Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

IEMy dla żony. Wymóg mała obudowa słuchawek.


waski

Pytanie

Witam serdecznie. 

Jakie byście polecili słuchawki pod AK SR25 z małą obudową. 

Żona testowała i:

AK Diana > duża obudowa + ciężkie i wypadają z uszu podczas spaceru. Jako kanapowce ok, ale szukamy konstrukcji uniwersalnej. Pomimo ich gabarytów o dziwo nic nie gniecie. 

Andromeda > ostre krawędzie. Powodują dyskomfort i ból podczas dłuższego słuchania (w uszach trzymają się dobrze i nie wylatują) 

Shure 535 > niby małe ale kat pod jakim wychodzi tulejka gniecie w uszy i powoduje dyskomfort

Shure KSE1500 idealne dopasowanie i komfort ale z racji konieczności noszenia z sobą energizera odpadają.

Fiio FH7, ALO Soras, duże kloce, za bardzo wystają z uszu i podobno są tak brzydkie, że za pieniądze nawet żona nie włoży tego do ucha. 

Prosze o Wasze typy bo kończą mi się pomysły. Budżet powiedzmy max 4,5k (pod uwagę bierzemy również używki), ale wiadomo jak będzie coś fajnego za powiedzmy 1k to super!

Prowadzenie kabla OTE.

Chcemy sprawdzić Meze Rai Penta (może ktoś z Was ma na sprzedaż?). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

@waski widzisz, gdyby nie to że jestem po operacji i unieruchomiony to bym do Rawicza poskoczył, spotkał się z Twoją żoną... Oczywiście dystans społeczny itd :) moglibyście przymierzyć, posłuchać. A jakiej muzyki ucha Twoja żona? 

Innej 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A Lime Ears model X? Można je klupić jako uniwersalne, tylko trzeba poczekać na wykonanie:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-lime-ears-model-x-9367677586

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-lime-ears-model-x-universal/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
On 6/13/2020 at 1:15 PM, waski said:

Witam serdecznie. 

Jakie byście polecili słuchawki pod AK SR25 z małą obudową. 

Żona testowała i:

AK Diana > duża obudowa + ciężkie i wypadają z uszu podczas spaceru. Jako kanapowce ok, ale szukamy konstrukcji uniwersalnej. Pomimo ich gabarytów o dziwo nic nie gniecie. 

Andromeda > ostre krawędzie. Powodują dyskomfort i ból podczas dłuższego słuchania (w uszach trzymają się dobrze i nie wylatują) 

Shure 535 > niby małe ale kat pod jakim wychodzi tulejka gniecie w uszy i powoduje dyskomfort

Shure KSE1500 idealne dopasowanie i komfort ale z racji konieczności noszenia z sobą energizera odpadają.

Fiio FH7, ALO Soras, duże kloce, za bardzo wystają z uszu i podobno są tak brzydkie, że za pieniądze nawet żona nie włoży tego do ucha. 

Prosze o Wasze typy bo kończą mi się pomysły. Budżet powiedzmy max 4,5k (pod uwagę bierzemy również używki), ale wiadomo jak będzie coś fajnego za powiedzmy 1k to super!

Prowadzenie kabla OTE.

Chcemy sprawdzić Meze Rai Penta (może ktoś z Was ma na sprzedaż?). 

A&K T8ie, jak dla mnie najwygodniejsze IEM, używałem z piankami Comply. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako fan Custom Artów polecam Custom Arty :)

Edytowane przez argian
Spóźniony zapłon ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności