Jump to content

Shanling M6 Pro (Android, 2 x AK4497EQ)

Recommended Posts

• Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

😎   Jak ktoś jest chętny na zakup w forumowej cenie to uderzać na PW.

Posłuchałem trochę, mogę trochę napisać   Na moje ucho jest spora, naprawdę spora różnica w stosunku do M6. Czy na plus, to już zależy trochę od preferencji. Nie mam już M6 żeby porówn

To jeszcze rozwinę, bo mam jaja SP1000 to technicznie najlepszy dap, jakiego miałem okazję słuchać. Czystość, rozdzielczość, scena, holografia, separacja. Z dobrymi iemami jest kosmos. A dobre iemy,

Posted Images

9 minut temu, chico99 napisał:

Faktycznie, dobry ten neutron.

Czy możesz sprawdzić czas działania M6 Pro na włączonym Neutronie? 

Edited by Arczi11

Wielkim plusem, przynajmniej dla mnie jest to, że mogę w Neutronie słuchać radia internetowego w jakości FLAC. Tak znalazłem kilka takich i o dziwo nie zawierają reklam. 

A czy z włączonym WiFi dużo szybciej bateria się rozładowuje? 

Edited by Arczi11

Wielkim plusem, przynajmniej dla mnie jest to, że mogę w Neutronie słuchać radia internetowego w jakości FLAC. Tak znalazłem kilka takich i o dziwo nie zawierają reklam. 

A czy z włączonym WiFi dużo szybciej bateria się rozładowuje? 

Napisz jak znaleźć jakąś stację radiową losless, to sprawdzę jak drenuje baterię.
32 minuty temu, all999 napisał:

Napisz jak znaleźć jakąś stację radiową losless, to sprawdzę jak drenuje baterię.

Wklej ten link w odtwarzaniu strumieniowym:

https://secure.live-streams.nl/flac.flac

http://secure.live-streams.nl/flac.flac

Edited by Arczi11
16 godzin temu, Arczi11 napisał:

O kurde, zaskoczyłeś mnie tym gatunkiem. Nie moja bajka, ale odpaliłem jakieś bluesowe radio we FLAC. Posłucham godzinę i wrócę. 

Edyta:

Godzina grania Twojego radia po balansie i turbo gain, głośność 18 - zjadło 11% bez używania ekranu.

Takie stacje radiowe możesz też odpalić w aplikacji UAPP, dużo ładniejsza, wygodniejsza w obsłudze, dobra kompatybilność z zewnętrznymi dacami i obsługa Tidal i Qobuz.

Edited by all999
17 godzin temu, all999 napisał:

Takie stacje radiowe możesz też odpalić w aplikacji UAPP, dużo ładniejsza, wygodniejsza w obsłudze, dobra kompatybilność z zewnętrznymi dachami i obsługa Tidal i Qobuz.

Chodzi o USB Audio Player Pro? 

Kiedyś miałem z tą aplikacją same problemy. Zawieszała się i niestety źle wykrywała piosenki z Tidala. Ale to było dawno. Zobaczę jak teraz działa. 

Pytanie za 100 punktów... 

Ktoś wie czy słuchawki B&O Play H9 3rd będą dobrze współpracować z odtwarzaczem M6/M6 Pro? 

Edycja: Czyżby właśnie UAPP dostała wsparcie dla Shanling m6 Pro? 

Screenshot_20200713-145424.png

W tym Neutronie mam włączony tryb 64bit i jakość ustawioną na Audiofil. 

Edited by Arczi11

Swoje wrażenia z używania M6 w połączeniu z H9 krótko opisałem w wątku o tym dapie:

- poziom głośności po BT w zestawieniu z Beoplay H9 3rd gen jest niższy niż przy użyciu Notesa 10+ mimo użycia tych samych kodeków- aptx (oczywiście nie kupiłem M6 po to, żeby słuchać po BT, ale lekki zawód wystąpił [emoji848] ), natomiast po podłączeniu tych słuchawek po kablu jest lepiej niż po bluetooth na tych dwóch urządzeniach.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Shanling M6 Pro Black

Shipping now to international distributors.

b1707c08a5471c42cd22140725bb3f11.jpg&key=8cfbee297a1c9c39f9054c1240fd8bd433f41e9f7cb4947740303cc2af5b4cd0

• Like 3
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Z jakimi opłatami? Przesyłka jak się nie mylę idzie z Chin, więc pewnie cło murowane i już taka ładna cena nie wychodzi.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

@Mariushero rozumkiem ze oczekujesz, ze wszystko podane zostanie jak na złotej tacy? Proszę, to wymaga 2 min na stronie. 
If you chose Priority service: All tax and duty paid by Hifigo

Trzeba poczytać jak to dokładnie działa. Nawet jak dolicza VAT to ok 500 zł oszczędności.

Edited by Palpatine