Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Aune t1 synergia.


Kondziues

Pytanie

Witam wszystkich.to mój pierwszy post,z góry przepraszam za niewiedzę ale dopiero zaczynam przygodę z graniem słuchawkowym.

posiadam aune t1 se lampa gold lion.słuchawki dt990 pro 250.muzyki słucham z laptopa pliki FLAC.spotify głównie rock, metal. lubię brzmienie dociążone niezbyt jasne z wyraznym mocnym basem.nagrania metalowe z lat 90 są mocno okrojone z niskich tonów.moje pytania

1.czy zmiana źródła USB np.na iPada zmieni jakość dźwięku.i jak to podłączyć próbowałem i mój iPad nie wykrywa aune.

2. Jakie słuchawki do 1500 PLN.dobrze zgrywają się z T1 i pasowałyby do moich preferencji jednocześnie coś lepszego od dt990.nie to żeby grały źle ale chciałoby się więcej...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale ja nie miałem T1 :D T1 to lampa a 1770 grają blisko na twarz z pięknym basem, może je ten lampion zamulić ;) ja słuchałem 1770 na tranzystorku i grało kapitalnie

Jak chcesz dociążone to tutaj by t5p gen2 pasowały, na pclabie masz za 2.2k, pogadaj z typem to ci może spuści ;) 1770 też mają dociążenie ale to jest potężne dociążenie i nie wiem jak to sie z lampą zgra bo z lampami to ja nie mam żadnego doświadczenia.

@neonlight zapytajcie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak wyżej, DT1770Pro powinny się sprawdzić, aczkolwiek nie wiem, czy z tym Aune T1 SE, bo podobno gra inaczej, niż jego pierwsza wersja, która miałem parę lat temu.

 

Źródło powinno być neutralne, szybkie i raczej łagodne na górze, a jako, że DT1770 są łatwe do napędzenia, to wystarczy kurdupel Cyrus Soundkey, który dobrze się z nimi zgrywa i pobiera symboliczne ilości energii.

 

Nie wykluczone też, że ładnie zagrają bezpośrednio z iPad'a, podobno mają dobre wyjście słuchawkowe, ale żeby się o tym przekonać, musisz je po prostu kupić, a jak to nie będzie to, czego szukasz, to je zwrócisz, masz 14dni. 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności