Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Playstation 5


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

"Lisa Su, dyrektor generalna firmy AMD, potwierdziła, że braki w dostawach urządzeń (konsol i komponentów PC) będą trwać do drugiej połowy 2021 roku – najbardziej dotkniętymi brakami będą PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Sytuacja ma zmienić się za kilka miesięcy, gdy zostaną uruchomione nowe moce produkcyjne i fabryki będą mogły dostarczyć części do urządzeń Sony, Microsoftu oraz samego AMD."

 

Ja komputer wymieniam już od 3 lat ale nie było dla mnie nic ciekawego w ofercie a jak sie pojawiło to się tego nie da kupić :P

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio czytałem że Sony dopłaca do każdej konsoli. W sumie nie dziwne, było tak z PS3 chociażby i nie wiem jak z PS4, która odniosła duży sukces. Skoro w cenie takiej konsoli nie dostanie się porządnego kompa, który by takiego Tomb Raidera z 2014 roku czy Wiedźmina 3 uciągnął. Czyli chyba na promocje dalej nie ma co liczyć :D A w takim momencie jesteśmy że pytanie czy warto PS4 brać. Ja mam PS4 Pro i póki co mi wystarcza z nawiązką, bo gier z abonamentu ps plus wpadło już tyle że nie wiadomo co uruchamiać. 

Tak czy inaczej co jakiś czas na łowcach gier wrzucają info że niby są konsole, ale bardzo szybko schodzą. 

Co za czasy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Czyli realnie za pół roku może poprawi się dostępność. Fakt, faktem tytułów wciąż jak na lekarstwo, ale w pół roku platynę w Soulsach bym zrobił
A na pewno nie przepłacę...
A nie myślałeś o tym, żeby wziąć na tę kilka miesięcy Xboxa i się pobawić, ograć trochę gamepassa? Ja na premierę kupiłem właśnie boxa, a jak będzie normalna dostępność to wrócę do PS5. I tak, OLED to był dobry wybór, mam C9 w 65" default_smile.png
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:

A nie myślałeś o tym, żeby wziąć na tę kilka miesięcy Xboxa i się pobawić, ograć trochę gamepassa? Ja na premierę kupiłem właśnie boxa, a jak będzie normalna dostępność to wrócę do PS5. I tak, OLED to był dobry wybór, mam C9 w 65" default_smile.png

Jeśli potwierdzi się fakt z dostępnością PS5 to rozważę taki krok. Co prawda graczem jestem casualowym, ale te kilka tytułów rocznie lubię ograć. Ostatni rok był chyba najsłabszy pod względem ilości w mojej historii gracza od czasów Amigi 500 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Undertaker napisał:

A ostatnio czytałem że Sony dopłaca do każdej konsoli. W sumie nie dziwne, było tak z PS3 chociażby i nie wiem jak z PS4, która odniosła duży sukces. Skoro w cenie takiej konsoli nie dostanie się porządnego kompa, który by takiego Tomb Raidera z 2014 roku czy Wiedźmina 3 uciągnął. Czyli chyba na promocje dalej nie ma co liczyć :D A w takim momencie jesteśmy że pytanie czy warto PS4 brać. Ja mam PS4 Pro i póki co mi wystarcza z nawiązką, bo gier z abonamentu ps plus wpadło już tyle że nie wiadomo co uruchamiać. 

Tak czy inaczej co jakiś czas na łowcach gier wrzucają info że niby są konsole, ale bardzo szybko schodzą. 

Co za czasy :D

 

 

Co jakiś czas widze newsa że się gdzieś pojawia ps5 i cena już nawet w marketach jest o 300zł wyższa niż sugerowana. Często też w zestawach sprzedają z grami, padem i kamerą i jak sobie to wszystko zsumujesz w pełnych cenach to i tak dopłacasz pare stów. Nie zmienia to faktu że schodzą w kilka minut od takiego newsa więc najbliższa promocja to myśle za 2-3 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Undertaker info dla Ciebie

 

„GT7 ucierpiało z powodu problemów produkcyjnych związanych z pandemią, dlatego jego premiera zostanie przesunięta z 2021 na 2022 rok. Ze względu na trwającą pandemię, sytuacja jest dynamiczna i zmienna, a niektóre kluczowe aspekty produkcji gry zostały spowolnione w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Więcej szczegółów na temat daty premiery GT7 podamy, gdy tylko będą dostępne”

 

Przy okazji to potwierdzili że będzie Playstation VR2 na ps5. Jak wyjdzie na to Half Life Alyx to chyba trzeba będzie kupić te gogle ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po Gran Turismo 5 i Sport nie powiem, żeby ten news mnie zdziwił. Było do przewidzenia po tym jak nie podawali szczegółowej daty przy prezentacji gry, a jedynie "launch window" odnośnie korelacji z PS5 czyli tak domniemywano że to będzie mimo wszystko pierwszy kwartał 2021. Rzucili krótki gameplay-trailer dawno temu i od tamtego czasu cisza w eterze. Niektórzy myśleli że nie ma sensu kręcić kampanii promocyjnej jako że samych konsol brakuje, a tu jednak pandemia i te sprawy. Trudno, ja mam tylko nadzieję że dopracują grę i zrobią ją w stylu Gran Turismo 1-4 z dodatkiem Sportu, na co się w sumie zanosi :)

 

Z wirtualną rzeczywistością miałem jedynie przygodę ale gierki były ze steama (m.in. SuperHot). Całkiem ciekawa sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawnzgadza się, jak ktoś ma abonament to trochę już ciekawych gier można było nazbierać ;) Teraz tylko kupić konsolę. 

 

Co do pada to słyszałem że Sony ma z nimi problemy. Wychodzi na to że i Ciebie dopadły, to trzeba będzie reklamować? Z tego co piszesz to problem podobny do tego co w starych PSP się zdarzało, że nie wracała "gałka" do wyjściowej pozycji i przez to np. postać w grze sobie sama skręcała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć gałki analogowe są te same co w Dualshock4 i z tymi problemu nie miałem przez 7 lat. Wytarły mi się tylko gumki w DS4 i jeden silnik od wibry po jakimś czasie działał dość głośno ale sprawny był cały czas i nowego pada kupiłem po jakichś 5 latach dopiero jak bateria zaczęła krócej trzymać. Stawiałbym że w DualSense jak coś ma paść to te nowe triggery bo takie pokombinowane a tu pyk, 3 miechy i gałka analogowa. 

 

 

EDIT

Przedmuchałem dzisiaj pada powietrzem i jak by mu się polepszyło. Zobaczymy na jak długo bo w switchu też mi driftował analog (tylko że po półtorej roku a nie 3 miesiącach) i też pomagało przedmuchanie na jakiś czas tyle że z czasem na coraz krótszy czas aż przestało to mieć jakikolwiek efekt. Wymieniłem wtedy całego analoga samemu bo 19zł kosztuje i jest plug&play bez lutowania. W dual sense niestety lutowane do płytki są.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipton, oby to był jakiś jednorazowy wybryk choć z tego co piszesz prognozy nie są najlepsze. Ja w sumie nigdy żadnych problemów nie miałem z żadnymi DualShockami z tego co pamiętam, a bywało tak że latały po podłodze nawet jak ktoś np. kabli nie zauważył. 

Może za mało gram na konsoli przez to audio :P

Za to na to PSP się nadziałem kiedyś, pamiętam że były nawet jakieś programy do kalibracji specjalnie wymyślone pod takie usterki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Undertaker napisał:

Vitę też sobie sprawiłem i tu już na szczęście bez problemów. Pograłem trochę w FIFĘ, ograłem Uncharted'a i Gravity Rush i w sumie puściłem dalej :D

 

Hehe u mnie to samo było. Pograłem w uncharted i killzone i doszedłem do wniosku że bieda. Jak ktoś nie lubi jrpg to nie ma w co grać na vicie. Sprzętowo za to zacnie było.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie pamiętam jak to dokładnie było, pewnie się znudziłem nową zabawką choć muszę przyznać że ani PSP ani Vita mnie tak nie wciągnęły jak swego czasu NDS Lite, na które to gry były dla mnie czymś innym niż po prostu trochę mniejsze PS3 ;) Niemniej jednak Gravity Rush miło wspominam, z tego co widziałem zarówno 1 jak i 2 nawet są na PS4 to tylko czekać na jakiś rabacik w PS Store odpowiedni i można przypisywać do konta. 

Uncharted to Uncharted, choć jakościowo to bliżej zdaje się jedynki niż 2 było. W sumie nie ma co się dziwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności