Skocz do zawartości
  • 0

Gry/muzyka - sluchawki do domu (1300zł)


Aleandir

Pytanie

Cześć,

Szukam czegoś do kompa juz od dwóch miesięcy, nadal nic nie kupilem :/. Mam hyperx cloud, ale chce cos z wyzszej półki. Posiadam DGF Red wraz z  urządzieniem do redukcji szumu Audioquest (nine pamietam nazwy). 

Sporo dobrego naczytalem sie o sluchawkach audioquest nightowl/ nighthawk. Jestem zdecydowany kupić, ale jako ze nie jest to maly wydatek, proszę ekspertów o poradę.
Czy w tej cenie polecicie coś innego, jeśli nie które z tych dwóch słuchawek wywarły na was większe wrażenie?
Słucham wszystkiego, czasem zagram casualowo w csa, ale glownie jakies gry single player ew. path of exile. 

Z doków posiadam periodic audio BE i z brzmienia jestem mega zadowolony.

PS.2 Czemu ich cena spadła z 2900zł?



Z góry dzięuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam AQ Nighthawk i Nightowl. Dla mnie nie ma wygodniejszych i lepszych słuchawek do gier. Muzyka to już osobny temat bo ich styl i charakter jest niepowtarzalny. Niepodważalnym jest że prezentują wysoka jakość dzwięku. Pytanie czy sygnatura Tobie odpowiada.

Masz juz DGF Red który ma idealną synergię z Hawkami i Owlami. Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał, można powiedzieć że masz idealny tor pod te słuchawki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz :) Nighthawk to naprawdę wspaniałe słuchawki.  Brałbym je bez wahania. Pamiętaj, że masz DFred, który zgrywa się z nimi znakomicie, bo to sprzęt bo te modele specjalnie strojony. Ponadto hołki to chyba najwygodniejsze słuchawki ever :) To tyle, według mnie z tym sprzętem i w tej cenie to numer 1. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam się, że Nighthawki to jedne z najwygodniejszych słuchawek, ale do gier moim zdaniem się średnio nadają. Akurat ostatnio pogrywam w sieciowe FPS-y i o ile w muzyce ta ich pogłosowość mi nie przeszkadza, a nawet się podoba, o tyle w grach daje to dziwny efekt rozmycia i utrudnia lokalizowanie przeciwników. Do grania zdecydowanie wolę AKG K712 PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Aleandir ale do kompa i gier to nie wiem, czy kabel nie jest za krótki, więc dodatkowa inwestycja. A poza tym najbardziej irytujący stockowy kabel, z jakim się spotkałem.

Posłuchaj także próbek u Eardrummera. Różnice może i przerysowane, ale dadzą ci pojęcie, w którą stronę idą Hawki. 

A na dzień dzisiejszy to ja bym Ci sugerował rozważyć DT1770. @neonlight sprzedaje w cenie blisko Twojego budżetu. Zresztą AQ też poszukaj na naszym bazarku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kupilem nighthawk carbon w top hifi, w domu patrze kabel zepsuty, dziala tylko lewa strona....  co zrobić?

super pierwsze wrazenia kupna drozszych sluchawek ;d


chyba potwierdzenie ze kabel maja do bani, skoro nowe ze sklepu dziala jedna strona  

Edytowane przez Aleandir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności