w tej kwocie to bardzo dobry sprzęt. To już sprzęt wyłącznie stacjonarny, jakością oczywiście lepszy od Cobalta. Nie wiem jak poleci z hd660s ale z hd650 grało spoko. Ja podłączam do kompa kablem USB i śmiga aż miło, oczywiście dla pewności lepiej zrobić jakieś testy czy Tobie takie granie pasuje :)  Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja używam na bieżąco s6 z nighthawk i granie mi się bardzo podoba. Dodam, że póki co słucham tylko po kablu z pudełka, zapewne Ty też. Teraz jeszcze doszedł mi dodatkowy wzmacniacz ale i bez tego było super. Ja mam hołki drewniaki, tę starszą wersję. Skoro jesteś z Warszawy to raczej nie powinno być problemu przetestować s6 gdzieś. Wtedy będziesz miał pewność i nie kupujesz kota w worku :) Według mnie w tej cenie 1500 spokojnie znalazłbyś używkę więc i nic nie trzeba dorzucać. Od siebie dodam jedynie, że warto w przypadku hołków zaopatrzyć się w rodowaną wtyczkę furutecha (100zł), którą polecił mi @pabloj.

 

EDIT: @pabloj A no stary S6 bez dopisku Pro. W tej kwocie "jedynie" ta starsza wersja. Ale to nie znaczy, że zła!

Edytowane przez januszmuzy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności