Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FD Nowa linia słuchawek


rafik87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Fiio zapowiedziało nową linię słuchawek FD, jak na razie nie wiadomo praktycznie nic poza tym że pierwszy model FD1 będzie na pojedyńczym dynamiku pokrytym berylem (jeśli to będzie taki sam driver jak w FH7 to może być bardzo ciekawie) b306ffa26aa76963a24b409bfa198ac7.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.07.2020 o 17:30, FranticPhil napisał:

Jak oceniasz kabel? @kordal

 

Cienki, odpowiednio giętki, zausznice bez drucików, ale dobrze owijają się wokół uszu. Wtyczki plastikowe, ale rozdzielacz fajny metalowy. Ogólnie ergonomicznie bez zarzutów

IMG_20200702_115159.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2020 o 01:38, Rakos napisał:

Właśnie, pod jaką sygnaturę podchodzą FD1? 

Jestem też ciekawy bezpośredniego porównania FD1 z FH1s

Stosunkowo neutralne, zmierzające trochę w stronę ciepełka. Póki co wciąż je grzeje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.07.2020 o 21:50, kaleidgalaxy napisał:

Jakieś wieści na temat wrażeń odsłuchowych?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Brzmienie raczej zrównoważone, bas potrafi solidnie wybrzmieć (jednak beryl to beryl), z fajnym zejściem w subbas. Na ogół bas nie wychodzi przed szereg, średnica jest lekko jasna, wokale bliskie i naturalne (bez zbędnego przekoloryzowania), góra bardzo obecna, ale wciąż dobrze kontrolowana - żadnego nieprzyjemnego kłucia. Zaskakująco duża ilość detali jak na tą półkę. Scena jest wysoka i szeroka, z przyzwoitą głębią.

 

W uszach leżą identycznie jak EA3, czyli jak dla mnie ciut za płytko.

 

Generalnie naprawdę fajne słuchawki jak na tą cenę, ale u mnie raczej nie zostaną. Nie mój typ :)) 

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kordal napisał:

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Brzmienie raczej zrównoważone, bas potrafi solidnie wybrzmieć (jednak beryl to beryl), z fajnym zejściem w subbas. Na ogół bas nie wychodzi przed szereg, średnica jest lekko jasna, wokale bliskie i naturalne (bez zbędnego przekoloryzowania), góra bardzo obecna, ale wciąż dobrze kontrolowana - żadnego nieprzyjemnego kłucia. Zaskakująco duża ilość detali jak na tą półkę. Scena jest wysoka i szeroka, z przyzwoitą głębią.

 

W uszach leżą identycznie jak EA3, czyli jak dla mnie ciut za płytko.

 

Generalnie naprawdę fajne słuchawki jak na tą cenę, ale u mnie raczej nie zostaną. Nie mój typ :)) 

A jaka różnica między nimi a EA3? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

A jaka różnica między nimi a EA3? 

Nie mam już EA3 żeby porównać 1:1, ale odnoszę wrażenie, że EA3 bardziej szły w stronę ciepełka, tutaj jednak bardziej neutralność idąca w stronę jasności. 

Ale ciężko tak z pamięci porównywać :)

Edytowane przez kordal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności