Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M6 Pro (Android, 2 x AK4497EQ)


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, all999 napisał:
6 godzin temu, chico99 napisał:
Hmm... Cegła?

Nie, można go ręcznie wyłączyć i włączyć ponownie, ale niestety play store się nie instaluje. Napisałem do nich w tej sprawie...

 

jak zwykle. jak coś można zepsuć... to @all999 zepsuje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, all999 napisał:

Po prostu wrzuciłem pierwszy plik .ZIP, a trzeba go było rozpakować i tam był już ten właściwy.

A u mnie error także po wrzuceniu rozpakowanego pliku. Co więcej musiałem się nakombinować żeby ten plik na drapie umieścić bo nie mogę skopiować plików z PC na DAPa. Wyskakuje błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie error także po wrzuceniu rozpakowanego pliku. Co więcej musiałem się nakombinować żeby ten plik na drapie umieścić bo nie mogę skopiować plików z PC na DAPa. Wyskakuje błąd. 
Musisz mieć plik M6Pro GMS Patch - DO NOT OPEN, ONLY COPY.zip
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Po prostu wrzuciłem pierwszy plik .ZIP, a trzeba go było rozpakować i tam był już ten właściwy.

?


Ja tak zrobiłem kiedyś na DX220, ale wyskoczyła bodajże informacja, że plik niewłaściwy. Tam też się okazało, że był plik zip w zipie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Filip77 napisał:

i jak to gra? Jest pro? 😁

 

Bardzo dobrze, ale to też nieco inne granie niż zwykły M6. PO 3,5 mm SE Shanling M6 Pro jest dość neutralny, ale tonalność pozostaje po naturalnej stronie. Gra szeroko, bardzo swobodnie, ze świetną kontrolą tak dołu, jak i góry. Średnica przyjemna, ale klarowna i rozdzielcza. Po balansie gra jeszcze szerzej, ale z odrobinę mniejszą głębią. Pojawia się więcej subbasu, który ma mocniejszy impakt, a góra jest nieco bardziej błyszcząca i lepiej napowietrzona. Klasowe granie. Szczególnie urzeka, że mimo podciągniętych aspektów technicznych (rozdzielczość, separacja, oddanie planów), gra zaskakująco swobodnie i naturalnie.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

 

Jeszcze nie wygrzany, a już jest pro. Aż strach co będzie dalej ... he, he

Cierpliwości ...

życia Ci nie starczy na to grzanie.Pisz jak gra, przeca masz już go trzy dni bite :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności