Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Moondrop - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, all999 napisał:


 

 


W preorderze dostajesz ekstra kabelek. Do 16go września.
 

 

Z tego opisu w tweecie bym zrozumiał, że to jest darmowy upgrade do wyższej wersji przewodu ("Line K") jednak, a niekoniecznie dodatkowy ekstra kabelek. Ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zamówić nowe Kato ale zastanawiam się skąd najlepiej je brać. Cena na Ali z doliczonym Vatem jest finalna czy nasz urząd jeszcze coś dolicza? Są też dostępne na shenzenaudio i hifigo ale nie wiem jak w tym przypadku doliczane są koszty za celną i VAT. Shenzenaudio na pewno oferuje gwarancje 2 lata na czym też mi zależy. Nie wiem jak na hifigo i Ali (sklep moondropa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę je kupić i zastanawiam się czy to, że VAT jest opłacony na ali, będzie miało wpływ na szybkość pracy urzędu celnego. Bo jeśli nadal paczka ma leżeć miesiąc w magazynie, to wolę wziąć z hifigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, all999 napisał:

Też chcę je kupić i zastanawiam się czy to, że VAT jest opłacony na ali, będzie miało wpływ na szybkość pracy urzędu celnego. Bo jeśli nadal paczka ma leżeć miesiąc w magazynie, to wolę wziąć z hifigo.

Hmm wydaje mi się, że paczki z Ali są teraz procesowane szybciej, ale nie zamawiam już tyle co wcześniej, bo to się nie opłaca. Natomiast myślę że z SA albo hifigo łatwiej dogadać się w sprawie realizacji gwarancji (np. jak w przypadku Topping L30). 

Co do Kato - to wciąż jeden dynamik i kupowanie w ciemno, nie myślicie, że lepiej dopłacić do sprawdzonych Blessing 2 z Amazona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że paczki z Ali są teraz procesowane szybciej, ale nie zamawiam już tyle co wcześniej, bo to się nie opłaca. Natomiast myślę że z SA albo hifigo łatwiej dogadać się w sprawie realizacji gwarancji (np. jak w przypadku Topping L30). 
Co do Kato - to wciąż jeden dynamik i kupowanie w ciemno, nie myślicie, że lepiej dopłacić do sprawdzonych Blessing 2 z Amazona?
Ja jestem od dawna fanem KXXS, więc wiem czego chcę. Co do gwarancji, Moondrop ma na ali swój sklep, więc kupujesz bezpośrednio od producenta. Gwarancją bym się nie martwił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcelmtbmx napisał:

Cena na Ali z doliczonym Vatem jest finalna czy nasz urząd jeszcze coś dolicza? 

 

No nie do końca tak jest - powyżej 150$ Ali odlicza VAT i jest informacja że wszelkie opłaty na miejscu trzeba będzie ponieść. Więc wjazd na UC, tam jest podatek doliczany, dodatkowo poczta swoje za obsługę policzy.

Tak przy okazji - te paczki powyżej 150$ to wszystkie z automatu trafiają na UC, czy dalej loteria?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No nie do końca tak jest - powyżej 150$ Ali odlicza VAT i jest informacja że wszelkie opłaty na miejscu trzeba będzie ponieść. Więc wjazd na UC, tam jest podatek doliczany, dodatkowo poczta swoje za obsługę policzy.
Tak przy okazji - te paczki powyżej 150$ to wszystkie z automatu trafiają na UC, czy dalej loteria?
Racja, czyli śmiało można brać z hifigo.



a4d0475fcec90df3c6856d4ddd7b9f48.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:

Racja, czyli śmiało można brać z hifigo.



a4d0475fcec90df3c6856d4ddd7b9f48.jpg

 

Tam jest lepiej? Szybciej? Większa szansa na uniknięcie VAT? Jakieś kupony? Bo nigdy z tego sklepu nic nie kupowałem. Jakoś do Ali się przyzwyczaiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tam jest lepiej? Szybciej? Większa szansa na uniknięcie VAT? Jakieś kupony? Bo nigdy z tego sklepu nic nie kupowałem. Jakoś do Ali się przyzwyczaiłem...
Ze dwa razy zamawiałam dość drogie iemy i szło to jakoś sprytnie przez magazyn w Europie. Ale to było przed 01.07, kiedy to wszedł pakiet e-commerce dla całej UE.

Tu możesz poczytać.
https://hifigo.com/pages/track-order
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mi wyskoczyło:

 
We found 2 shipping rates available for Poland, starting at 30,48 zl.
  • Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid at 30,48 zl
  • Express: TNT/DHL/UPS/FEDEX etc (Exclude tax and duty) at 87,63 zl

Czy jeśli dobrze zrozumiałem, wysyłka 30,48 zł i wszystkie opłaty już ogarnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mi wyskoczyło:
  We found 2 shipping rates available for Poland, starting at 30,48 zl.
  • Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid at 30,48 zl
  • Express: TNT/DHL/UPS/FEDEX etc (Exclude tax and duty) at 87,63 zl
Czy jeśli dobrze zrozumiałem, wysyłka 30,48 zł i wszystkie opłaty już ogarnięte?
Przed 01.07 tak to działało, teraz nie wiem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Coś takiego mi wyskoczyło:

 
We found 2 shipping rates available for Poland, starting at 30,48 zl.
  • Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid at 30,48 zl
  • Express: TNT/DHL/UPS/FEDEX etc (Exclude tax and duty) at 87,63 zl

Czy jeśli dobrze zrozumiałem, wysyłka 30,48 zł i wszystkie opłaty już ogarnięte?

 

Jest napisane na stronie:

Firefox_Screenshot_2021-09-09T09-56-08.072Z.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jot R napisał:

 

Jest napisane na stronie:

Firefox_Screenshot_2021-09-09T09-56-08.072Z.png

 

No właśnie widzieliśmy to, tylko zastanawiamy się, czy są te informacje obowiązujące przed 1.07 czy po? Bo jeśli już po zmianach, to dopłata 30,48 zł i gwarancja uniknięcia opłat, jest chyba najsensowniejszą opcją zakupu KATO.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2021 o 07:46, pylaczynski napisał:

Z tego opisu w tweecie bym zrozumiał, że to jest darmowy upgrade do wyższej wersji przewodu ("Line K") jednak, a niekoniecznie dodatkowy ekstra kabelek. Ale mogę się mylić

 

Moondrop potwierdził mi, że przy pre-orderach w paczce będą 2 kable. Standardowy i ten nowy Line "K". Interesująco zapowiadają się też te nowe tipsy "Spring". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodziłeś w link z tego postu? Jest jakaś afera, związana z ich mediami społecznościowymi. Ktoś coś więcej wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, all999 napisał:
46 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

A wchodziłeś w link z tego postu? Jest jakaś afera, związana z ich mediami społecznościowymi. Ktoś coś więcej wie?

 

Nic nie wiem, ale do g*wnoburz z mediów społecznościowych z mocną rezerwą podchodzę.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności