Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby R8


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Bez złotych pokręteł? ;)

Ciekawe, że marka Hibi jest mniej popularna nawet na naszym forum od takich ibasso czy fioo. To się bierze z tego, że nie grają tak dobrze jak reszta "chińczyków" czy są inne powody?

Marketing szeptany to zupełnie inna para kaloszy.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Bez złotych pokręteł? ;)

Ciekawe, że marka Hibi jest mniej popularna nawet na naszym forum od takich ibasso czy fioo. To się bierze z tego, że nie grają tak dobrze jak reszta "chińczyków" czy są inne powody?

Marketing szeptany to zupełnie inna para kaloszy.

Myślę,ze powodem jest brak oficjalnej dystrybucji,a co za tym idzie promocji. Miałem okazję posłuchać r5 i to poziom zbliżony do dx160. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, vonBaron napisał:

Swego czasu @bigmaras miał byś ich dystrybutorem i coś nie pykło?

 

Był u nas dostępny R3, nawet go recenzowałem https://www.audionervosa.pl/2018/09/hiby-r3-recenzja-may-ale-wariat.html

Na R6, PRO i R5 się nie doczekaliśmy wiec obstawiam że R8 też nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnież ma mieć (R8) LTE 4G tylko brak informacji czy da się rozmawiać :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chico99 napisał:

Projektanci mogliby się jednak trochę postarać. R8 to taki sam klocuch jak R6, tylko większy.

Spójrz na to z innej strony - wieczorem na spacerze spotykasz wygoloną głowę z byczym karczychem i można go wtedy użyć jako sprzętu zaczepno-obronnego :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

Spójrz na to z innej strony - wieczorem na spacerze spotykasz wygoloną głowę z byczym karczychem i można go wtedy użyć jako sprzętu zaczepno-obronnego :)

 

Masz rację i chociaż ze mnie nie ułomek, to zawsze pewniej niż z gołą ręką ... Piszę całkiem poważnie. R6 w wersji stainless steel, stalowa obudowa, do mobilnych

trudno zaliczyć. Trzymając go w kieszeni, trzeba się zabezpieczyć w solidny pasek w spodniach, dap jest solidny ale ciężki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, chico99 napisał:

 

Masz rację i chociaż ze mnie nie ułomek, to zawsze pewniej niż z gołą ręką ... Piszę całkiem poważnie. R6 w wersji stainless steel, stalowa obudowa, do mobilnych

trudno zaliczyć. Trzymając go w kieszeni, trzeba się zabezpieczyć w solidny pasek w spodniach, dap jest solidny ale ciężki.

Albo szelki :)

Ty tak ja "drobnej " budowy :)

Edytowane przez Jaro54
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LuQi napisał:

 

Smar do pokrętła żeby się nie zacierało.

Luqi mogłeś ściemnić że to nie byle jaka chińska wódka. 

Jakieś "limitied ediszyn" najlepiej jeszcze z okolic Wuhan i z nietoperza. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się rozejść.

1650$ for the aluminum alloy version (4GB + 64GB) and 2000$ for the stainless steel version (6GB + 128GB + LTE).

https://hifigo.com/blogs/news/hiby-announces-the-worlds-first-4g-flagship-r8-music-player

  • Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności