Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Qudelix-5K DAC/AMP Dual SABRE ES9218P aptX Adaptive/HD LDAC Qualcomm QCC5124 2.5/3.5


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyszła aktualizacja aplikacji na androida i nowy FW 1.10 dla 5K. Widać, że się starają, sporo dodatkowych opcji i usprawnień. LDAC przy 660 kb przestał ciąć ale 990 kb nadal tnie. Pytanie na ile jest to kwestia Samsunga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła aktualizacja aplikacji na androida i nowy FW 1.10 dla 5K. Widać, że się starają, sporo dodatkowych opcji i usprawnień. LDAC przy 660 kb przestał ciąć ale 990 kb nadal tnie. Pytanie na ile jest to kwestia Samsunga.
 
Problem androida. Mam to samo w Huawei P30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechało to maleństwo i do mnie ale mam poważny problem - aplikacja na android nie chce się z nim łaczyć.

Sam system łączy się po LDAC i słuchawki działają ale aplikacja ma "disconnected" i nie chce się  za nic połaczyć. Na liście urządzeń widnieje Qudelix-5K ale wisi mi na "connecting".

Bez tego to lipa bo nie mogę żadnych ustawień zmieniać. Mam Oneplus7PRO.

Widzę w komentarzach o apce że ktoś ma to samo na Samsung S9+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, Nicodem napisał:

Dojechało to maleństwo i do mnie ale mam poważny problem - aplikacja na android nie chce się z nim łaczyć.

Sam system łączy się po LDAC i słuchawki działają ale aplikacja ma "disconnected" i nie chce się  za nic połaczyć. Na liście urządzeń widnieje Qudelix-5K ale wisi mi na "connecting".

Bez tego to lipa bo nie mogę żadnych ustawień zmieniać. Mam Oneplus7PRO.

Widzę w komentarzach o apce że ktoś ma to samo na Samsung S9+.

 

Już miałem pisać że co kurna nie działa jak mam s9+ i działa ale wchodze, sprawdzam i.... nie działa :D Widzę że update zrobili 28 czerwca podpisany jako "bug fix" i już apka nie wymaga zgody na lokalizację tyle że w tej sposób przestała też działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja mam problem. W sumie to żadne pocieszenie :)
Nie pyta o żadne uprawnienia i nie mogę nic dodać.
Pewnie fix zaraz będzie.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Spawn napisał:

Już miałem pisać że co kurna nie działa jak mam s9+ i działa ale wchodze, sprawdzam i.... nie działa :D Widzę że update zrobili 28 czerwca podpisany jako "bug fix" i już apka nie wymaga zgody na lokalizację tyle że w tej sposób przestała też działać :D

 

Sprawdziłem przed chwilą. Stara aplikacja działała wraz ze starym firmware. Teraz zaaktualizowałem aplikacje + 5k ze startym firmware i również bez problemu. Zaaktualizowałem firmware do 1.2.2 i również nie mam problemu. Sprawdzałem na iphonach i galaxy A50 - tylko taki mam w szufladzie.

 

Spróbuj:

1) Odinstalować aplikacje i zainstalować ponownie

2) Rozparować urządzenie i sparować ponownie

3) w aplikacji po wcześniejszym sparowaniu podłącz urządzenie w apce

 

Jeżeli zadziała to zalecam też aktualizacje firmware od razu zrobić.

 

Jeżeli nie działą to podrzuć mi na maila dokładny model telefonu to wrzucę do developerów może coś faktycznie jest na rzeczy po aktualizacji.

 

@Nicodem jak byś mógł powyższe sprawdzić i również w razie problemu podrzucić ten długi numer z modelem telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji aplikacji na smartfonach (Huawei, Honor i Xiaomi) oraz aktualizacji oprogramowania w urządzeniu wszystko śmiga jak należy. W ogóle nie bawiłem się w ponowne parowanie. Może jakieś jaja są z samsungami, jak to zresztą często bywa.

 

Przy parowaniu należy jedynie pamiętać, że najpierw paruje się urządzenie ze smartfonem, a potem łączy z aplikacją towarzyszącą.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wpierw sparowane urządzenie, potem zainstalowaną apkę. W apce widział na liście te urządzenie, nie potrafił się połączyć.

Wywaliłem apkę, zainstalowałem ponownie - to samo. Wyczyściłem wszystkie cache apki i ustawienia - to samo.

 

Wywaliłem parowanie urządzenia z poziomu android z odpaloną apką w tle. Sparowałem ponownie, zezwoliłem na dostęp do kontaktów (nie wiem w sumie po co ale pewnie to norma przy zestawach słuchawkowych) i w apce pojawiło się znów urządzenie do połączenia. Tym razem po kliknięciu - zadziałało.

 

Właśnie wgrałem 1.1 i działa poprawnie.

LDAC - śmiga na 990 Kbps

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na testowym egzemplarzu od Janusza wgrałem nowe FW i zaktualizowałem apke. Gra. 

Miałem.problem bo parował się z V30 i niby wszystko OK ale dźwięku brak. Dopiero w apce znalazłem paski do podnoszenia głośności. Osobne dla BT z fona i osobne dla ampa. Z Oppo PM3 włączam tryb High i opcję Performance.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem USB AUDIO PLAYER PRO, testuję z qudelixem, szok jak niektóre kawałki grają lepiej niż na aplikacji tidala. Ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z tymi niebieskimi i zielonymi kropkami w Uapp? Jak włączę bit perfect to sygnał leci bezpośrednio do daca i wtedy któraś się świeci. Tak powinno być?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

Przynajmniej nie szpiegują na rzecz chińskiej republiki ludowej :D

 

Szpiegują dla siebie i dla każdego podmiotu w EU. Samsungi jako jedne z nieliczcznych mają pełny wjazd zdalny na telefon co jest wykorzystywane do uwalenia telefonu jak np nie płacisz rat u operatora. Temat do dywagacji - lepsze chińskie szpiegowanie czy nasze rodzime 😈

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Na testowym egzemplarzu od Janusza wgrałem nowe FW i zaktualizowałem apke. Gra. 

Miałem.problem bo parował się z V30 i niby wszystko OK ale dźwięku brak. Dopiero w apce znalazłem paski do podnoszenia głośności. Osobne dla BT z fona i osobne dla ampa. Z Oppo PM3 włączam tryb High i opcję Performance.

I bardzo dobrze, że go zaktualizowałeś, bo musiał bym prosić  znowu córkę o fona. A drogi to biznes dla mnie, czasy ciężkie. :D

Edytowane przez jd1210
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem.pewną niedogodność - gniazdo słuchawkowe jest na górze. Więc zapięcie na kołnierzyk tshirta odpada - wtyczka uderza w gardło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach








Przypomnij mi jaki telefon? Na moim P30 niestety 990 przycina przy odpalonym ekranie, ale to kwestia androida.
OnePlus 7pro, android 10


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Zauważyłem.pewną niedogodność - gniazdo słuchawkowe jest na górze. Więc zapięcie na kołnierzyk tshirta odpada - wtyczka uderza w gardło.

Ogólnie żadnego z konkurentów nie można tak wygodnie nosić. FiiO i Shanling są za ciężkie, a punktowe trzymanie klipsa w Radsone sprawia, że się mocno przekrzywia i potrafi odpiąć pod ciężarek samego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&K XB10 można tak nosić: "dziurki" są u spodu i jest lżejszy od kabla, więc nie marszczy dizajnu. Tylko przez okrągły kształt kumple na warsztacie mają polewkę, że znowu zakosiłem tiszert z klipsem bezpieczeństwa z butiku 🤢

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Fiio BTR 3 można nosić pod szyją. BTR5 nie miałem, więc nie wiem. 

Też można :) mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności