Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa czerwiec 2020


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Dzień dobry, zamykamy spotkanie. Proszę się rozejść do domu.
IMG_20200620_123605.thumb.jpg.e7a72c1ac1aa0a6b3e74dcf6a9da0591.jpg
Podpisuję się. Mnie zatkało. Zupełnie nowe inne brzmienie chyba najbliższe prawdy jakie kiedykolwiek słyszałem w IEMach.

Sprzedam nerkę mały przebieg zdrowa

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak całe forum zachwycało się STAXami, choćby nie wiem jak brzydkie były (albo ładne bo i takie były). Teraz mamy modę na doki (IEMy) i nagle bęc - mamy znowu hajp na elektrostaty tym razem douszne. Czyli historia zatacza koło. Każde pokolenie ma swoje elektrostaty.

 

Ale mobilnie z tym da się ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Ale mobilnie z tym da się ?

Myślę, że da się, ale na pewno jest to kłopotliwe. Energizer + źródło spięte ze sobą + kabel, który jest tak sobie wygodny i trochę mikrofonuje. Wg mnie szkoda zachodu, ale są i tacy, którzy z większymi kanapkami chodzą.

Co do samej jakości dźwięku - mnie zgniotło. Serio, dla mnie to jakiś kosmos. Nie słyszałem w życiu niczego lepszego - wokoluszne, dokanałowe, systemy stereo - nic nie zagrało mi tak, jak te shure. Na micie było wiele fantastycznych słuchawek, ale dla mnie przeskok jakościowy z ISN H40 (200 dolarów) na Fir M5 (2800 dolarów) jest mniejszy, niż z M5 do Shure. Te elektrostaty nie grają jak słuchawki - one sprawiają, że jesteś częścią muzyki? Nie wiem - jakkolwiek sztampowo by to nie zabrzmiało, to te shure sprawiają, że przeżywasz muzykę. Wiele sprzętów w życiu sprawiło, że serce zaczęło mi bić szybciej, np. Valkyrie czy D8000. Ale takiej gęsiej skórki jak dzisiaj słuchając kse1200 jeszcze nie miałem. Zbieram na nie siano, będę polował na używkę u nas czy na hedfaju.

 

Ps1. Nie piłem ;)

Ps2. Grały mi z mojego "biednego" DX160. Jakby to zagrało z jakimś, załóżmy, SP1000? Wolę nie myśleć.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Piotrze, piękne dzięki za kolejne znakomicie przygotowane spotkanie. Powoli widać, że zaczyna nam brakować miejsca na te nasze przyjemności co nie zmienia faktu, że już czekam na kolejną informację o spotkaniu Wrocławskim. Wszystkim przybyłym dziękuję za mile spędzony czas i dostarczenie niesamowitych sprzętów. 

Krótko od siebie:

 

1. Najnowszy WBA Electron ORT -  prototyp ale rewelacja! Z HEDD genialna para!

2. Feliks Audio Euphoria - co za brzmienie i energia! 100% lampy.

3. Mój Electron + Hifiman Arya = 🧡:win:

4. Mój Electron + Focal Utopia = :wub:

5. Discman Sony @Tajniakos no szczeka opada. Niesamowite urządzenie.

6. Monolith M1570 - słuchawki w tej cenie są trudne do pobicia! Prosto z pudełka.

 

Pzdr. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności