Skocz do zawartości

Oriolus BA20 - przenośny wzmacniacz (wymienne OPAMP-y i bufor)


Rekomendowane odpowiedzi

O 1795 i 1795D wspomniałem w osobnym wątku, ale warto o innych nowościach Oriolusa dodać. Jedną z nich jest BA20, czyli przenośny wzmacniacz z wymiennymi modułami bufora i wzmacniaczami operacyjnymi. Chyba będzie spora swoboda, gdy idzie o możliwość dopasowania grania pod swoje preferencje. Cena ma wynieść jakieś 1199 PLN.

 

BA20 #0.jpg

 

Wygląda dość standardowo, ale w środku prezentuje się interesująco:

- wyjścia: 3,5 mm (SE) i 4,4 mm (balans);

- wejścia: 3,5 mm (SE) i 4,4 mm (balans);

- bateria 4000 mAh (do 15 godz.);

- może działać też z zasilaniem wpiętym po USB typu C;

- wymienne OPAMP-y i moduły bufora (w standardzie dostaje się zestaw: NE5534, 47buffer, tansistor buffer i PCB);

- 132 x 55,6 x 20,6 mm, 180 g;

- USB typu C.

 

BA20 #1.jpg

BA20 #4.jpg
Charakterystyka wyjść:

4,4 mm

- pasmo przenoszenia: 10 Hz - 20 kHz

- THD+N: 0,0005 %

- SNR: -120 dB

- moc na wyjściu: 500 mW przy 32 Ω

- crosstalk: -94 dB

- impedancja wyjściowa: 0,2 Ω


3,5 mm

- pasmo przenoszenia: 10 Hz - 20 kHz

- THD+N: 0,0005 %

- SNR: -117 dB

- moc na wyjściu: 220 mW przy 32 Ω

- crosstalk: -74 dB

- impedancja wyjściowa: 0,2 Ω

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Ali zdjęcie "od tylca" :D

 

H5db9b51a37d546fd91f76c0d383ce5eeO.jpg

Wygląda na to, że dla zbalansowanego w pełni połączenia z BD20 będzie konieczny IC-ek 4,4mm<-->4,4mm :D  Tego w sumie jeszcze nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Vaiet napisał:

Znalazłem na Ali zdjęcie "od tylca" :D

 

H5db9b51a37d546fd91f76c0d383ce5eeO.jpg

Wygląda na to, że dla zbalansowanego w pełni połączenia z BD20 będzie konieczny IC-ek 4,4mm<-->4,4mm :D  Tego w sumie jeszcze nie grali.

Eee grali. Tak działa Ba300s których trochę tu po forum krąży od roku. 

Niestety praktycznie nie do kupienia. Do ba300s dodają ale mój wysiadł po kilku miesiącach, a sam używałem tylko stacjonarnie. No ale Jimmi w 2 dni uratował sytuację. Na gwarancję oczywiście nie było co liczyć.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awayeah napisał:

Eee grali. Tak działa Ba300s których trochę tu po forum krąży od roku. 

Niestety praktycznie nie do kupienia. Do ba300s dodają ale mój wysiadł po kilku miesiącach, a sam używałem tylko stacjonarnie. No ale Jimmi w 2 dni uratował sytuację. Na gwarancję oczywiście nie było co liczyć.... 

O, faktycznie. Jakoś średnio się dotąd interesowałem BA300S pod kątem budowy samego urządzenia, ale widzę, że Oriolus idzie jedną ścieżką. W sumie nic dziwnego, bo na wschodzie 4,4mm wypiera pozostałe standardy zbalansowanych połączeń.

Co do kabla... No cóż mogę powiedzieć. Może po prostu pech?

 

Widzę, że Penon ma te kable za 60USD w różnych wersjach.

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.05.2020 o 20:16, awayeah napisał:

Eee grali. Tak działa Ba300s których trochę tu po forum krąży od roku. 

Niestety praktycznie nie do kupienia. Do ba300s dodają ale mój wysiadł po kilku miesiącach, a sam używałem tylko stacjonarnie. No ale Jimmi w 2 dni uratował sytuację. Na gwarancję oczywiście nie było co liczyć.... 

 

Prostuje swój wpis - przez nieporozumienie z pośredniczącym członkiem forum, dostałem info, że na gwarancje u @BigMaras nie ma co liczyć. Okazało się, że po prostu pośrednik przekazał mi tylko skrawek odpowiedzi od BigMarasa, bez najważniejszych informacji i jednak można było liczyć na jego ograniczoną pomoc w kwestii gwarancji. Jako sprzedawcy tak czy inaczej zdecydowanie nie polecam. 

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności