Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy


Rekomendowane odpowiedzi

w takiej cenie z balansem będzie ciężko. Cambridge audio ma ciekawe klocki, ale ostro ponad budżet i to raczej pod domowe stereo, a nie do słuchawkowca. 
Może coś mniejszego? Teufel ma w ofercie mały streamer (brak balansu) w cenie poniżej podanej kwoty (jeszcze go nie testowałem).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CoATI napisał:

w takiej cenie z balansem będzie ciężko. Cambridge audio ma ciekawe klocki, ale ostro ponad budżet i to raczej pod domowe stereo, a nie do słuchawkowca. 
Może coś mniejszego? Teufel ma w ofercie mały streamer (brak balansu) w cenie poniżej podanej kwoty (jeszcze go nie testowałem).  

Na przykład taki?

https://allegro.pl/oferta/cambridge-audio-stream-magic-6-9326149889?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Warte uwagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 14:36, RADOslaw napisał:

 

Stream Magic to był hit parę lat temu, ale funkcjonalnie to nie miał apki na smartfona, a wyświetlacz był zdecydowanie mniej czytelny niż streamery Marantz/Denon. O Tidalu nikt wtedy nie słyszał. I było to neutralno/jasne urządzenie (miałem tylko na testach parę dni, ale raczej wystarczająco), to nie wiem, czy do THX dobry kompan.  Z tym że były dwie wersje, późniejsza zwana v2, ale gdyby była taka w tej aukcji, to sprzedający powinien to uwzględnić w opisie. 

Wydaje mi się, że do 2k z balansem to ciężko będzie coś sensownego znaleźć.

Aktualizacja, wg tego opisu V2 od pewnego czasu miał Tidala: https://archiwum.allegro.pl/oferta/cambridge-audio-stream-magic-6-v2-tidal-spotify-i8635229389.html

cyt: 

Jest to wersja V2, późniejsza, unowoczesniona, obsługująca już w pełni pliki 192kHz/24 bit,

po niedawnej aktualizacji w pełni programowo obsługująca Tidala (oprócz Spotify, radia internetowego, obslugi dyskow przenośnych etc., patrz opis w internecie). W odróżnieniu od zwykłej wersji Stream Magica 6, ktora Tidala nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 09:17, Rotgut napisał:

 

Stream Magic to był hit parę lat temu, ale funkcjonalnie to nie miał apki na smartfona, a wyświetlacz był zdecydowanie mniej czytelny niż streamery Marantz/Denon. O Tidalu nikt wtedy nie słyszał. I było to neutralno/jasne urządzenie (miałem tylko na testach parę dni, ale raczej wystarczająco), to nie wiem, czy do THX dobry kompan.  Z tym że były dwie wersje, późniejsza zwana v2, ale gdyby była taka w tej aukcji, to sprzedający powinien to uwzględnić w opisie. 

Wydaje mi się, że do 2k z balansem to ciężko będzie coś sensownego znaleźć.

Aktualizacja, wg tego opisu V2 od pewnego czasu miał Tidala: https://archiwum.allegro.pl/oferta/cambridge-audio-stream-magic-6-v2-tidal-spotify-i8635229389.html

cyt: 

Jest to wersja V2, późniejsza, unowoczesniona, obsługująca już w pełni pliki 192kHz/24 bit,

po niedawnej aktualizacji w pełni programowo obsługująca Tidala (oprócz Spotify, radia internetowego, obslugi dyskow przenośnych etc., patrz opis w internecie). W odróżnieniu od zwykłej wersji Stream Magica 6, ktora Tidala nie posiada. 

Smsl dp3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rotgut napisał:

@RADOslaw nie znam. :( Wydaje mi się, że w ogóle nie bardzo to było dostępne. Może powinieneś rozważyć opcję rozdzielną streaming / dac albo coś z BT, po czym puścisz sygnał. 

Jest dostępny w mp3store...

 

https://mp3store.pl/odtwarzacze-audio/odtwarzacze-strumieniowe-sieciowestreamery/smsl/2018150778301110338/6970141853220/smsl-dp3-odtwarzacz-plikow-muzycznych-hi-res

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rotgut napisał:

Jest na stronie, niekoniecznie jest dostępny. Poza tym rok temu był w newsach, a żadnej recenzji chyba. Słabo. I też nie widzę, żeby pisali coś o Tidalu czy Spotify.

No właśnie... dlatego pytam.

Chyba jednak będzie większy klocek do przyszłego rozwoju... czytam, szukam.

Powiekszyć budżet trzeba...😎😎😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być ten balans? To nie THX789 ma przypadkiem "udawany" ten balans? Jak nie, to rozważ Bluesound Node 2 albo potraktuj jako wstęp, a potem kupisz lepszej klasy dac i do niego wepnies tego Bluesound. W każdym razie ja mam chrapkę na tego Node'a, ale to pieśń przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności