Jump to content

Recommended Posts

"Fidelice RNDAC, czy też Rupert Neve Designs Precision Digital-to Analog Converter to – jak sama nazwa wskazuje - przetwornik cyfrowo-analogowy, który jest najnowszym dzieckiem firmy będącej w świecie pro-audio swoistą legendą. Za firmą tą stoi Rupert Neve, człowiek będący jednym z pionierów w zakresie konstrukcji konsolet mikserskich, przedwzmacniaczy oraz wielu innych mniej lub bardziej niezwykłych urządzeń studyjnych."

Zapraszam do recenzji:

https://hifizone.pl/fidelice-rndac-recenzja/

Pozdrawiam i do przeczytania! :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Rakos
      Witajcie,
      Aktualnie stoję przed ciężkim wyborem, otóż po długim czasie jestem w stanie kupić wyższej klasy źródło. Aktualnie posiadam ~3000 złotych, więc moje pytanie brzmi: czy warto dopłacić 1000 złotych do czegoś innego? To jednak by opóźniło datę mojego zakupu.
      Oczekuję:
      delikatnego podkreślenia linii basowej bez przesadzonej ingerencji w odbiór innych częstotliwości (PS. nienawidzę mułu), naturalną, łagodną średnicę, małego wpływu charakteru źródła na górę (najlepiej taki złoty punkt pomiędzy charakterem ciemnym a jasnym), wysoki poziom rozdzielczości i efektywności sceny Istnieje taka możliwość, że źródło będę parował ze słuchawkami niskoohmowymi (przeważnie pełnowymiarowymi). 
      Zastanawiałem się nad: 
      Topping DX7 Pro SMSL M200 + SP200 + interkonekty Topping D70 + SP200/Monolith THX AAA 887 + interkonekty (dopłata) Bardzo bym was prosił o pomoc, bo jednak to z pewnością nie są małe pieniądze. 
      Za każdą odpowiedź dziękuję!
    • By Broda
      Chyba zamroziłem sie na parę lat z moim obecnym Dacem. 
      Przy pracy do laptopa (  z Foobarem - wtyczka Wasapi ) używam już bardzo długo Usb Dac Hifime Sabre  ES9023 , a do telefonu Hifime Android Dac. Do tego mały bardzo wiekowy lampowy wzmacniacz Philipsa i  stare kolumienki z  lekkimi papierowymi głośnikami Alnico.
       Chciałbym  zmienić już Dac, a nie mam doświadczenia, a tym bardziej możliwości odsłuchania - dostępu do kilku urządzeń.
       Na forum jest dużo użytkowników osłuchanych i często zmieniających urządzenia, dlatego proszę o sugestie wyboru - zakupu sprzętu. Miałem  w karierze Pc- audio dac na Wolfsonie  - Nostromo oraz  na TDA - Muse audio. Kostka Sabre w moim przypadku była postępem w jakości odsłuchu. Proszę o propozycję budżetowego Daca -  kroku naprzód. Używany również wchodzi w grę, ogranicza mnie jedynie budżet tak około 500 zł, ale tańsze a godne polecenia jak najbardziej mile widziane. 

Z góry przepraszam, jesli to nie jest własciwy wątek.

Na zdjęciu moje dotychczasowe " ustrojstwa"

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy