Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M6 Pro (Android, 2 x AK4497EQ)


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkim plusem, przynajmniej dla mnie jest to, że mogę w Neutronie słuchać radia internetowego w jakości FLAC. Tak znalazłem kilka takich i o dziwo nie zawierają reklam. 

 

A czy z włączonym WiFi dużo szybciej bateria się rozładowuje? 

Edytowane przez Arczi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wielkim plusem, przynajmniej dla mnie jest to, że mogę w Neutronie słuchać radia internetowego w jakości FLAC. Tak znalazłem kilka takich i o dziwo nie zawierają reklam. 
 
A czy z włączonym WiFi dużo szybciej bateria się rozładowuje? 



Napisz jak znaleźć jakąś stację radiową losless, to sprawdzę jak drenuje baterię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, all999 napisał:

Napisz jak znaleźć jakąś stację radiową losless, to sprawdzę jak drenuje baterię.

Wklej ten link w odtwarzaniu strumieniowym:

https://secure.live-streams.nl/flac.flac

http://secure.live-streams.nl/flac.flac

Edytowane przez Arczi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arczi11 napisał:

O kurde, zaskoczyłeś mnie tym gatunkiem. Nie moja bajka, ale odpaliłem jakieś bluesowe radio we FLAC. Posłucham godzinę i wrócę. 

Edyta:

Godzina grania Twojego radia po balansie i turbo gain, głośność 18 - zjadło 11% bez używania ekranu.

 

Takie stacje radiowe możesz też odpalić w aplikacji UAPP, dużo ładniejsza, wygodniejsza w obsłudze, dobra kompatybilność z zewnętrznymi dacami i obsługa Tidal i Qobuz.

 

 

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, all999 napisał:

Takie stacje radiowe możesz też odpalić w aplikacji UAPP, dużo ładniejsza, wygodniejsza w obsłudze, dobra kompatybilność z zewnętrznymi dachami i obsługa Tidal i Qobuz.

Chodzi o USB Audio Player Pro? 

Kiedyś miałem z tą aplikacją same problemy. Zawieszała się i niestety źle wykrywała piosenki z Tidala. Ale to było dawno. Zobaczę jak teraz działa. 

 

Pytanie za 100 punktów... 

Ktoś wie czy słuchawki B&O Play H9 3rd będą dobrze współpracować z odtwarzaczem M6/M6 Pro? 

 

Edycja: Czyżby właśnie UAPP dostała wsparcie dla Shanling m6 Pro? 

 

Screenshot_20200713-145424.png

 

W tym Neutronie mam włączony tryb 64bit i jakość ustawioną na Audiofil. 

Edytowane przez Arczi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje wrażenia z używania M6 w połączeniu z H9 krótko opisałem w wątku o tym dapie:

- poziom głośności po BT w zestawieniu z Beoplay H9 3rd gen jest niższy niż przy użyciu Notesa 10+ mimo użycia tych samych kodeków- aptx (oczywiście nie kupiłem M6 po to, żeby słuchać po BT, ale lekki zawód wystąpił ), natomiast po podłączeniu tych słuchawek po kablu jest lepiej niż po bluetooth na tych dwóch urządzeniach.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Z jakimi opłatami? Przesyłka jak się nie mylę idzie z Chin, więc pewnie cło murowane i już taka ładna cena nie wychodzi.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariushero rozumkiem ze oczekujesz, ze wszystko podane zostanie jak na złotej tacy? Proszę, to wymaga 2 min na stronie. 
If you chose Priority service: All tax and duty paid by Hifigo

 

Trzeba poczytać jak to dokładnie działa. Nawet jak dolicza VAT to ok 500 zł oszczędności.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zaktualizowałem m6 pro do wersji 1.41, zresetowałem, zainstalowałem z apkpure google play i nie mogę się do niego zalogować. Przycisk zaloguj jest nieaktywny. Pomóżcie. W ustawieniach androida też nie mogę dodać konta.

6E0307A8-BC4E-4F98-9481-FAE1954B5FBA.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaktualizowałem m6 pro do wersji 1.41, zresetowałem, zainstalowałem z apkpure google play i nie mogę się do niego zalogować. Przycisk zaloguj jest nieaktywny. Pomóżcie. W ustawieniach androida też nie mogę dodać konta.

6E0307A8-BC4E-4F98-9481-FAE1954B5FBA.thumb.jpeg.434a35cf63d25a52d6e8d246fd171c5a.jpeg




Od postu numer 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziękuję i przepraszam za zamieszanie. Po całej tej procedurze i kilku błędach w logowaniu udało się. JPRD ale rzeźba z tym patchem i po resecie czy update firmware trzeba też za każdym razem rejestrować urządzenie jako zgodne z google play. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem. Zresetowałem do ustawień fabrycznych, włączyłem google play, później skopiowałem co trzeba z user id i zarejestrowałem na tej stronie z instrukcji. Długo nie słuchałem, ale dzisiaj podczas odsłuchu z Tidala przestał reagować, nacisnąłem power, wyłączył się ekran i już nie dal się włączyć choć muzyczka leciała. Później samoczynny reset. Zdarza się u was taki problem- nie wiem czy tylko dotyczy Tidala bo ja jedynie tego używam? Wkurza mnie to deczko i napisałem już do Shanlinga z prośbą o pomoc.

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lobuz1 napisał:

Mam taki problem. Zresetowałem do ustawień fabrycznych, włączyłem google play, później skopiowałem co trzeba z user id i zarejestrowałem na tej stronie z instrukcji. Długo nie słuchałem, ale dzisiaj podczas odsłuchu z Tidala przestał reagować, nacisnąłem power, wyłączył się ekran i już nie dal się włączyć choć muzyczka leciała. Później samoczynny reset. Zdarza się u was taki problem- nie wiem czy tylko dotyczy Tidala bo ja jedynie tego używam? Wkurza mnie to deczko i napisałem już do Shanlinga z prośbą o pomoc.

 

 

Nope.

 

Jeden raz w M8 miałem taką sytuację, że android się jakoś dziwnie odpalił; nie zapamiętał ustawionej głośności startowej i w ogóle był bardzo cichy a także mało dynamiczny. Musiałem słuchać prawie na maksymalnej głośności a dźwięk i tak był cherlawy. Wyłączyłem, włączyłem i się odpaliło prawidłowo, potem już nie było problemów. 

 

U Ciebie nie wiem co jest. Może ponowne postawienie oprogramowania by pomogło z twardym resetem danych? Pisz do Shanlinga (info@shanling.com), może coś zaradzą - na maile w każdym razie odpowiadają. Ja, razem z moją osobą, czekamy na tę kolejną wersję FW, bo zmiany powinny być spore - przynajmniej biorąc pod uwagę zgłoszone problemy i obietnicę ich załatwienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Napisałem już do Shanlinga. Wczoraj słuchałem kilka godzin i taka sytuacja nie wystąpiła. Zobaczymy,.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką sytuację i w M6 i w M8, u mnie chyba tak się zadziało jak zatrzymałem i włączyłem przyciskami bocznymi. Chwile leciał jeszcze utwór, ale sprzęt już nie reagował i po pewnym czasie się zrestartował. Później już było ok. Nie pamiętam czy to było na Tidalu czy na Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności