Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki planarne Monoprice Monolith M1060 - Recenzja Stereo i Kolorowo


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zapraszamy do przeczytania recenzji słuchawek planarnych Monoprice Monolith M1060 na portalu Stereo i Kolorowo LIKE.png

 

"W podsumowaniu napiszę krótko. Monoprice Monolith M1060 bezproblemowo mogą stawać w szranki ze słuchawkami planarnymi w cenie nawet do 4 000 PLN (o ile nie wyżej?). Jeśli chcesz Czytelniku wkroczyć w świat słuchawek wysokiej klasy dźwięku, to bez wątpienia Monolith M1060 zapewnią Ci najwyższy stosunek jakości dźwięku do poniesionych kosztów (ceny). M1060 są świetnie zaprojektowane, solidnie wykonane i bardzo ergonomiczne w użytkowaniu. Ogólnie zasługują na pełną rekomendację, co niniejszym z przyjemnością czynię!"

 

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2020/05/suchawki-planarne-monoprice-monolith.html

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

 

5.JPG

 

6.JPG

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Przeczytałem tylko podsumowanie tej "recenzji" i o mało się nie udusiłem ze śmiechu :lol:

Dodając do tych słuchawek recenzję SR25 wychodzi idealny zestaw do biegania. Byle długiego :)

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vonBaron napisał:

Przeczytałem tylko podsumowanie tej "recenzji" i o mało się nie udusiłem ze śmiechu :lol:

Killery hi-endu. Ciekawe jak się mają do poprawnie napędzonych DT150, może być mocny pojedynek :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm, porównanie do planarów za ok 4k może jest i przesadzone, ale same słuchawki są dobre, zwłaszcza w ich cenie.

Dźwięk szkoły Audezowej - przyjemny ocieplony przekaz, z przyciemnioną górą, poluzowanym basem i z wcale niemałą sceną.

Dorównać LCD-2C miałyby raczej problem, ale takie DT150 to pod względem SQ spokojnie przegonią, choć to inne sygnatury i konstrukcje.

20171221_163939.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 20:13, Compton napisał:

Hymm, porównanie do planarów za ok 4k może jest i przesadzone, ale same słuchawki są dobre, zwłaszcza w ich cenie.

Dźwięk szkoły Audezowej - przyjemny ocieplony przekaz, z przyciemnioną górą, poluzowanym basem i z wcale niemałą sceną.

Dorównać LCD-2C miałyby raczej problem, ale takie DT150 to pod względem SQ spokojnie przegonią, choć to inne sygnatury i konstrukcje.

20171221_163939.jpg

Muszą się trochę wygrzać czy odrazu grają pełnią możliwości ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Compton napisał:

Kupiłem je jako używane z krótkim przebiegiem ale nie pamiętam abym odnotowywał jakieś zmiany.

Dodatkowo miałem do nich FAW Claire XLR, na kablu stockowym nie słuchałem.

Dosyć szczupłe brzmienie w porównaniu do Audioqest to chude ,ale coś w nich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie je zostawię ,po dostrojeniu systemu pod te słuchawki stwierdzam że nie ustepują Audiqestom czyli faktycznie mogą konkurować ze słuchawkami trzy krotnie droższymi .

Posłuchałem dłużej ....Daleko im do Audioqest ,ale są ciekawe ,przyjemnie się z nimi zasypia natomiast do słuchania tego co jest na płycie to jednak brakuje im srednicy ,czy one wogóle mają srednicę ? 

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności