Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Playstation 5


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyły preordery również xboxa. Taka ciekawostka, na allegro można zamawiać i widać liczbę sztuk kupionych. Series X sprzedało się 350 sztuk, a series S tylko 40. Ciekawe, sądziłem że jednak ta tańsza wersja mocniej chwyci.
Ja zamówiłem w MM, też X. PS5 najwcześniej w przyszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w x-komie z rabatem 100zł za newsletter'a. Czyli praktycznie płacę tyli ile 3 lata temu za preorder Project Scorpio. Dla mnie cenowo jest lepiej niż dobrze.

A za to u Sony brzydkie zagranie ze Spider Man'em dla obecnych posiadaczy - brak aktualizacji do Remastered dla PS5. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, strategiczne pytanie (nigdy nie miałem konsoli) - czy na PS5 będą jakieś gry dla małych dzieci? Powiedzmy, że bym kupił za 2 lata, 4 latka miałaby w co grać? Zakup oczywiście dla tatusia pod Demon Souls 😄

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szaleństwo z tą premierą. W dniu premiery nie będzie można kupić ani xboxa ani ps5 w marketach. Do tego X-kom puścił plotkę, że partia ps5 na polskę jest wadliwa i będzie opóźniona a okazało się że opóźniona to będzie tylko w X-kom bo nie biorą od Sony Polska tylko z innego kanału który dał ciała a info o wadliwej partii to była wymówka :D https://spidersweb.pl/2020/11/playstation-5-ps5-opoznienie-plyta-glowna.html

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się natomiast zastanawiam, czy CP2077 będę mógł nabyć w MM po 10 grudnia, bo specjalnie wcześniej kupiłem pudełko, by móc odebrać steelbooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Dziwna sytuacja, ciekawe jest też, że xkom kombinuje i szuka innych źródeł dostaw poza oficjalnymi.

Ja chyba ogram Valhalle i CP2077 na PS4 a na PS5 będę cierpliwie aż pojawią się gry na nową generację

A to The Last of Us 2 ograłeś w końcu?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo z tą premierą. W dniu premiery nie będzie można kupić ani xboxa ani ps5 w marketach. Do tego X-kom puścił plotkę, że partia ps5 na polskę jest wadliwa i będzie opóźniona a okazało się że opóźniona to będzie tylko w X-kom bo nie biorą od Sony Polska tylko z innego kanału który dał ciała a info o wadliwej partii to była wymówka  https://spidersweb.pl/2020/11/playstation-5-ps5-opoznienie-plyta-glowna.html
A propos Xboxa, dziś można ją normalnie kupić, a jutro, w dniu premiery już nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all999 napisał:
2 godziny temu, Spawn napisał:
Szaleństwo z tą premierą. W dniu premiery nie będzie można kupić ani xboxa ani ps5 w marketach. Do tego X-kom puścił plotkę, że partia ps5 na polskę jest wadliwa i będzie opóźniona a okazało się że opóźniona to będzie tylko w X-kom bo nie biorą od Sony Polska tylko z innego kanału który dał ciała a info o wadliwej partii to była wymówka emoji3.png https://spidersweb.pl/2020/11/playstation-5-ps5-opoznienie-plyta-glowna.html

A propos Xboxa, dziś można ją normalnie kupić, a jutro, w dniu premiery już nie?

 

Kupić mozna, ale nie w markecie bo są zamknięte.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:

No jeśli są zamknięte, to nie kupisz :) PlayStation nie będzie w ogóle.

No wiadomo. Niektorzy chcieli leciec w dniu premiery i brac z półek ale zarówno microsoft jak i sony oficjalnie potwierdzili ze premiery w sklepach stacjonarnych nie będzie. Mozna kupić tylko online tyle ze ps5 sie nie da kupic online od dawna. Obstawiam ze jesli planowali cos wrzuci na polki to po prostu wystawia je w sklepie online i tyle. Xboxa mozna se zamawiac caly czas bo nie zniknał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Palpatine napisał:

Podobno info o wadliwej partii w Xkom to plotka, już ją zdementowano. 

Tak właśnie napisalem. X-kom nie będzie miał konsol na premierę a jako wymówkę ktoś tam od nich podał że konsole są wadliwe co już zdementowali. Tzn zdementowali że wadliwe, ale konsol mają nie mieć bo zawalił dostawca którym nie jest polskie sony tylko jakiś inny. Media markt biorący z polskiego oddziału ponoć ma już konsole w magazynie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie szczęście że Polyphony Digital dba o konsumenta i wypuści Gran Turismo 7 dopiero za jakiś czas :) Choć kto wie czy to nie będzie pierwsza połowa 2021. 

Do tego ten nowy dodatek Playstation Classic do Plusa z ciekawymi grami, których w większości nie ograłem na 4. Szkoda że TLoU2 tam nie ma ale to zbyt nowa gra. Na RDR2 też się czaję i ostatnio pudełko było w fajnej cenie, ale ja ostatnio audio-nerwosę próbuję zwalczać :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakaś francuska zdaje się. Ja Sport splatynowałem (jako jedyną grę) jakoś w styczniu tego roku i od tego czasu praktycznie nie gram. Generalnie wykręciłem taki poziom na padzie że jak wskoczyłem z marszu do rywalizacji jakiś czas temu na chwilę z ciekawości to mnie zdublowali :D Mowa o tych szybkich autach z grupy C i wyścigu na 12 okrążeń.

 

Ale pograłbym sobie w takie klasyczne Gran Turismo. Ponoć 7 ma takie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności