Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

1. byla to chyba aplikacja na toucha/iphona z dzwiekami roznych broni (kusza, uzi, maszynowa, czolg, rakieta) i sam niestety nie mam produktu apple i poszukuje samego czolgu lub/i rakiety... brzmi to tak, ze najpierw przeladowanie i strzal, chwila przerwy i niesamowite J*B, ale niezle realistycznie

2. dzwiek silnika V6 z alfy romeo (koles mowil ze znalazl to na stronie alfy, ale ja tam nic takiego nie znalazlem) pamietam ze trwal 4:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nikt Ci przy takiej muzyce nie pomoże..

 

Tak samo jak na innych forach o odsłuchu i muzyce, bo to sie raczej do tego nie nadaje..

 

Powód jest prosty.. jak ktos wydaje tysiące złotych na sprzęt, to raczej woli sluchac gitary, skrzypiec, orkiestry, niż walenia i syreny przeciwpowodzowej w tle... do tego wystarczą byle słuchawki i odtwarzacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Powód jest prosty.. jak ktos wydaje tysiące złotych na sprzęt, to raczej woli sluchac gitary, skrzypiec, orkiestry, niż walenia i syreny przeciwpowodzowej w tle... do tego wystarczą byle słuchawki i odtwarzacz..

Oj, zdziwiłbyś się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh, tak, to jest to ;) przynajmniej brzmi jednako z tym fragmentem z YT. Btw nie ma to jak czytanie po łebkach, tam faktycznie jest napisane, że końcowa muzyka to Sarabante, ale tego fragmentu tekstu akurat nie czytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szukam nazwy piosenki ale jedyne co może mi pomóc to teledysk, pamiętam mniej więcej jak wyglądał.

 

Ogólnie jest ciekawie zrobiony bo kamera jest z pierwszej osoby i przechodzi na kolejną gdy tamta na nas spojrzy. Sam teledysk rozpoczyna się i kończy w sklepie z płytami. Jeszcze pojawia się w nim dmuchana lalka, akcja toczy się jeszcze na ulicy i w mieszkaniu. A piosenka łatwo wpada w ucho - jaki to gatunek to dokładnie nie wiem ale podchodzi pod muzykę klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam nazwy piosenki ale jedyne co może mi pomóc to teledysk, pamiętam mniej więcej jak wyglądał.

 

Ogólnie jest ciekawie zrobiony bo kamera jest z pierwszej osoby i przechodzi na kolejną gdy tamta na nas spojrzy. Sam teledysk rozpoczyna się i kończy w sklepie z płytami. Jeszcze pojawia się w nim dmuchana lalka, akcja toczy się jeszcze na ulicy i w mieszkaniu. A piosenka łatwo wpada w ucho - jaki to gatunek to dokładnie nie wiem ale podchodzi pod muzykę klubową.

 

jeśli w sklepie muzycznym koles w okularach kradnie płyte to

 

Gigi D'agostino

 

La Passion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności