Skocz do zawartości

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, szukam pewnego teledysku muzycznego, w teledysku pewien dosc drobnej postury facet uprawia seks z kobieta o duzych gabarytach a ta w tym czasie go ciagle bije a on ma radoche, pamietam ze to jakis rockowy kawalek zna ktos tytul?

 

aha moze nie doslownie uprawiaja seks, ale ona lezy na nim i go caly czas napier... :-) uderza ^^ pamietam ze ta nuta byla kiedys dosc czesto puszczana na Viva, MTV ^^, po wszystkim ona spokojnie zapala papierosa i kladzie sie obok niego, jak gdyby nigdy nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...;Tunatic+1.0.1b

 

Tunatic to narzędzie identyfikujące utwory muzyczne. Przydaje się w przypadku plików nieotagowanych i niemających nazwy informującej o tytule i wykonawcy. Program analizuje dźwięki nagrywane przez kartę dźwiękową. W zależności od ustawień w systemie może więc odbierać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego lub systemowego miksera. W celu identyfikacji należy odtworzyć nieznany utwór. Tunatic połączy się wtedy ze swoim serwerem gdzie nastąpi porównanie odbieranego dźwięku z bazą utworów. Baza tworzona jest przez społeczność użytkowników, którzy umieszczają w niej utwory wzorcowe.

 

 

POLECAM TEN PROGRAMIK> NA PEWNO SIE WAM PRZYDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort

Poszukuję pewnego starego utworu

 

 

Teledysk pamiętam gdzieś na MTV lata temu widziałem - całość rozgrywała się na plaży, na parkiecie na takim jakby domku na plaży - ludziska tańczą, i była tam też młoda dziewczyna i chłopak. Pamiętam, że chłopak(a może to dziewczyna) zawsze się wykradała z domu, żeby zatańczyć z tą dziewczynką(lub odwrotnie - mogłem pomieszać chłopaka z dziewczyną) - no i tak wyglądał ten teledysk. Co chwila się wykradał(a), sęk w tym, że Ojciec to widział i kazał jej/mu wracać do domu. Na końcu chłopak/dziewczyna tańczyli - Ojciec to widział, ale tym razem kobieta to też widziała i zatrzymała Ojca zapraszając go do tańca...

 

Utwór typu 'Znam, ale nie pamiętam' - pamiętam, że w tekście wokalistka śpiewała takie charakterystyczne 'Sha - la la la la'. Nie był to jakiś kawałek rockowy czy coś - bodajże ktoś na akordeonie grał... dość spokojne klimaty

 

 

Wybaczcie, że tak chaotycznie - ale ciężko pisać mi o czymś co pamiętam dość słabo. Utwór był dość popularny w latach 80-90(a może i też wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poszukuję pewnego starego utworu

 

 

Teledysk pamiętam gdzieś na MTV lata temu widziałem - całość rozgrywała się na plaży, na parkiecie na takim jakby domku na plaży - ludziska tańczą, i była tam też młoda dziewczyna i chłopak. Pamiętam, że chłopak(a może to dziewczyna) zawsze się wykradała z domu, żeby zatańczyć z tą dziewczynką(lub odwrotnie - mogłem pomieszać chłopaka z dziewczyną) - no i tak wyglądał ten teledysk. Co chwila się wykradał(a), sęk w tym, że Ojciec to widział i kazał jej/mu wracać do domu. Na końcu chłopak/dziewczyna tańczyli - Ojciec to widział, ale tym razem kobieta to też widziała i zatrzymała Ojca zapraszając go do tańca...

 

Utwór typu 'Znam, ale nie pamiętam' - pamiętam, że w tekście wokalistka śpiewała takie charakterystyczne 'Sha - la la la la'. Nie był to jakiś kawałek rockowy czy coś - bodajże ktoś na akordeonie grał... dość spokojne klimaty

 

 

Wybaczcie, że tak chaotycznie - ale ciężko pisać mi o czymś co pamiętam dość słabo. Utwór był dość popularny w latach 90(a może i też wcześniej)

 

Kaoma - Lambada

 

spokojne to ne jest, shalalalala tyz nie ma :P ale ogolnie to fabuła by sie zgadzała, no i akordeony tez są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaoma - Lambada

 

spokojne to ne jest, shalalalala tyz nie ma :P ale ogolnie to fabuła by sie zgadzała, no i akordeony tez są :P

 

To dokładnie ten utwór - co do tej "spokojności" - to dzieciakiem byłem słuchając tego, więc napisałem tylko to co pamiętałem. Tak czy inaczej - wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie cały czas jedna piosenka ;)

Na polsacie sport, zawsze gdy jest retransmisja meczów Barcy z Barca TV leci na początku jeden kawałek, który grany jest do fragmentów spotkań blaugrany z całej historii jej istnienia.

Czy ktoś wie co to za utwór?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie cały czas jedna piosenka ;)

Na polsacie sport, zawsze gdy jest retransmisja meczów Barcy z Barca TV leci na początku jeden kawałek, który grany jest do fragmentów spotkań blaugrany z całej historii jej istnienia.

Czy ktoś wie co to za utwór?? :)

 

 

like a rolling stone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności