Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

symetryczne kable do Sennheiser hd800S


szerszen16

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, szerszen16 napisał:

Myślę przeznaczyć na to tak max. 3500zl

Sam używam i zdecydowanie polecam Arctic Cables na miedzi UPOCC, wersja 8 żył, wtyk sobie wybierasz.

https://www.ebay.com/i/143335857815?chn=ps&var=442543567040

 

a różnicę wykorzystaj na wzmak lampowy np  świetnie grający z HD800s  - SinusAudio OTL, będziesz bardzo kontent.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, dj1978 napisał:

Sam używam i zdecydowanie polecam Arctic Cables na miedzi UPOCC, wersja 8 żył, wtyk sobie wybierasz.

https://www.ebay.com/i/143335857815?chn=ps&var=442543567040

 

a różnicę wykorzystaj na wzmak lampowy np  świetnie grający z HD800s  - SinusAudio OTL, będziesz bardzo kontent.

Jakie różnice względem stocka?

 

16 godzin temu, szerszen16 napisał:

Myślę przeznaczyć na to tak max. 3500zl

To zainteresowałbym się już ofertą PlusSound. Absolutnie fenomenalnie wykonane kable, bankowo znajdziesz tam coś dla siebie jeżeli nie chcesz dokładać kolejnego klocka na biurko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

Jakie różnice względem stocka?

 

Dla mnie same atuty - wyraźnie obszerniejszy i głębszy zasięg przestrzeni. W tym zakresie Arctic Cables to poziom Wireworld Platinum. Bas dostaje solidniejszej podstawy, średnica soczystości, poprawia się rozdzielczość góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dj1978 napisał:

Dla mnie same atuty - wyraźnie obszerniejszy i głębszy zasięg przestrzeni. W tym zakresie Arctic Cables to poziom Wireworld Platinum. Bas dostaje solidniejszej podstawy, średnica soczystości, poprawia się rozdzielczość góry.

No to chyba już wiem, co zrobić z moim Arcticiem... 😆 A miał iść do LCD-X ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dj1978 napisał:

Nie wahaj się, a potem już tylko wypożycz na testy SinusAudio OTL i zobaczysz co się będzie działo z HD800s.

Ale którego Sinusa? Mają 3 wzmaki OTL w ofercie z tego co sprawdzałem i rozpiętość cen jest w przedziale od 1800 do 2800. Poza tym w sumie miałem w planach jako wzmak lampowy ogarnąć sobie Xduoo TA-30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vaiet napisał:

Ale którego Sinusa? Mają 3 wzmaki OTL w ofercie z tego co sprawdzałem i rozpiętość cen jest w przedziale od 1800 do 2800. Poza tym w sumie miałem w planach jako wzmak lampowy ogarnąć sobie Xduoo TA-30 :D

Sinus 6N13S, dla mnie dotychczas nie spotykany stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności