Skocz do zawartości

Moondrop - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, all999 napisał:
53 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

A wchodziłeś w link z tego postu? Jest jakaś afera, związana z ich mediami społecznościowymi. Ktoś coś więcej wie?

 

Chodzi o te rysowane panienki. W sumie to nawet pracownicy Moondrop się tego wstydzą :D

 

A Kato ładnie się prezentują na zdjęciu, ale używać je będzie trzeba chyba w rękawiczkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kuba_622 napisał:

 

Chodzi o te rysowane panienki. W sumie to nawet pracownicy Moondrop się tego wstydzą :D

 

A Kato ładnie się prezentują na zdjęciu, ale używać je będzie trzeba chyba w rękawiczkach :)

Mnie to zawsze zastanawiało po jakiego grzyba te anime wszędzie na pudełkach.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Chodzi o te rysowane panienki. W sumie to nawet pracownicy Moondrop się tego wstydzą :D

 

A Kato ładnie się prezentują na zdjęciu, ale używać je będzie trzeba chyba w rękawiczkach :)

 

Dobra, było coś takiego ze 2 tygodnie temu. Na HedFaju pojawiła się grafika, na której anime panienka miała wypięty tyłek, zadartą kiecę i na majtkach takie białe plamy, powiedzmy z rzadkiego jogurtu naturalnego... Niesmaczna była ta grafika wybitnie i chyba pod naciskiem społeczności została usunięta. Ponoć boss MoonDrop lubi takie klimaty. Nie mnie to oceniać.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że anime na opakowaniu słuchawek to pomyłka. Może i szef MoonDrop to lubi, ale nie każdemu musi się to podobać.  Sorry, ale dla mnie to obciach, takie obrazki kuso odzianych Japoneczek. To tak, jakbym ja był szefem takiego interesu i na każde opakowanie słuchawek kazał dawać grafikę z mordą jakiegoś jazzmana ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Methuselah napisał:

Nowa wersja kolorystyczna KATO (matowa):

 

https://www.facebook.com/MoondropLab/posts/1043136823112947

Trochę im zajęło wykminienie, że te lustrzane powłoki rysują się od patrzenia i po czasie estetyka mocno na tym cierpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę im zajęło wykminienie, że te lustrzane powłoki rysują się od patrzenia i po czasie estetyka mocno na tym cierpi...


Ja tam wolę połysk default_smile.png

Do tego przedsprzedaż z ekstra kabelkiem przedłużona do końca miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na mat, jakoś bardziej mi się widzą. Ale temat też jest taki - to będzie matowiona stal, czy będą malowane? Moje czarne Arie są dalej czarne, ale w Starfield farba ponoć lubiła złazić. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Birken napisał:

Nie były by z metalu to by znacznie mniej problemow było. Arie lepsze niż Starfield'y? Zdaje się że miałeś obie pary?

 

Nie miałem Starfieldów. Swego czasu równolegle pojawiły się KBEar BElieve i Starfield, wybór wtedy padł na BElieve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcelmtbmx napisał:

Sam się zastanawiam. Myślałem zostać przy połysku z racji opinii o malowaniu Moondropa. Ale jeśli to ma być zmatowiona a nie malowana na mat powłoka to wziął bym taką. Inna sprawa, że chyba się to wszystko trochę opóźni 

 

Niestety tak - Moondrop Kato will be shipped from early October by order sequence. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem jak mocno te dwie wersje różnią się kształtem 😐. Ta matowa (i z przodu i z tyłu) ma dużo więcej załamań i kątów, żeby się później nie okazało, że są różnice w brzmieniu. Trochę nie rozumiem czemu nagle wchodzi coś takiego. Inne wykończenie - matowe oprócz połysku ok, ale tutaj cała obudowa jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcelmtbmx napisał:

Dopiero teraz zauważyłem jak mocno te dwie wersje różnią się kształtem 😐. Ta matowa (i z przodu i z tyłu) ma dużo więcej załamań i kątów, żeby się później nie okazało, że są różnice w brzmieniu. Trochę nie rozumiem czemu nagle wchodzi coś takiego. Inne wykończenie - matowe oprócz połysku ok, ale tutaj cała obudowa jest inna.

Raczej inna gra świateł, ze względu na inną powierzchnię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w wyglądzie polega raczej na tym, że ostre ranty w polerowanych są po prostu zeszlifowane i dlatego wyglądają inaczej. Na bardziej obłe. Od środka na 100% będzie to samo. Poza tym na umieszczonych grafikach to są pewnie wstępne wizualizacje. Realnie ma to wyglądać tak:

 

spacer.png

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The matte steel KATO treated by matting process has a sturdy cut and distinct edges and is also more futuristic. In addition, free-worry about being scratched due to this ultra-wearable stainless steel mat shell. https://t.co/wDnPkAow7S



c1178e4bdb5435819eb81c158eb34acc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga młodzieży, skąd Kato brać? z ali z oficzial moondrop szopa?

 

te matowe to piaskowana stal, nie rysuje się tak łatwo

 

oraz po stronie wewnętrznej podkreślona geometria brył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mykupyku napisał:

droga młodzieży, skąd Kato brać? z ali z oficzial moondrop szopa?

 

te matowe to piaskowana stal, nie rysuje się tak łatwo

 

oraz po stronie wewnętrznej podkreślona geometria brył

 

Ja zamówiłem na HiFiGo - wysyłka Priority za 8$, ale już wszystkie TAX'y opłacone. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności