Skocz do zawartości

deftones9


deftones9

Rekomendowane odpowiedzi

Kopnął mnie zaszczyt wpisania się jako pierwszy :D

Kupiłem SMSL SP200. Wszystko w najlepszym porządku: sprzęt w 100% zgodny z opisem, wszystko jak trzeba.

Przesyłka nadana szybko i zapakowana tak, że InPost bez użycia czołgu by jej nie zdołał uszkodzić. Prawie złamałem nóż walcząc przy odpakowywaniu.

Kontakt również wzorowy!

Szczerze polecam!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś skrobnę - Łukasz spoko ziom, wymieniliśmy się audio-klamotami na odsłuch, paczka rzeczywiście tak zabezpieczona, że już zacząłem k.. rzucać, bo nie mogłem się do środka dostać przez dobre dziesięć minut. 😆

 

Poza tym, fajnie się z nim "gada" na privie, wyluzowany gość, tak trzymaj. 😉👍

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem @deftones9 Beyery T5p g2 na gościnne odsłuchy, po czym tak mu się spodobały, że je ode mnie odkupił 😜 Bardzo rozgadany, wyrasta na porządnego audiofila. Pasja do dźwięku HiFi biła prawie z każdej wiadomości na priv ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo dobry kontakt jest z Łukaszem na privie, chociaż na razie tylko jeden klamot wypożyczyłem, wrócił rzeczywiście bardziej pancernie zapakowany niż ja sam wysłałem, trochę czasu mi zeszło na otwarciu przesyłki. Wszystko na plus, godny zaufania cieławiek pewnie nasze drogi się jeszcze krzyżują.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem galaktyczne zielone iem'y.

Fantastyczny i szczery kontakt, paczucha zapakowana wedle zasady '1 taśma = 1 paczka', także pancernie i bezpiecznie.

Sama zabawka jak nowa... Polecam interesy z Łukaszem 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem od Łukasza skórzane etui do M6 w super cenie. Stan sklepowy, zapakowane konkretnie, załączony paragon wcześniejszego zakupu. Szczerze polecam!

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupione kable Mogami w bardzo atrakcyjnej cenie, zapakowanie jak zwykle solidne, no i kontakt oczywiście bardzo dobry. Kable funkiel nówki nieśmigane Pozdrawiam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od kolegi Lotoo Paw S1. Transakcja z @deftones9 to czysta przyjemność. Świetny kontakt, pancerne opakowanie, no i chyba ma układy w Inpoście bo nie minęło nawet 24h a paczka była u mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Transakcja przebiegła wzorowo, w miłej atmosferze. Dziękuję i polecam!👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

...z przykrością muszę przekazać, że MOCNO nie polecam tego sprzedającego, kolega jest chyba trochę nie z tego świata!
...kupiłem, nie kupiłem słuchawki Audioquest NIghthawk (sam zresztą zareagował na mój wpis w dziale KUPIĘ). Nie będę zamieszczał i wklepywał szczegółów korespondencji, podam tylko w skrócie algorytm sprzedaży:

- w poniedziałek przelałem pieniądze wieczorem i sprzedający dostał informację smsem o tym fakcie

- we wtorek najpóźniej o 12 miał je już na koncie ....i od tego momentu otrzymywałem tylko informacje jaki jest zapracowany i za ile osób musi wykonywać obowiązki

- ...termin dostarczenia oczywiście przesuwał się z dnia na dzień, a dla mnie to był szok, że tacy niepoważni ludzie są na tym forum

- ostatecznie po tygodniu we wtorek zwrócił mi pieniądze na konto
WNIOSKI

1. Dla średnio rozgarniętej osoby zapakowanie słuchawek do kartonu i nadanie przesyłki zajmuje 10 minut, dostarczenie jej do paczkomatu kolejne 5minut
2. Poinformowałem również kolegę, że przez kolejne 2 tygodnie (do końca lutego) zobowiązuje się, że jeśli dostarczy słuchawki przelać ustaloną kwotę na jego konto...nic nie dotarło ...jednym słowem ŁOWCA CHWILÓWEK

NIE POLECAM sprzedającego!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skoro podobna sytuacja miała miejsce co najmniej kilkukrotnie, może warto pomyśleć nad wykluczeniem użytkownika ze społeczności w celu zapobiegnięcia takim sytuacjom w przyszłości?

 

@mario @KaszaWspraju @Methuselah @Roni11 @BamboszeK @Damix @bruno63

Edytowane przez snuffdbko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności