Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nuprime DAC-9


pabloj

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z szanownych użytkowników forum miał/ma ten DAC? Planuje już od dawna zastąpić moje stare wysłużone Aune S6 (acz w pełni sprawne) czystym DACem z wyjściami RCA i XLR, robiąc krok w przód sonicznie o ile to możliwe. Początkowo miał to być Topping D90, ale już ponad półtora miesiąca czekam na jego dostawy do PL i nie mogę się doczekać. Zaproponowano mi coś takiego. Wiem, że to ta sama kość co w Aune S6, ale liczy się chyba cała reszta implementacji, więc... Ktoś coś? Zastanawiam sie też nad nowym Aune S6 Pro ale ciężko znaleźć jakieś recenzje porównawcze z poprzednią wersją.

 

unnamed-zajawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pabloj napisał:

@vonBaron No punkty do placebo ma momentalnie!

Jak chcesz, możesz podesłać S6 na parę dni, to dam znać, jakie są różnice poza większą mocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pabloj napisał:

@Vaiet Tylko wtedy nie miałbym z czego słuchać :D 
@Nicodem no tak te 3 kloce około.

Znam ten ból :D Tylko wiesz, wyślesz kurierem w poniedziałek, a odeślę Ci na piątek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaiet Jakbym nie miał teraz u siebie lampowca Sinus Audio to pewnie bym się zgodził :D A tak to by stał biedny samotnie aż mu lampy zgasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem powiedzieć, że budżet 2k, to byście polecali sprzęty do 3
Ciesz się że nie padło pytanie o walutę :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/24/2020 at 6:23 PM, vonBaron said:

Dołóż trochę i poluj na Hegla HD25

A Hegel HD20 w cenie 2200zl? Byłby krokiem w przód w stosunku do daca Aune S6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierdziele to wszystko i zamówie nowego SMSL M400 MQA :D 

https://pl.aliexpress.com/item/4001011769807.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79979e5cwFBEfk&algo_pvid=30dcfae9-3b55-42b3-ab12-887e96b1e18a&algo_expid=30dcfae9-3b55-42b3-ab12-887e96b1e18a-1&btsid=0ab50f4415904327069497115e9d5b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Tutaj jest z wysyłką z Wielkiej Brytanii więc nie będzie cła, bo do końca roku handel z UK jest traktowany po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pabloj napisał:

Chyba pierdziele to wszystko i zamówie nowego SMSL M400 MQA :D 

https://pl.aliexpress.com/item/4001011769807.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79979e5cwFBEfk&algo_pvid=30dcfae9-3b55-42b3-ab12-887e96b1e18a&algo_expid=30dcfae9-3b55-42b3-ab12-887e96b1e18a-1&btsid=0ab50f4415904327069497115e9d5b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Tutaj jest z wysyłką z Wielkiej Brytanii więc nie będzie cła, bo do końca roku handel z UK jest traktowany po staremu.

 

Gdzie tam masz, że z uk? Ja mam do wyboru wysylke z rosji, usa albo chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@greg_jg Z wymianą mojego Aune S6 to sie zamiaruje już od początku zeszłego roku i to we mnie narasta, osiągnęło chyba punkt krytyczny, Z słuchawek jestem bardzo zadowolony :) Dość świetnych słuchawek przesuchałem przez ostatnie miesiące i wybrałem akurat te najtańsze, czyli Hawki. :D I Aeon 2C, ale z importem tych mp3store ma wciąż problem. Ale pewnie się doczekam wreszcie. Zamiennie mam w ich miejsce teraz Owle jak chcę się mocniej odizolować.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności