Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 MAX


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

DX220 MAX jest oficjalnie wprowadzany do sprzedaży, więc może warto poświęcić mu osobny wątek.Gigant, który swoją wielkością nie ma wiele wspólnego z "normalnymi" DAP-ami, ale można go przynajmniej przenosić z miejsca na miejsce :D

 

Podobno w ciągu dwóch tygodni ma pojawić się w PL. Cena ma wynieść 7999 zł.

 

Środek prezentuje się interesująco, a oficjalne wideo jest obiecujące.

 

 

Poniżej jeszcze dwie fotki urządzenia:

DX220 MAX #.jpg

DX220 MAX #2.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu prezentacji zeszło im prawie rok na dostrojenie sprzętu i dobór odpowiednich komponentów, ale jeżeli wierzyć we wszystko co jest na filmie, to zrobili coś wyjątkowego. Max ma wypluwać 8,8V przez balans, więc to już srogie wartości zbliżające go do Kann Cube, który na High Gain jest w stanie wyprodukować 12V napięcia. W tym wszystkim i tak najbardziej interesuje mnie, czy w końcu uaktualnili chip i zrezygnowali z tego antycznego układu na rzecz czegoś bardziej wydajnego i aktualnego i... jak długo będzie działał z racji zainstalowania dwóch osobnych, parowanych baterii z których jedna daje prąd "+" a druga "-" dla układu audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy, podobnie jak kiedyś Rosjanie i Rumuni ewidentnie mają słabość do złota. Według mnie wygląda to fatalnie, no ale to ma grać więc może nie ma co się czepiać. Fiio i iBasso ewidentnie mają słabość do tego koloru. Często przez to ich produkty wyglądają odpustowo: FH7, HH5, DX160, 220Max itd

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

Chińczycy, podobnie jak kiedyś Rosjanie i Rumuni ewidentnie mają słabość do złota. Według mnie wygląda to fatalnie, no ale to ma grać więc może nie ma co się czepiać. Fiio i iBasso ewidentnie mają słabość do tego koloru. Często przez to ich produkty wyglądają odpustowo: FH7, HH5, DX160, 220Max itd

Były też Astelle całe w złocie oraz Sony WM1Z nawet złotem pokryty i nikt nie mówił, że wygląda to przaśnie, a dla mnie wygląda to jak produkt dla zamożnego cygana, więc złote dodatki kolorystyczne aż tak mocno nie bolą :)

 

Osobiście wolałbym wszystko w czarnym macie, na modłę SP2000 Onyx czy WM1A chociażby. TO wygląda po prostu obłędnie, choć dla niektórych pewnie nudno i bez polotu. Gusta to gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Chińczycy, podobnie jak kiedyś Rosjanie i Rumuni ewidentnie mają słabość do złota. Według mnie wygląda to fatalnie, no ale to ma grać więc może nie ma co się czepiać. Fiio i iBasso ewidentnie mają słabość do tego koloru. Często przez to ich produkty wyglądają odpustowo: FH7, HH5, DX160, 220Max itd

 

Złoty potencjometr i porty odpustowe... hmm, rzecz gustu, ale skoro w oczy kolą drobne akcenty to co powiesz na temat reszty flagowców, których nie wymieniłeś?

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, trez0r napisał:

Najbardziej intryguje mnie te gniazdo podpisane DC-in 😵

Jest to wyjaśnione w filmiku. Z tego co zrozumiałem, podwójne zasilanie jest dlatego, bo są dwa oddzielne zasilania - cyfrowe i analogowe - z oddzielnymi kontrolerami i całymi układami, które są od siebie całkowicie oddzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Palpatine napisał:

@bigmaras nic nie powiem, ponieważ z tego co się orientuje, to te flagowce są dostępne w innych kolorach. A te złote odpustowe pewnie robią właśnie na rynek: rosyjski, chiński i rumuński. Niewykluczone że w Polsce też parę sztuk sie sprzeda. De gustibus

Nie do końca. O ile u Astella każdy kolor gra " inaczej" ,tak wm1z i plenue L występują tylko w takim odpustowym kolorze 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Po DX 220 MAX?

 

Nie, po zegarek :)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności