Skocz do zawartości

Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ]


brunnerius

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, side napisał:

Wiem, że to fanklub Sony, ale wierzę w Wasz subiektywny obiektywizm :D

Rozumiem, że takie a45 z hiper super softem zjada Shanling q1, Hiby r2. Pytam, bo to podobny budżet.

hmm, nawet takie DX150, Opus #1, Hiby R3 Pro Saber, mówimy o samej jakości dźwięku i łatwych słuchawkach, ale takich łatwopędnych pięknie grających jest masa więc tak. Inaczej się sprawa ma kiedy mówimy o głodomorach ale to nie to zastosowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, side napisał:

 

Pisz, z chęcią poznam.

Za stary jestem, poszukaj sobie :D ja aktualnie używam Aune E1 i w połączeniu z A55 i modowanym softem więcej do kieszeni albo przed zaśnięciem mi nie trzeba :) 

 

a z nauszników, które spokojnie A55 wysteruje masz
Sennheiser HD 558, Grado SR80 SR60, Meze 99, Philips Fidelio X2, K550

 

Generalnie wszystko o czułości min 100 dB/mW (może i mniej ale nie sprawdzałem a zgadywać nie będę) można bez wstydu do niego podłączać i sobie z palcem w nosie poradzi

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brunnerius napisał:

Za stary jestem, poszukaj sobie :D

 

A widzisz, myślałem, że dasz radę. staruszku, bo rozglądam się za dobrze grającymi do 1000 złotych.

Aune e1 miałem, ale jakoś za basu było za dużo w porównaniu do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, side napisał:

 

A widzisz, myślałem, że dasz radę. staruszku, bo rozglądam się za dobrze grającymi do 1000 złotych.

Aune e1 miałem, ale jakoś za basu było za dużo w porównaniu do reszty.

coś tam post wyżej wyedyciłęm, ale, jak grajka mogę zachwalać tak zachwalanie i polecanie słuchawek to sobie odpuściłem, za blisko ciała, to jak z bielizną, dla mnie gatki będą spoko, dla kogoś będą za duże a dla innego za ciasne, to trzeba samemu sobie dobrać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, side napisał:

 

A widzisz, myślałem, że dasz radę. staruszku, bo rozglądam się za dobrze grającymi do 1000 złotych.

Aune e1 miałem, ale jakoś za basu było za dużo w porównaniu do reszty.


Poczekaj na nowe Moondrop KATO, powinny kosztować w okolicy 800 PLN (podobnie jak KXXS), zapowiadają się znakomicie :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MrSheep napisał:


Poczekaj na nowe Moondrop KATO, powinny kosztować w okolicy 800 PLN (podobnie jak KXXS), zapowiadają się znakomicie :) 

Z jednej strony tak, bo Moondrop potrafi stroić słuchawki (uwielbiam Blessing 2), ale z drugiej strony nie lepiej, żeby poczekał na KATO2 CrinacleXdmsXzeos edition? ;) Z ich tempem wypuszczania dokanałowek pewnie za trzy tygodnie coś takiego ogłoszą ;)

Edytowane przez Najner
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robertos napisał:

Zmiana regionu nie zmienia innych ustawień

Właśnie nie zwróciłem uwagi czy wcześniej działał korektor przy słuchawkach bluetooth.

Mam Sony WH-1000XM4 i na kablu wszystko działa normalnie a przez blutacza ustawienia dźwięku nic nie zmieniają,

może coś z kodekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.07.2021 o 23:25, Najner napisał:

Problemy w Sonce zaczynają się z bardziej wymagającymi prądowo słuchawkami, bo wtedy robi się buła na basie i spada dynamika. Takie Kinera Nanna albo Sennheiser Momentum M3 po kablu grają z Sony po prostu słabo i mułowato.

Cofam te słowa :) Wgrany na A55 dwa tygodnie temu najnowszy soft (domyślna konfiguracja, tryb Plus V2) i od tamtej pory SP1000M kurzy się w szufladzie. Głośność 55/120 i już robi się dla mnie nieprzyjemnie, więc mocy ma wystarczająco, a synergię z Nanna łapie świetną. Dużo lepsza dynamika i przejrzystość grania niż na poprzednim sofcie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jouhou napisał:

Po cichutku liczę że uda mu się naprawić ten błąd z zacinaniem muzyki przy używnaiu odbiornika bt w trybie +V2. Chociaż z tego co pisał w jednym z komentarzy na blogu to raczej marne szanse na to :(

Właśnie czytałem o tym, ale nie zauważyłem tego błędu u siebie, a słucham czasami po LDAC kilka godzin. Jakie masz urządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś porównanie a35 do a45/a55 z wgranym modem Walkman One jeśli chodzi o sygnaturę dźwięku i poziom wysterowania słuchawek? Wgranie tego moda na który z tych modeli daje wg Was najlepszy efekt?

Edytowane przez jacekin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maryoosh71 napisał:

A może wiesz jak wrócić do poprzednich ustawień?

Jeżeli chcesz wrócić do domyślnego softu, to robi się to tak samo, jak zmiana na MrWalkman. Trzeba z jego strony ściągnąć paczkę, podpiąć player do kompa i zainstalować z poziomu PC. Nie ma mnie przy kompie, daj znać jakbyś miał trudności, to Ci napisze krok po kroku jak znajdę trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał:

Jeżeli chcesz wrócić do domyślnego softu, to robi się to tak samo, jak zmiana na MrWalkman. Trzeba z jego strony ściągnąć paczkę, podpiąć player do kompa i zainstalować z poziomu PC. Nie ma mnie przy kompie, daj znać jakbyś miał trudności, to Ci napisze krok po kroku jak znajdę trochę czasu.

Gdybyś był tak uprzejmy dać link do paczki i instrukcję.

Ja używam tylko słuchawek bezprzewodowych i wydaje mi się, że jakość dźwięku bardzo się popsuła, podejrzewam, że ldac nie działa.

Edytowane przez maryoosh71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności