Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Opis Mp4 Mpman Cs157


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu mój kolega zakupił odtwarzacz MPMan CS157 w sieci Electro World za 199 PLN (przepłacił 30 zł ;) )

Jak go kupywał, nie był świadomy co kupuje, byle by grał ;)

Dzisiaj na lekcji zobaczyłem, że słucha sobie w jakiś no-namowych słuchawkach muzyki na lekcji ;) Po lekcjach poprosiłem by mi pokazał swoje cudo, ku mojemu zdziwieniu nie był to żaden No-Name, tylko MPMan ;)

 

Coż mogł bym rzec :)

 

Na początku zlekceważyłem ten player, ze wzgledu na jego typowo no-name-owy wygląd i słuchaweczki, które wyglądają nie lepiej. Jak mi go dał do ręki dopiwro zobaczyłem, że mam do czynienia z wyżej wymienionym CS157 :) Podłączyłem swoje słuchawki (EX71). Zanim pusciłem muzykę obejrzełem go dokładnie, poprostu wygląd bardzo tandetny, ale elegancki, teraz chyba wszystkie bezfirmowki tak wyglądaja. Ale jedno go wyrożniało: jakosc wykonania. Wykonanie było perfekcyjne, dosłownie spasowanie częsci było tak dobre, że dokładniej już sie nie dało. Calośc prezentowała się estetycznie, i naprawdę trwale. Ponadto był bardzo płaski, i leciutki jak powietrze, prawie jak by nic w środku nie miał :)

 

Więc wreszcie puściłem muzyke. Naprawdę przeżyłem spore zdziwienie, że takie "coś" (ten wyglad mnie tak do niego nastawił ;]) może wydobyć z siebie takie brzmienie. Było naprawdę dobrze. Odtwarzacz grał bardzo czysto, i bez żadnych zniekształceń. Bas był naprawdę miły, soprany też, takie fajne, jakby spręzyste. Pobawiłem sie EQ i tu kolejny plus, korektor działa bardzo skutecznie, i nie zniekształca dźwięku. Przyczepić sie moge natomiast wyświetlacza, jest dosyć mały, zamulony i smuży, a dotego na słoncu prawie nic nie widać.

 

Myślę, że jezeli chodzi o stosunek jakości do ceny MPMan wypada celująco, bo cena jest prawie jak za noł nejm, na otrzymujemy coś co jest dużo bardziej wartościowe. Stockowych słuchawek nie przetestowalem, ale wyglądały na cienkie ;P

 

Pozdrawiam i naprawdę polecam jak już ktoś ma kupić "zwykły" MP4. Ten to już Chiquita ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak ustalił getz po moich fotach.. podzespoły są jednak dobre. może nie nowe itp - ale jednak jest to Sigmatel. Od siebie mogę dodać, że mnie w CS157 denerwuje tylko nawigacja - jakoś brakuje mi chyba joya ;> A tak, jest spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a po co? O_o

 

chodzi o to że stare wersje total commandera (nowe nie wiem) mają błąd powodujący, że pliki kopiują się na urządzenia flash o wiele zbyt wolno - sprawdź że przez eksplorator windows metodą kopiuj-wklej idzie jak burza... w opcjach total commandera musisz ustawić tryb zgodności dla urządzeń flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co? O_o

 

chodzi o to że stare wersje total commandera (nowe nie wiem) mają błąd powodujący, że pliki kopiują się na urządzenia flash o wiele zbyt wolno - sprawdź że przez eksplorator windows metodą kopiuj-wklej idzie jak burza... w opcjach total commandera musisz ustawić tryb zgodności dla urządzeń flash

 

 

Syn wroci ze szkoly to sprawdze:)

 

BTW: gdzie sie zmienia tą opcje w TC? przeszukalem i jakos niemoge znalezc... Mam TC ver 6.51

Edit: Jednak jest tak jak mowiles, czyli z playerkiem wszytsko ok:) Pozostaje jeszcze przestawic TC, chociaz wczesniej kopiowalem na rozne pendrive'y i zawsze bylo wszytsko ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji 6.51 ten błąd istnieje

 

menu: konfiguracja -> ustawienia główne -> kopiuj/usuń

 

tu zaznaczasz "tryb zgodności dla napędów" i "pamięci USB" (pole tekstowe możesz pozostawić puste) lub wręcz możesz zaznaczyć "użyk kopiuj-wklej przez eksplorator" jeśli nic innego nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji 6.51 ten błąd istnieje

 

menu: konfiguracja -> ustawienia główne -> kopiuj/usuń

 

tu zaznaczasz "tryb zgodności dla napędów" i "pamięci USB" (pole tekstowe możesz pozostawić puste) lub wręcz możesz zaznaczyć "użyk kopiuj-wklej przez eksplorator" jeśli nic innego nie pomoże

 

Pomoglo:) Nawet w wieku 30 lat mozna sie czegos nauczyc ;)

 

Dzieki wielkie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności