Skocz do zawartości

Stare Dobre Kawałki ;)


Wtk

Rekomendowane odpowiedzi

No więc ostatnio znalazłem super kawałek, który pamiętam z dzieciństwa i bardzo fajne czasy mi się przypomniały z nim związane, dosłownie coś we mnie ruszył ten kawałek, a dokładnie to zwie się:

 

Eiffel 65 - I'm Blue

 

Może ktoś z was też lubi posłuchać czegoś starszego, dawajcie swoje ulubione tytuły ;)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kurde tez ostatnio mam schize na Zombi :) genialny kawałek.

A możę Makumba? :D (żart)

Ze starych kawałków hmmm, mój gust muzyczny ciągle ewoluuje więc rzadko wracam do tego co było, ale może coś z Kaliber 44 lub Paktofoniki :) (ale nie słucham już nic a nic hip-hopu).

A ze starych ogólnie - Bill Witchers - Ain't no sunshine, Louis Armstrong - What a wonderfull world mmmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ale sie tutaj przyjemnie zrobilo w tym temacie... :)

 

Ja ostatnio z koniecznosci wrocilem do plyt gramofonowych. Z poczatku z duza doza sceptycyzmu i pewnego oporu wlozylem pod igle "The Wall" Pink Floydow i odplynalem...

 

Comfortable Numb to jest to;) prosto z winylu brzmi jeszcze lepiej niz chocby w ogg q11 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś się przyczepi do tekstu 'zombie' :P.

 

Tak jeszcze myślę... było o pfk, ale to już bardziej świeże czasy :P. Ale Queens np. albo Scorpions, The Beatles... rytmy mojego taty.

 

I jeszcze Sting... Collins może. Ale 'Zombie' kojarzy mi się najmocniej, może jeszcze 'Don't speak' No Doubt. Choć pewnie za godzinę przypomnę sobie więcej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio to dopiero stare kawałki lecą. Clifford Brown "Study in Brown" z 1955 roku oraz 4 lata młodszy album "Giant Steps" Johna Coltrane'a. :]

 

Ale, że miały być kawałki no to będą: "Cherokee", "Swingin" i "Sandu", a z tej drugiej: "Cousin Mary" oraz "Spiral". I jeszcze strasznie fajowy kawałek "Suicide Is Painless" Paula Desmonda (motyw z M.A.S.H.). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra - In The Heat Of The Night

Sandra - Around My Heart (sporo fajnych remiksow)

Sandra - erotic

Ace of Bace

cutting crew - (i just) died in your arms

Fool's Garden - Lemon Tree

hooters - johny b.

MAGGIE RELLY - Every ntime we touch

MIDNIGHT OIL - Beds are burning

Sam Cooke - What A Wonderful World This Would Be

Suzanne Vega - Luka

sztywny pal azji - Turururum

The Corrs - What Can I Do

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas, ale niezbyt często, żeby się nie zużył i nie znudził, wyciągam winyl Dark Side Of The Moon... I to jest to, absolutnie piękna muzyka... Brzmienia wzmacniacza + gramofonu z pełnowymiarowymi kolumnami nic jak dla mnie nie zastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Kraftwerk - The Robots

Tangerine Dream - Phaedra

Trans X - Living On Video

Classix Nouveaux - Never Again

Sigue Sigue Sputnik - Love Missile F1-11

Sisters of Mercy - Vision Thing, Dominion/Mother Russia

OMD - Enola Gay, Joan of Arc, Telegraph

Visage - Fade to Gray

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Moze ktos pomoze. Ostatnio w angielskim radio uslyszalem jeden kawalek ktorego nie slyszalem wiele lat. Nie znam tytulu ani zespolu. Teledysk kojarzy mi sie z mlodym zespolem  w szkole w usa. Nie pamietam zbyt wiele ale chcialbym znalezc ten kawalek. Moze ktos cos pomoze. Kawalek mysle gdzies 2000-2005. Ciezko mi ocenic gatunek ale mysle ze to rock

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz kawałek tekstu czy coś, bez tego to raczej ciężko. Poszukaj w necie, może ta angielska stacja ma jakąś stronę z playlistami, o ile pamiętasz kiedy to grali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 18:14, Guru napisał:

Moze ktos pomoze. Ostatnio w angielskim radio uslyszalem jeden kawalek ktorego nie slyszalem wiele lat. Nie znam tytulu ani zespolu. Teledysk kojarzy mi sie z mlodym zespolem  w szkole w usa. Nie pamietam zbyt wiele ale chcialbym znalezc ten kawalek. Moze ktos cos pomoze. Kawalek mysle gdzies 2000-2005. Ciezko mi ocenic gatunek ale mysle ze to rock

Mnie tylko to przychodzi do głowy, a poza tym pasuje do tematu. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności