Skocz do zawartości

odtwarzacz + słuchawki do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

cześć. jestem początkujący w temacie, ale mocno zainteresowany i chętny na naukę i rozwój. chciałbym zacząć od kupna odtwarzacza i słuchawek. jestem skłonny wydać 2500 zł. co poradzicie?

chodzi o słuchawki dokanałowe. mogą być bezprzewodowe, jeśli warto...(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Napisz cos wiecej tzn jakiej muzyki sluchasz, z jakiego zrodla(masz swoje pliki,czy raczej bardziej streaming) , jakie granie lubisz(ma byc cieplo i rozrywkowo,neutralnie, czy sucho i analitycznie) itd. Latwiej bedzie cos dobrac😉

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i podpowiedź:)

Jestem wielkim fanem Tool'a, i słucham go bardzo często, więc najważniejsze, abym dobrał sprzet pod Tool. Ale lubię też trip hop, np. Massive Attack (da się pogodzić?) Nie stream'uje. Szukam dobrych plików (można tu pytać skąd brać?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 10:45, Mirasvoo napisał:

Na hdtracks pisze mi, że "not available for purchase" àlbo not available in your country.

Wszystko to mam na oryginalnych cd. Jak przerobić? I na jaki format?

Ja używam do zgrywania cd do flaców AIMP. Bardzo fajne narzędzie przy okazji poszuka okładek, jak chcesz to i tekstów i wgra do pliku. Używam od 32-3 lat i jestem zadowolony. Znacznie wygodniejsze od foobara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaro54 napisał:

Ja używam do zgrywania cd do flaców AIMP. Bardzo fajne narzędzie przy okazji poszuka okładek, jak chcesz to i tekstów i wgra do pliku. Używam od 32-3 lat i jestem zadowolony. Znacznie wygodniejsze od foobara

dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirasvoo napisał:

dziękuję 

Nie ma za co. Ja całą swoją płytotekę a trochę tego mam przerzuciłem na flaci. Ok. 1 TB muzyki mam :). I jedna porada, nie warto ustawiać więcej niż 24bit/96 kHz, szkoda miejsca, a efekt jakościowy prawie niezauważalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 22:59, Mirasvoo napisał:

Jestem wielkim fanem Tool'a, i słucham go bardzo często, więc najważniejsze, abym dobrał sprzet pod Tool

Ja też uwielbiam Tool'a, słuchawki Dunu Falcon-C świetnie mi grały tę kapelę (jak i również A Perfect Circle, Korn, SOAD, Nin). Inną dobrą propozycją byłyby Fiio FH5 - będą trochę łatwiejsze w napędzeniu, grające ciekawiej sceną muzyczną, ale nie tak spójnie jak Falcony. Z obu propozycji zostanie Ci kasa na dobre źródło + kilka płyt, które przekonwertujesz sobie do FLAC i będziesz mógł cieszyć się muzyką ;) Mieszkasz w pobliżu jakiegoś większego miasta, gdzie mógłbyś przesłuchać różne opcje np. w MP3Store?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 19:31, Najner napisał:

Ja też uwielbiam Tool'a, słuchawki Dunu Falcon-C świetnie mi grały tę kapelę (jak i również A Perfect Circle, Korn, SOAD, Nin). Inną dobrą propozycją byłyby Fiio FH5 - będą trochę łatwiejsze w napędzeniu, grające ciekawiej sceną muzyczną, ale nie tak spójnie jak Falcony. Z obu propozycji zostanie Ci kasa na dobre źródło + kilka płyt, które przekonwertujesz sobie do FLAC i będziesz mógł cieszyć się muzyką ;) Mieszkasz w pobliżu jakiegoś większego miasta, gdzie mógłbyś przesłuchać różne opcje np. w MP3Store?

dzięki Najner.

kupiłem m9 i fh5 i jest bardzo dobrze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności