Skocz do zawartości

Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ]


brunnerius

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, hibi napisał:

Tak na CEV, ale to on/off już nie ma znaczenia. 

Czyli tak jak wcześniej pisałeś, że nie słyszysz różnicy to miałeś rację i nie ma sensu odblokowywać grajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, brunnerius napisał:

Jest sens. Ustawcie sobie region na U

Albo jakikolwiek inny z tabelki znajdującej się na stronie aplikacji 

Ładnie jest napisane gdzie "natywnie" blokada jest zdjęta 

Ja jestem w tym względzie teoretyk czyli "erotoman opowiadacz". Czytam co piszecie i próbuję wyciągnąć jakieś wnioski. Tak więc na oczy programu nie widziałem, nie mam pojęcia skąd go wziąć i co z nim zrobić. Kiepsko mi net na wyjeździe chodzi.Spiąłem A55 z mx985 gdzie skuteczność mam 120 dB więc hula to razem rewelacyjnie.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, brunnerius napisał:

No i bomba. Bo czyż nie o to chodziło?.

;)

 

Dokładnie tak pszę Pana !

Gdyby  było inaczej miałbym ten program na dysku na długo przed tym jak A55 zawitał w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2020 o 08:26, brunnerius napisał:

Żeby zdjąć blokadę trzeba zmienić region na taki w którym blokady niema 

Sama wartość 0 przy blokadzie dla regionów z blokadą niczego nie zmienia. Dopiero w regionach gdzie niema blokady można ją włączyć lub wyłączyć. 

Dokładnie, tylko region Europa narzuca limit mocy, pozostałe regiony dają pełną moc ;) 

Opcja off/on jest dla starszych urządzeń. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hibi napisał:

pozostałe regiony dają pełną moc ;) 

Która nie drastycznie a jednak zauważalnie poszerza bananaryję ;) 

 

dzięki @hibi za osiemset osiemdziesiątego ósmego lajka/reakcję ;)

 

image.png

Edytowane przez brunnerius
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak sobie myślę że my tu mega offtopem pojechaliśmy  :D

wątek jest o A45 :D

 

może załóżmy fanklub małych Sony :D

 

edit:

zrobione, post napisany nim się aktualny wątek zmaterializował

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunnerius napisał:

Ale tak sobie myślę że my tu mega offtopem pojechaliśmy  :D

wątek jest o A45 :D

 

może załóżmy fanklub małych Sony :D

Od kilku dni też mam wątpliwości czy można w tym wątku tak wszystko pisać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło ubranko od majfrienda 

Kozackie jest. W międzyczasie żona po tym jak zobaczyła PAW Pico powiedziała że chce coś mniejszego więc soniacza ja przytulam oujeee. A ona jakiegoś szanlinga dostanie  :)

 

15892858148321825551823.jpg

1589285861694351969625.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brunnerius napisał:

Przyszło ubranko od majfrienda 

Kozackie jest. W międzyczasie żona po tym jak zobaczyła PAW Pico powiedziała że chce coś mniejszego więc soniacza ja przytulam oujeee. A ona jakiegoś szanlinga dostanie  :)

Ubranko spoko 👍

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że kupię A55 i nie wiedziałem, że będziesz zamawiał.

Mnie wczoraj jak pierwszy raz podpiąłem Tevi pod sony ogłuszył bas, a na Shanling M1 było OK.

Lypertek Tevi miałem fabryczną aplikacją ustawione w V-kę, bo chudo było z M1. Moje ucho odbiera te dwa maluchy właśnie w ten sposób :

M1 - chudy

A55 - przy kości

Zauważyłem też, że Sony bardziej różnicuje to co się pod niego podpina w przeciwieństwie do M1.

Jak byle co podepnę pod 55 to dźwięk "taki se", jak lepsze to rożnica znacznie większa na + niż z M1.

Nie chce mi się bezpośrednich porównań i analiz robić więc to takie luźne spostrzeżenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba granie A55 na tyle, że do portable jest baaaardzo dobrze, lepiej niż z innymi, droższymi nawet, które kiedyś miałem ;) zostawię go sobie, kasa w kieszeni.

 

Godzinę temu, paratykus napisał:

Ubranko spoko 👍

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że kupię A55 i nie wiedziałem, że będziesz zamawiał.

gdyby człowiek wiedział że się przewróci... :D ja nie planowałem go dla siebie, zbieg okoliczności sprawił, że żonka chce coś mniejszego ( ;) ) 

ale tak słuchałem, używałem, bawiłem się i kurcze, TO JEST TO! :) Do tego w tym pancernym etuju jest wizualnie kozacki, etuj spasowany idealnie, jakby z fabryki Sony wyszło. Polecam, tu kupiłem, 

https://pl.aliexpress.com/item/32979580562.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.53e75c0fENF8FM

 

w 13 dni przyszło, ale teraz z Chin wszystko szybko przychodzi. Soniacza polecam, to świetny DAP.

Godzinę temu, paratykus napisał:

M1 - chudy

A55 - przy kości

no tak jest, ale EQ całkiem spoko działa, można mu basu ująć bez imo uszczerbku dla jakości dźwięku

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brunnerius napisał:

Mi się podoba granie A55 na tyle, że do portable jest baaaardzo dobrze, lepiej niż z innymi, droższymi nawet, które kiedyś miałem ;) zostawię go sobie, kasa w kieszeni.

 

gdyby człowiek wiedział że się przewróci... :D ja nie planowałem go dla siebie, zbieg okoliczności sprawił, że żonka chce coś mniejszego ( ;) ) 

ale tak słuchałem, używałem, bawiłem się i kurcze, TO JEST TO! :) Do tego w tym pancernym etuju jest wizualnie kozacki, etuj spasowane idealnie, jakby z fabryki Sony wyszło. Polecam, tu kupiłem, 

https://pl.aliexpress.com/item/32979580562.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.53e75c0fENF8FM

 

w 13 dni przyszło, ale teraz z Chin wszystko szybko przychodzi. Soniacza polecam, to świetny DAP.

no tak jest, ale EQ całkiem spoko działa, można mu basu ująć bez imo uszczerbku dla jakości dźwięku

Ja nie marudzę na A55. W sumie to jestem zadowolony, bo szukając np. TWS do M1 skupiałem się na tym żeby bas był dobrze zaznaczony ze względu na "chudość"grajka.

Teraz mam to z głowy. Jedyne co to mam obawę, że Sony wf-1000xm3 które właśnie do mnie jedzie na testy, może z A55 puścić mi bańki nosem.

Bardzom tego ciekaw 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paratykus napisał:

może z A55 puścić mi bańki nosem.

Bardzom tego ciekaw 🙂

Ja też, nie widziałem jeszcze baniek przez bas nosem wyciśniętych. Zrób zdjęcie :D ale serio, prrrosze, zrób :D 

 

Wiem, że nie marudzisz, za krótko go masz, ja po dość długim jak na moje standardy, obcowaniu nadal mam chwilami banana tam gdzie już dawno byłem z kawałkami obyty ;) Sony umi w muzyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, brunnerius napisał:

Ja też, nie widziałem jeszcze baniek przez bas nosem wyciśniętych. Zrób zdjęcie :D ale serio, prrrosze, zrób :D 

 

Wiem, że nie marudzisz, za krótko go masz, ja po dość długim jak na moje standardy, obcowaniu nadal mam chwilami banana tam gdzie już dawno byłem z kawałkami obyty ;) Sony umi w muzyke

Kiedyś próbowałem, ale nieostre wychodzą, bo bryzgające bańki brudzą obiektyw ...

 

Trzeba fanklub małych soniaków założyć, przenieść te wątki, a jako myśl przewodnią wpisać w podtytule wątku :

 

                                                             Sony umi w muzyke

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, paratykus napisał:

Trzeba fanklub małych soniaków założyć, przenieść te wątki, a jako myśl przewodnią wpisać w podtytule wątku :

 

                                                             Sony umi w muzyke

Hehe, tylko kogo poprosić o transfer treści? Kaszę? On chyba mnie za bardzo nie lubi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, brunnerius napisał:

Hehe, tylko kogo poprosić o transfer treści? Kaszę? On chyba mnie za bardzo nie lubi ;) 

Kasza jest w porządku. On tylko sprząta bałagan w piaskownicy. Ktoś musi.

Myślę, że trzeba założyć fanklub, potem zgłosić prośbę o przeniesienie wpisów. Ja jestem w takim miejscu, że mi się net bardzo rwie. Mogę dopiero za c dwa dni spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja nie napisałem, że Kasza jest nieteges, napisałem, że chyba mnie nie lubi, to że ktoś chyba mnie nie lubi albo nawet faktycznie nie lubi nie znaczy, że sam jest nieteges.

Jedno z drugim się nie wiąże, mogę uważać, że ktoś jest spoko, nawet jak mnie nie lubi, bo przecież to kogo lubi a kogo nie lubi nie decyduje czy jest spoko czy nie (pomijam ekstrema ;) w stylu "lubię Stalina" :) )

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, brunnerius napisał:

Spoko, ja nie napisałem, że Kasza jest nieteges, napisałem, że chyba mnie nie lubi, to że ktoś chyba mnie nie lubi albo nawet faktycznie nie lubi nie znaczy, że sam jest nieteges.

Jedno z drugim się nie wiąże, mogę uważać, że ktoś jest spoko, nawet jak mnie nie lubi, bo przecież to kogo lubi a kogo nie lubi nie decyduje czy jest spoko czy nie (pomijam ekstrema ;) w stylu "lubię Stalina" :) )

Ja pierwszy raz pacze, że linę stalową pisze się przez jedno "l", to przecież stallina!

Troszkę, ale tylko troszkę brakuje balansu. A to stąd, że na jedno ucho ciut gorzej słyszę i przydałoby się móc wyrównać.

Ale to nic, pewien gościu ciut mniej rozumiał na jedną półkulę, on to dopiero potrzebował balansu...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem  (pożyczyłem) Sony wf-1000xm3 dzięki uprzejmości Kolegi Chico99 🙂, bo mnie nawiedzało od dawna żeby kupić grajka z serii A i spróbować z tymi TWS-ami. Rewelacyjna ergonomia dla mnie.

Siedzę sobie, słucham Friend ‘n Fellow (duet, gitara akustyczna i żeński wokal), bo to świetne aranże i wykonania są. Jak ma być dynamit w utworze to jest. Jak ma być bajkowo,lirycznie i poetycznie to jest. Nuty z lekkością i swobodą spływają w moje uszy, a bananik na gębie rośnie i rośnie.

Posprawdzam inne gatunki muzyczne, oczywiście, ale na razie nie mogę się oderwać od płyt FnF.

 

Tak, tego chyba było mi trzeba.

 

edit: napisałem do Moderatora prośbę o przeniesienie wątków nie związanych z recenzją A-45 do nowego "Fanklub walkman Sony serii A

Proszę o powstrzymanie się z wpisami nie na temat recenzji.

 

Edit 2:

 

Możemy już swobodnie tutaj pisać na temat różnych grajków serii A bez zaśmiecania recenzji Holdegrona.

Wszystkich posiadaczy małych grajków Sony zachęcam do "coming outu" 😉

To nie będzie boleć, a innym może się przydać.

 

Brunneriusowi,Hibi i Espe0 dziękuję, że swoimi wpisami i przemyśleniami zaciekawili mnie na tyle, że po kilku latach wróciłem do serii A.

Zachodzę tylko w głowę czemu od niej odchodziłem...

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, retter napisał:

Ja tam wolę dalej A15 bo jest mały i lekki a różnice względem A45 są znaczne.

- Tapatalk
 

Nic do A15 nie mam, wręcz przeciwnie, bo trochę też z sentymentu do niego wróciłem do serii A.

Wymiary:

A15 - 4,3 x 11 x 0,8 cm, waga 66 g

A55 - 5,57 x 9,73 x 1,08 cm, waga 99 g

 

wnioskuję z wpisu, że masz A15. Jeśli tak to od kiedy ? Chodzi mi o żywotność baterii.

 

Przy okazji spytam Kolegów : czy używacie funkcji ładowania do 90% pojemności baterii, która ponoć przedłuża jej żywotność, a jeśli tak to o ile skraca się czas pracy na jednym ładowaniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności