Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Następca HD555


govitom345

Pytanie

Dzień dobry.

Jak w temacie, szukam następcy dla starych Sennheiserów HD555 zmodowanych na 595. 

Garść informacji:

Przedział cenowy: około 1000zł. Jeżeli coś będzie wartego dopłacenia chętnie rozważę propozycje

Źródło dźwięku: Fiio E10k 

Miałem na uszach HD650- dla mnie były zbyt basowe (było go zbyt dużo), góra jakby przykryta mgłą. Co do sceny- była bardzo w porządku, tutaj nie mogę narzekać. 

Szukam słuchawek może troszkę bardziej analitycznych, raczej z tych ciepłych. Bas w HD555 jest dla mnie jak najbardziej ok- mógłby troszkę niżej schodzić. 

Zależy mi na wygodzie. HD650 jednak troszkę przyciskało- myślę że z czasem byłoby lepiej. HD555 są dla mnie wzorem wygody.

Zwracam się do Was z prośbą o poradę. W dobie pandemii wiele sklepów jest zamkniętych lub nie prezentuje słuchawek. Mieszkam w okolicy Katowic.

Byłby super, gdyby ktoś potrafił przyrównać polecane słuchawki do obecnie przeze mnie posiadanych.

W przyszłości nie wykluczam zmiany źródła.

W razie pytań chętnie odpowiem.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak jeszcze się trzymają, to możesz dodatkowo zmodować te HD555 wg mojego poradnika

https://pokazywarka.pl/hd555_mod/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store
W dniu 22.05.2020 o 20:40, govitom345 napisał:

Dzień dobry.

Jak w temacie, szukam następcy dla starych Sennheiserów HD555 zmodowanych na 595. 

Garść informacji:

Przedział cenowy: około 1000zł. Jeżeli coś będzie wartego dopłacenia chętnie rozważę propozycje

Źródło dźwięku: Fiio E10k 

Miałem na uszach HD650- dla mnie były zbyt basowe (było go zbyt dużo), góra jakby przykryta mgłą. Co do sceny- była bardzo w porządku, tutaj nie mogę narzekać. 

Szukam słuchawek może troszkę bardziej analitycznych, raczej z tych ciepłych. Bas w HD555 jest dla mnie jak najbardziej ok- mógłby troszkę niżej schodzić. 

Zależy mi na wygodzie. HD650 jednak troszkę przyciskało- myślę że z czasem byłoby lepiej. HD555 są dla mnie wzorem wygody.

Zwracam się do Was z prośbą o poradę. W dobie pandemii wiele sklepów jest zamkniętych lub nie prezentuje słuchawek. Mieszkam w okolicy Katowic.

Byłby super, gdyby ktoś potrafił przyrównać polecane słuchawki do obecnie przeze mnie posiadanych.

W przyszłości nie wykluczam zmiany źródła.

W razie pytań chętnie odpowiem.

Pozdrowienia

 

Hej,

 

Wnioskując po tym co napisałeś o HD650, warto byłoby spróbować; https://mp3store.pl/sluchawki/hi-fi-studio/monoprice/2019560952723132837/0889028041611/monoprice-monolith-m1060-sluchawki-planarne

 

Te monoprice, są zupełnym zaprzeczeniem stylu gry Sennheisera, mają dużo detalu, szybki dół i bardzo czytelną średnicę.

 

Pozdrawiam,
Patryk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności