Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe do Colorfly C10


rgomez

Pytanie

Witam. Poszukuję do wspomnianego C 10 słuchawek dokanałowych. Do tej pory używane były Sony MH 1c ( brzmienie bardzo mi odpowiadało) oraz KZ ZS 1 ( ani dźwięk ani wygoda nie leżały mi zbytnio),  z nausznych wymienię beyerdynamic dt 250 pro. Oczekiwałbym sceny, dobrej szczegółowości/detaliczności, granie raczej wyrównane że wskazaniem na lekkie V. Kwota jaką przeznaczyłem to około 400 zł. Na razie spoglądam na Fiio Fh1 oraz Finał Audio e3000. Proszę o pomoc i wskazanie prawidłowego kierunku poszukiwań. Dzięki za wszelkie propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
18 godzin temu, Mayster napisał:

Shanling ME100

Poczytam, dzięki.

Hmmmm, zgłębiłem jako tako temat. Tylko one kosztują 500 zł. a to przekracza zamierzony budżet. 

Do rozważenia doszły jeszcze fiio Fh1s. Pytanie odnośnie fiio Fh1 i dołączonych kabli. Jeden, 3,5 mm, jest z pilotem.Czy to nie będzie przeszkodą przy podłączeniu do C10? W Sony MH1 musiałem tego pilota " spiąć na krótko", przy MF 100 to samo. Wiem że jest/był jakiś adapter ale umknęło mi to a jakoś nie mogę znaleźć.

Edytowane przez rgomez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, przeleciałem internet w te i wewte. Odkurzyłem wiedzę o C 10 i wiem że najlepiej jakbym kupił Mee audio  Pinnacle m1 lub er4s. Niestety trochę za drogo dla mnie więc zostały do wyboru fiio Fh1/Fh1s, ewentualnie polecane przez kolegę Master Shanlingi ME100 ale to też poza budżetem i nie wiem czy warto tyle dołożyć względem słuchawek fiio. Myślałem że od czasu wspomnianych wyżej  słuchawek pojawiło się coś nowego na rynku ale chyba jednak nie. Tak przeanalizowałem sobie czego chcę i oprócz wspomnianych detaliczności, szczegółowości oraz sceny brakuje mi w obecnych iż zs5 takiej hmmm, miękkości w basie, coś takiego dają mi dt 250. A więc jakby kto tu jeszcze zajrzał i akurat miał wiedzę na temat złotego, dla mnie, środka to proszę pisać. Nie wstydzić się 😄. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do C10 bym zdecydowanie brał P1. W tym budżecie co prawda używki, ale tu jest i synergia z Colorflajem i odpowiednie parametry przetworników, by dość bezboleśnie przeskoczyć problem z balansem głośności na samym początku skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok. Mee Pinnacle P1 kupione. Podziękowania  dla kolegi Inszy. Jest ok chociaż scena mogłaby być ogólnie wieksza.

Po porządnym odsłuchaniu  stwierdzam że jest bardzo dobrze, scena, może nie jest jakaś przeogromna, daje radę. Słuchawki grają pełnym, pięknym dźwiękiem. Temat uważam za wyczerpany. 

Edytowane przez rgomez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności