Skocz do zawartości

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Znajomy niezarejestrowany na forum dostał od kumpla na komórkę dzwonek z tą melodią: KLIK i chciałby znać nazwę całego utworu. . Ja pojęcia nie mam co to może być, bo nie słucham muzyki Klubowej w tym wydaniu, ale mówił, że zalatuje mu MBrother'em. Może ktoś z Was rozpozna, choć to pewnie nie Wasze klimaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znam tylko teledysk, ale mam nadzieje ze ktos moze bedzie znal:

mloda babka spiewa z telebimow w calym miescie, do drodze jest jakas dziewczynka przy jezdni ktora chyba jakies balony dostala...

autor byl jakis koles ft. babka a tylko ona sie pokazywala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze. Specjalnie zarejstrowalem sie na tym forum, poniewaz mam problem ze znalezieniem muzyczki.

 

Dokladnie : http://destessx.wrzuta.pl/audio/9yAdK5Y2IlN/destessx-all_about_me_electro_house_2009

 

Pioseneczka od 32 minuty oraz 35 : 20.. Wiem, ze deko daleko, lecz mam nadzieje, ze ktos jednak da rade i mi pomoze ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki My Heart Will Go On (Celine Dion) śpiewaną przez bliżej niezidentyfikowaną dziewoje. Ściągnołem to kiedyś z Bear Share zupełnie przez przypadek, jedyna wskazówka to to że jest to jakiś koncert, na początku drą sie ludzie. Jak ktoś ma jakikolwiek pomysł to piszcie :)

 

Edit: znalazłem, ściągnołem z 50 utworków i znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na extreme sports channel czasem w przerwie leci taki przerywnik jest to relacja z X-games poludniowej ameryki(tak mysle)

najpierw jest konkurs na rampie ,ktory wygrywa Sandro Dias

pozniej street ,ktory wygrywa jakis nieznany mi koles w oldschoolowym sweterku

i w calym tym przerywniku przygrywa genialny kawalek w hiphopowym stylu

zna ktos tytul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, szukam pewnego teledysku muzycznego, w teledysku pewien dosc drobnej postury facet uprawia seks z kobieta o duzych gabarytach a ta w tym czasie go ciagle bije a on ma radoche, pamietam ze to jakis rockowy kawalek zna ktos tytul?

aha moze nie doslownie uprawiaja seks, ale ona lezy na nim i go caly czas napier... :-) uderza ^^ pamietam ze ta nuta byla kiedys dosc czesto puszczana na Viva, MTV ^^, po wszystkim ona spokojnie zapala papierosa i kladzie sie obok niego, jak gdyby nigdy nicJ. ak ktoś zna niech wyśle mi PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności