Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bluetooth ~350zł


kapiZIP

Pytanie

Cześć w najbliższych dniach szykuje się do kupna słuchawek dokanałowych bluetooth. Słuchawki będą grały z telefonem (nova 5t) budżet jakim dysponuje to około 350zł. Od słuchawek oczekuje ciepłego czystego brzmienia. Przeglądając różne oferty i opinie w oko wpadły mi dwa modele Creative Outlier oraz JBL Free X. Jestem ciekaw co wy mi powiecie o tych modelach a może coś innego w podobnym budżecie? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

A ja zaproponuje ciekawe rozwiazanie: moduł TRN BT20S plus doki które Ci pasują (warunek wymienny kabel). W twoim budżecie możesz znaleźć sporo fajnych doków. Ze swej strony polecę TRN V80 lub V90, BQEYZ BQ3 lub K2, Senfer DT 6 lub 6 Pro. Jak dobrze poszukasz to w tym budżecie kupisz moduł plus 2-3 pary słuchawek. Mam kilka TWSów, ale ten moduł bije je pod każdym względem, ergonomia, dźwiękowo i uniwersalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 30.05.2020 o 10:29, wfmsiekierka napisał:

Sabbat e12 ultra, posiadam i jestem zadowolony (przed tym modelem posiadałem parę innych,ale szły ,,w świat" ponieważ nie byłem zadowolony, dopiero na sabatah skończyły się poszukiwania)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

 

Bardzo fajna propozycja a jak u nich z głośnością i basem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, marek_m napisał:

Może RHA TrueConnect.

Cena wydaje się dobra, firma zacna, ale przyznaję - nie słuchałem tego modelu. Na forum z pewnością są osoby, które testowały :)  

Wow super oferta. Ale sklepu nie znam :( co to za sklep kojarzycie może? To polski sklep czy wysyłka gdzieś z Chin? Bo nie znalazłem takich informacji w tej ofercie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
45 minut temu, kapiZIP napisał:

Wow super oferta. Ale sklepu nie znam :( co to za sklep kojarzycie może? To polski sklep czy wysyłka gdzieś z Chin? Bo nie znalazłem takich informacji w tej ofercie 

Wysyłka z Poznania lub z Holandii. Wiele osób i ja też kupowaliśmy na iboodzie. Jak się trafi to i 70-80% oszczędności. Nie ma problemu z zwrotami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Słuchał ktoś tych słuchawek? Czytałem kilka opinii i ogólne wrażenie bardzo dobre. Czas do końca promocji to 8 godzin więc muszę się spieszyć
Mogę tylko powiedzieć że miałem inne RHA i dobrze grały,przy tej cenie (jeśli bym szukał TWS)to bym na pewno zaryzykował.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytałem trochę też o audio technica ckr5tw i audio technica ckr7tw "7" jest sporo droższa ale nie znalazłem jakichś większych różnic. Może ktoś z was miał okazję testować i podzielić się opinia czy warto dopłacać do ckr7tw?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, kapiZIP napisał:

Poczytałem trochę też o audio technica ckr5tw i audio technica ckr7tw "7" jest sporo droższa ale nie znalazłem jakichś większych różnic. Może ktoś z was miał okazję testować i podzielić się opinia czy warto dopłacać do ckr7tw?? :)

Wypowie się ktoś o różnicach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności