Skocz do zawartości

Pomoc wyboru


Kamillo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Ty byłeś jak ja dołączyłem do forum he? Jak mi taki post był potrzebny wtedy. A tak to lipa. Konto puste, szuflady pełne słuchawek.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nicodem napisał:

Gdzie Ty byłeś jak ja dołączyłem do forum he? Jak mi taki post był potrzebny wtedy. A tak to lipa. Konto puste, szuflady pełne słuchawek.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Jak się rejestrowałeś to ja chyba zaczynałem wtedy ponad roczną przerwę od Forum.

Jej skuteczność oceniam dobrze, bo przez ten czas wydałem jakieś grosze na audio.

Trwałość abstynencji - oceniam jako "zerową".

Gdyby było inaczej nie czytałbyś teraz tych postów 😉

Edytowane przez paratykus
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paratykus napisał:

Jej skuteczność oceniam dobrze, bo przez ten czas wydałem jakieś grosze na audio.

Tak, tak, Grosze na audio ... Bo przekierowałeś środki na kupowanie karabinów.

 

Godzinę temu, paratykus napisał:

Będzie tak :

- zostaniesz zapytany o muzyczne preferencje

- wielkość pomieszczenia i jego rozkład (już możesz zacząć rysować w Paincie rzut pokoju z góry)

Dzięki temu dowiesz się, że pokój nie nadaje się do odsłuchów - taka diagnoza jest stawiana w 90% przypadków.

Często pokój trzeba przerobić. Zawsze natomiast możesz zrezygnować ze swojego pomysłu i zastanowić się nad zestawem słuchawkowym, który takich przeróbek nie wymaga.

Czego byś nie wybrał, będziesz musiał podnieść budżet. Po roku stwierdzisz, że z 1300 zrobiło się 13.000 zet i Twoje konto świeci pustkami.

 

Jeśli zajrzy tu Mrówek, albo Oskar dostaniesz alternatywę sprzętu vintage, który można taniej skompletować.

Wspaniała perspektywa, która postawi Cię przed wyborem z 2 milionów możliwości.

Da Ci zajęcie na kilka kolejnych miesięcy, bo to Ty będziesz musiał się na coś zdecydować.

Kiedy poznasz już elektronikę i umiejętność czytania schematów będziesz mógł wybrać bardziej świadomie. Jeśli jesteś młody to możesz iść na studia w tym kierunku. To trochę pomoże.

 

Moja propozycja jest taka : skasuj to konto i  uciekaj stąd. Idź na spacer, a potem do sklepu i kup za 1300 zł to co Tobie się podoba.

Ciesz się tym zakupem i absolutnie nie wchodź na żadne Forum żeby potwierdzić słuszność swojego wyboru, bo przepadłeś.

Słuchaj muzyki i bądź szczęśliwy.

 

I na koniec :

 

witaj w Wariatkowie.

 

 

@Kamillo1992 a jak pojawię się ja , to już w ogóle nie będziesz wiedział o co chodzi he, he

Nie słuchaj Zdzicha, tylko zwiększ budżet.:D

Edytowane przez chico99
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Niedrogi Topping np. D30 + Presonus Eris e5 / Adam T5v 

 

 

A post paratykusa powinien być wyświetlany przy zakładaniu konta i obowiązkowo wisieć na głównej :)

I każdy powinien potwierdzić jego przeczytanie ze zrozumieniem :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paratykus napisał:

Będzie tak :

- zostaniesz zapytany o muzyczne preferencje

- wielkość pomieszczenia i jego rozkład (już możesz zacząć rysować w Paincie rzut pokoju z góry)

Dzięki temu dowiesz się, że pokój nie nadaje się do odsłuchów - taka diagnoza jest stawiana w 90% przypadków.

Często pokój trzeba przerobić. Zawsze natomiast możesz zrezygnować ze swojego pomysłu i zastanowić się nad zestawem słuchawkowym, który takich przeróbek nie wymaga.

Czego byś nie wybrał, będziesz musiał podnieść budżet. Po roku stwierdzisz, że z 1300 zrobiło się 13.000 zet i Twoje konto świeci pustkami.

 

Jeśli zajrzy tu Mrówek, albo Oskar dostaniesz alternatywę sprzętu vintage, który można taniej skompletować.

Wspaniała perspektywa, która postawi Cię przed wyborem z 2 milionów możliwości.

Da Ci zajęcie na kilka kolejnych miesięcy, bo to Ty będziesz musiał się na coś zdecydować.

Kiedy poznasz już elektronikę i umiejętność czytania schematów będziesz mógł wybrać bardziej świadomie. Jeśli jesteś młody to możesz iść na studia w tym kierunku. To trochę pomoże.

 

Moja propozycja jest taka : skasuj to konto i  uciekaj stąd. Idź na spacer, a potem do sklepu i kup za 1300 zł to co Tobie się podoba.

Ciesz się tym zakupem i absolutnie nie wchodź na żadne Forum żeby potwierdzić słuszność swojego wyboru, bo przepadłeś.

Słuchaj muzyki i bądź szczęśliwy.

 

I na koniec :

 

witaj w Wariatkowie.

 

Taka stopka powinna wyświetlać wszystkim nowym i starym użytkownikom po zalogowaniu. Powinni wszyscy zatwierdzać, że się zapoznali z treścią :D .

Oczywiście dla bezpieczeństwa wszystkich ;).

Najpierw zaduma, później zakupy!

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paratykus napisał:

Będzie tak :

- zostaniesz zapytany o muzyczne preferencje

- wielkość pomieszczenia i jego rozkład (już możesz zacząć rysować w Paincie rzut pokoju z góry)

Dzięki temu dowiesz się, że pokój nie nadaje się do odsłuchów - taka diagnoza jest stawiana w 90% przypadków.

Często pokój trzeba przerobić. Zawsze natomiast możesz zrezygnować ze swojego pomysłu i zastanowić się nad zestawem słuchawkowym, który takich przeróbek nie wymaga.

Czego byś nie wybrał, będziesz musiał podnieść budżet. Po roku stwierdzisz, że z 1300 zrobiło się 13.000 zet i Twoje konto świeci pustkami.

 

Jeśli zajrzy tu Mrówek, albo Oskar dostaniesz alternatywę sprzętu vintage, który można taniej skompletować.

Wspaniała perspektywa, która postawi Cię przed wyborem z 2 milionów możliwości.

Da Ci zajęcie na kilka kolejnych miesięcy, bo to Ty będziesz musiał się na coś zdecydować.

Kiedy poznasz już elektronikę i umiejętność czytania schematów będziesz mógł wybrać bardziej świadomie. Jeśli jesteś młody to możesz iść na studia w tym kierunku. To trochę pomoże.

 

Moja propozycja jest taka : skasuj to konto i  uciekaj stąd. Idź na spacer, a potem do sklepu i kup za 1300 zł to co Tobie się podoba.

Ciesz się tym zakupem i absolutnie nie wchodź na żadne Forum żeby potwierdzić słuszność swojego wyboru, bo przepadłeś.

Słuchaj muzyki i bądź szczęśliwy.

 

I na koniec :

 

witaj w Wariatkowie.

 

Dziękuję za uświadomienie mnie, bo właśnie czytając na różnych forach tak to właśnie wygląda, to chyba najlepsza wypowiedź jaką mogłem usłyszeć bo i tak mi tylko zależy, żeby w miarę głośno i czystko grało, a że tu nie potrzebuje nie wiadomo czego, ponieważ to nie do żadnego studia, tylko tak czasem włączyć i posłuchać to na pewno manta  spk5034 seraphin z media expert za 1200 mnie zadowoli jeszcze raz dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamillo1992 napisał:

Dziękuję za uświadomienie mnie, bo właśnie czytając na różnych forach tak to właśnie wygląda, to chyba najlepsza wypowiedź jaką mogłem usłyszeć bo i tak mi tylko zależy, żeby w miarę głośno i czystko grało, a że tu nie potrzebuje nie wiadomo czego, ponieważ to nie do żadnego studia, tylko tak czasem włączyć i posłuchać to na pewno manta  spk5034 seraphin z media expert za 1200 mnie zadowoli jeszcze raz dzięki 

Może jakbyś napisał coś więcej na temat oczekiwań, gatunku muzyki, dźwięku ....

Może Tobie wystarczą aktywne biurkowe kolumny i DAC.

 

Edytowane przez mrbudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności