Skocz do zawartości

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz prawda jest taka ze mlodziez wychowuje sie przewaznie na aktualnych dla niej przebojach wiec archaizmy lat 80tych nie przechodza i bawia, to tak jakbym zaczal wymieniac dla niektorych z epoki pop-disco to na czym ja sie wychowywalem i czego sluchalem np. Rainbow, Uriah Heep, Grand Funk, Budgie, a oni na to:

 

ale oco kaman?:)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz prawda jest taka ze mlodziez wychowuje sie przewaznie na aktualnych dla niej przebojach wiec archaizmy lat 80tych nie przechodza i bawia, to tak jakbym zaczal wymieniac dla niektorych z epoki pop-disco to na czym ja sie wychowywalem i czego sluchalem np. Rainbow, Uriah Heep, Grand Funk, Budgie, a oni na to:

 

ale oco kaman? :)

 

pozdroofka

 

Jungli masz racje mowiąc o 12 latkach lub ogranicznonych ludkach z pod bloków.

 

W moim towarzystwie, wiele osób lubi ten rodzaj muzyki. Poznańskie "W Starym Kinie" nigdy nie jest puste, co świadczy, iż nie tylko ja lubię taką muzykę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja dodam moje kolejne tutaj zapytanko: byłem na paru meczach beachsoccera i ta leci taka fajna piosenka. Postaram się przytoczyć kawałek tekstu : Hey, heey hey hey i wanna know would you be my girl! Jak to leci to konferansjer mówi takie U! a wszyscy Ha!

 

 

ten cytat w polaczeniu z twoja sygnatura jest zabojczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja dodam moje kolejne tutaj zapytanko: byłem na paru meczach beachsoccera i ta leci taka fajna piosenka. Postaram się przytoczyć kawałek tekstu : Hey, heey hey hey i wanna know would you be my girl! Jak to leci to konferansjer mówi takie U! a wszyscy Ha!

 

Jet - Are you gonna be my girl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na 88,4FM (Poznań) usłyszałem i nie wiem co to, bardzo mi się spodobało

 

FM001.ogg

Mocna rzecz, bardzo w moich klimatach. Gdzieś to chyba słyszałem, przeszperam swoje zbiory bo wydaje mi się że mogę to mieć ;). Cholera jakimś Thin Lizzy albo Uriah Heep mi to pachnie, ale sam nie wiem... Albo może Rory Gallagher, UFO, wczesne Judas Priest, Scorpions? . No nic, poszukam ;).

 

Crap, nie da mi to spać, nie spocznę dopóki nie znajdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna rzecz, bardzo w moich klimatach. Gdzieś to chyba słyszałem, przeszperam swoje zbiory bo wydaje mi się że mogę to mieć ;). Cholera jakimś Thin Lizzy albo Uriah Heep mi to pachnie, ale sam nie wiem... Albo może Rory Gallagher, UFO, wczesne Judas Priest, Scorpions? . No nic, poszukam ;).

 

Crap, nie da mi to spać, nie spocznę dopóki nie znajdę :D

Ryszard Sygitowicz, w latach '80 wydał płytę nie pamiętam tytułu utworu...

 

http://ryszardsygitowicz.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard Sygitowicz, w latach '80 wydał płytę nie pamiętam tytułu utworu...

 

http://ryszardsygitowicz.com/

 

Tak zgadza się Cavalcado Sygitowicza.

 

Edit:

 

Idzie gdzieś dostać muzykę tego Pana ale nie na winylu ?? Przepraszam za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. George Harrison - Got My Mind Set On You

2. Ace of Base - Life Is A Flower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności