Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ]


brunnerius

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, golem napisał:

Panowie a co to jest-> Ustawienia\Ustawienia funkcji\Ustawienia nagrywania, co to za nagrywanie? można coś z radia nagrać czy jak?

Można podłączyć mikrofon i chyba linię przez specjalne dedykowane kable na WM-PORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie odpowiedział na moje zawołanie, trudno.

Zastanwiałem się długo i w końcu trafiłem na okazję wyśmienitą, jak mniemam, NW-A 35 nie używany - nietrafiony prezent matki dla syna - za naprawdę małe pieniądze. Właśnie go testuję i się go uczę. Umówiłem się z panią, że sprawdzę czy działa, jak ma się bateria i wtedy albo zapłacę, albo oddam. Miałem przegląd A45 od 400 do 550 używane ale głównie leżące w lombardach, albo nówkę za 749 ale już ich są resztki na rynku. Zależało mi na zaoszczędzenium dlatego szukałem używki. Obdzwoniłem oferentów i żaden nie wzbudził zaufania.

Natomiast trafiłem na ogłoszenie o A 35 i przyjmując za dobrą monetę przeczytane opinie, że to dźwiękowo to samo co A 45 tylko beż funkcji DAC i drobnych detali związanych z niebieskim zębem, zdecydowałem się. Na razie jest dobrze, nawrzucałem Flacków i leci od 2,5 h. Będzie leciał aż bateria się zmęczy. O brzmieniu będę mógł pogadać za jakiś czas, bo jak czytam, trzeba "wygrzać" sprzęt. Pierwsze wrażenia na Porta Pro firmy Koss pozytywne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, recenzje mówią o braku tunera FM w europejskiej wersji NW A-55 (może ktoś z regionem europejskim sprawdzić czy ma radio bo serio nie chce mi sie znowu wszystkiego resetować), otóż po przełączeniu na U tuner FM jest i działa :D radio rydzyka złapał od razu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brunnerius napisał:

Nom, jako DAC po bt i w ogóle jako odtwarzacz, coraz bardziej się mi podoba... Ja kupiłem za 759 w Sony Centre, gdzie jest za 739? Bo coraz mocniej się skłaniam żeby i dla siebie nabyć ;) 

w

Jeszcze pytanko, czy też jest bufor czasowy przy funkcji kablowej DAC (opóźnienie dźwięku) w A55

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, hibi napisał:

w

Jeszcze pytanko, czy też jest bufor czasowy przy funkcji kablowej DAC (opóźnienie dźwięku) w A55

Podłączyłem, sprawdziłem, nie znalazłem. Dlaczego pytasz?

 

sorki za posta pod postem

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, brunnerius napisał:

Misiu, meliski? ;) są sprzęty gdzie się to ustawia...

Jest OK i po kablu i po BT

 

urwa, wypraszam sobie!

jak se kupię a będzie opóźnienie A/V to się zgłoszę do Ciebie..

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hibi napisał:

urwa, wypraszam sobie!

jak se kupię a będzie opóźnienie A/V to się zgłoszę do Ciebie..

Ło, czytając wątek byłe pewien, że dawno masz. Nawet PW chciałem pisać.

edit:

w sensie, że 45 na 55 chcesz zmienić

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hibi napisał:

urwa, wypraszam sobie!

jak se kupię a będzie opóźnienie A/V to się zgłoszę do Ciebie..

Ja kiedyś kupiłem słuchawki bo ktoś powiedział że mi się spodobają ;)

Nie spodobały się...

Poza tym zapraszam, chętnie Kolegę poznam w realu ;) 

 

p.s. a co to znaczy "urwa"?

Edytowane przez brunnerius
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, paratykus napisał:

Ło, czytając wątek byłe pewien, że dawno masz. Nawet PW chciałem pisać.

edit:

w sensie, że 45 na 55 chcesz zmienić

No mam 45 i jest bufor audio do wideo no i chętnie bym zmienił bo grajek wybitny :) niedoceniony bo to tylko budżetowy Sony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności