Jump to content
  • 0

IEMy dla żony. Wymóg mała obudowa słuchawek.

Question

Witam serdecznie. 

Jakie byście polecili słuchawki pod AK SR25 z małą obudową. 

Żona testowała i:

AK Diana > duża obudowa + ciężkie i wypadają z uszu podczas spaceru. Jako kanapowce ok, ale szukamy konstrukcji uniwersalnej. Pomimo ich gabarytów o dziwo nic nie gniecie. 

Andromeda > ostre krawędzie. Powodują dyskomfort i ból podczas dłuższego słuchania (w uszach trzymają się dobrze i nie wylatują) 

Shure 535 > niby małe ale kat pod jakim wychodzi tulejka gniecie w uszy i powoduje dyskomfort

Shure KSE1500 idealne dopasowanie i komfort ale z racji konieczności noszenia z sobą energizera odpadają.

Fiio FH7, ALO Soras, duże kloce, za bardzo wystają z uszu i podobno są tak brzydkie, że za pieniądze nawet żona nie włoży tego do ucha. 

Prosze o Wasze typy bo kończą mi się pomysły. Budżet powiedzmy max 4,5k (pod uwagę bierzemy również używki), ale wiadomo jak będzie coś fajnego za powiedzmy 1k to super!

Prowadzenie kabla OTE.

Chcemy sprawdzić Meze Rai Penta (może ktoś z Was ma na sprzedaż?). 

Recommended Posts

• 0
2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

@waski widzisz, gdyby nie to że jestem po operacji i unieruchomiony to bym do Rawicza poskoczył, spotkał się z Twoją żoną... Oczywiście dystans społeczny itd :) moglibyście przymierzyć, posłuchać. A jakiej muzyki ucha Twoja żona? 

Innej 😀

• Like 1
  • 0

Moim zdaniem Twoja pierwsza myśl jest najlepsza. Rai Penta są małe, swietnie wykonane, maja mocno przemyślaną konstrukcje pod względem ergonomicznym i podobno graja swietnie. Z opisów mogą dobrze grać z SR25 jak ktoś lubi cieplejsze granie.

• Thanks 1
  • 0

Dziękuję wszystkim za pomoc. Myślę iż mamy już wystarczająco długa listę słuchawek do sprawdzenia.

Jak tylko wrócę do domu zacznę pożyczać sprzęt do testów od dystrybutorów. 

• 0
On 6/13/2020 at 1:15 PM, waski said:

Witam serdecznie. 

Jakie byście polecili słuchawki pod AK SR25 z małą obudową. 

Żona testowała i:

AK Diana > duża obudowa + ciężkie i wypadają z uszu podczas spaceru. Jako kanapowce ok, ale szukamy konstrukcji uniwersalnej. Pomimo ich gabarytów o dziwo nic nie gniecie. 

Andromeda > ostre krawędzie. Powodują dyskomfort i ból podczas dłuższego słuchania (w uszach trzymają się dobrze i nie wylatują) 

Shure 535 > niby małe ale kat pod jakim wychodzi tulejka gniecie w uszy i powoduje dyskomfort

Shure KSE1500 idealne dopasowanie i komfort ale z racji konieczności noszenia z sobą energizera odpadają.

Fiio FH7, ALO Soras, duże kloce, za bardzo wystają z uszu i podobno są tak brzydkie, że za pieniądze nawet żona nie włoży tego do ucha. 

Prosze o Wasze typy bo kończą mi się pomysły. Budżet powiedzmy max 4,5k (pod uwagę bierzemy również używki), ale wiadomo jak będzie coś fajnego za powiedzmy 1k to super!

Prowadzenie kabla OTE.

Chcemy sprawdzić Meze Rai Penta (może ktoś z Was ma na sprzedaż?). 

A&K T8ie, jak dla mnie najwygodniejsze IEM, używałem z piankami Comply. 

• 0

Temat już nieaktualny. Kupiłem Final Audio E5000 (żonie podobają się bardzo, chociaż jak dla mnie walą basem zbyt mocno).

Z ciekawostek:

nie przypuszczałem, że takie maluchy będą potrzebować tyle prądu by zagrać. 

• 0

Jako fan Custom Artów polecam Custom Arty :)

Edited by argian
Spóźniony zapłon ...