Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mpio Ml100 A Ml200


hate4ble

Rekomendowane odpowiedzi

Ml100 ma lepszy biało-czarny wyświetlacz, bardzo czytelny, natomiast Ml200 ma niebieskie podświetlenie, które zdecydowanie gorzej wygląda. Poza tym Ml100 jest zdecydowanie ładniejszy. Poza tym większych różnic chyba nie ma, oba grają tak samo. Zastanawiałem sie nad kupnem któregoś z tych dwóch, moim zdaniem jedyną zaletą Ml200 nad Ml200 jest jego cena za 2GB. W końcu zdecydowałem się na FY800, 269 zł za naprawdę dobry odtwarzacz 1GB, ma czytnik kart SD, więc można dorzucić w przyszłości kartę (2GB karta SD kosztuje ok 60-100 zł - cena zależy od szybkości zapisu i odczytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na samym początku witam wszystkich forumowiczów [=

 

Mam zamiar kupić mp3 2gb i wybór padł na mpio i to właśnie na któryś z ww modeli....

 

Na początku byłem zdecydowany na ml200 ze względu ,żę jest tańszy od ml100 oraz są to z tego co wywnioskowałem bardzo podobne konstrukcje różniące się w sumie tylko wyglądem, no chyba,że są jeszcze jakieś różnice o których nie wiem. Moje pytanie brzmi czy jest sens dopłacić powiedzmy te 50 zł do ml100?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ml 200 2gb

Wygląda trochę jak plastikowa zabawka- czy jest w rzeczywistości wytrzymały tego jeszcze nie wiem. Joy jest niby dobry ale troszkę za mały. Player jest strasznie malutki , z resztą wystarczy spojrzeć na jego wymiary, w miarę czytelny na niebiesko podświetlany wyświetlacz, trochę ustawień equalizera + możliwość ustawienia swoich parametrów, możliwość zmiany tempa odtwarzania, możliwość usuwania piosenek z playera. Duży wybór języków - jak zmieniam na polish to i tak jest po angielsku ;p, w zestawie dali smycz. Przewijanie utworów mogło by być trochę szybsze.

 

gra całkiem ładnie, głośno, całkiem fajny bas - jednak nie na firmowych słuchawkach które nie są raczej rewelacyjne, jednak ujdą w tłoku , na moich logitech psp gra znacznie ładniej. Skala głośności do 40, jednak słuchałem na 10 a mam remont w domu ;p. Dosyć wolno kopiuje mp3 , wrzuciłem całe 2gb mp3 , to ok 15-17 minut kopiowało do odtwarzacza.

 

Jak potestuję go dłużej to coś jeszcze napiszę, ew jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności