Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Porównanie Audeze iSine 10 vs iSine 20 vs LCD-i3


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Isine 20 i musze powiedzieć, że to dziwaczny produkt który w zależności od użytkownika, jego wymagań i chęci zaangażowania można ocenić jako bardzo dobry lub katastrofalnie fatalny.

 

Ani to przenośne bo otwarte.

Wygoda nie okropna ale dyskusyjna mimo, że otwarte.

Brzmienie ze stokowym kablem bez eq nie do przyjęcia natomiast z cipherem lub ostrej equalizacji klasowe. 

 

Taki troche półprodukt i projekt DIY dla tych co chcą się bawić. Czy gra jest warta świeczki to już kwestia indywidualna. Może lepiej kupić nauszne których nie trzeba poprawiać lub przenośne które są rzeczywiście przenośne bo zamknięte. Isine leżą tak nie wiadomo gdzie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankracy_waw jak to jest c Cypher i i4? Z tego co kojarzę to początkowo sprzedawano i4 bez Cyphera tłumacząc, że ma on za mało mocy. Dzisiaj widzę, że w ofercie Audeze ten model sprzedawany jest z CIPHER Lightning cable (zapewne v2) and Bluetooth module. Możesz powiedzieć, czy coś pomieszałem czy faktycznie tak było? Drugie pytanie czy bez Cypher'a jest tak duża degradacja dźwięku jak w innych modelach i10 czy i20 jak pisze @Spawn

Jeśli chodzi o wygodę to dla mnie modele isine zawszy były wygodne, potrafiłem w nich siedzieć całymi godzinami w pracy czy w domu. Ale to jest kwestia tak indywidualna, że każdy ją odbierze inaczej. Niemniej lekkość konstrukcji, zausznice i tylko opieranie się tulejki o kanał powodował u mnie miłe odczucia w długim użytkowaniu.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine z tego co mi kiedyś pisał user na innym forum, który miał okazję posłuchać i4 na Cipherze V2 i na AK240 to miała być przepaść na rzecz tego drugiego. Być może i4 tak się właśnie fantastycznie skalują. Dodatkowo zauważ, że przy zakupie CBT na stronie audeze (a wcześniej również V2) jest wybór iSINE lub LCDi3/i4. Tak więc pytanie czy @pankracy_waw ma dedykowanego CBT, czy randomowego ;) i jaka jest między nimi różnica.

 

@Spawn dla mnie i10/i20 to wymarzone słuchawki do zestawu: iPhone + Tidal + Cipher wersja wedle upodobań + EQ dostępne z poziomu iPhone'a w apce dla Ciphera również wedle upodobań. Co do wygody to wygięte nausznice tak jak w najnowszych rewizjach lub przeróbka tych starych i za stosunkowo śmieszne pieniążki (używki i10 + Cipher dwa razy kupowałem w okolicach 750zł) mamy szczenoopad (pod warunkiem że akceptujemy otwartość). Wszystko co najlepsze z technologii planarnej + wszystko co najlepsze w konstrukcjach otwartych + lekkość, przenośność  i ogólna wygoda. Dla mnie niezmiennie przebój lata z radiem :)  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności