Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Combo do TH610


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie zakupu Fostex'ów. Jednak od kilku lat użytkowałem tylko i wyłącznie IEMy więc nie mam żadnych klocków do zabawy z TH610. Szukam czegoś jak najprostszego i relatywnie taniego, więc skłaniam się w stronę DAC i AMP w jednym.

Najprawdopodobniej będę miał tylko kabel oryginalny, więc taki gadżet również chcę dokupić. Z tego powodu mogę dokupić kabel zbalansowany, jak i normalny.

 

Bardzo mi się podoba dźwięk w ER4SR. Chciałbym więc coś jak najbardziej liniowego. Nie zależy mi na uwypukleniu góry lub dołu. Przygoda z Fostexami to będzie taki romans, zobaczymy co z tego wyjdzie. Słucham głównie elektroniki, starego rocka i popu, współczesnej alternatywy, trochę muzyki filmowej oraz czasami klasyki i jazzu.

 

Szybki research zwrócił moją uwagę na Chord Mojo. Mam pytanie, ponieważ są dwa wejścia, do ładowania i do USB. Czy mogę podłączyć jednym kabelkiem z komputerem i słuchać? Czy potrzebują osobno zasilania i osobno sparowania z komputerem?

 

Możecie polecić jakiś tani, krótki kabel? Lub do kogo po taki się zgłosić, aby nie trzeba czekać zbyt długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elektroniki, rocka i alternatywy polecam Aune S6, trochę gorzej może być z muzyką filmową i klasyczną przez odsuniętą średnicę. Ja mam je z Questylem Twelve i dla mnie jest to synergia idealna pod uniewersalne granie, z tym że to sporo wyższy budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maskaspawacza napisał:

Szybki research zwrócił moją uwagę na Chord Mojo. Mam pytanie, ponieważ są dwa wejścia, do ładowania i do USB. Czy mogę podłączyć jednym kabelkiem z komputerem i słuchać? Czy potrzebują osobno zasilania i osobno sparowania z komputerem?

Mojo ma osobne gniazda do ładowania i sygnału. Ma baterię, więc możesz jechać bez ładowania chyba z 6 godzin. Nie mam Mojo od kilku lat, ale z tego co pamiętam, to ma taki myk, że zależnie od sekwencji: najpierw włączasz Mojo później podłączasz do USB, to działa na zasilaniu z baterii, którą jednocześnie ładuje. Grzeje się wtedy okropnie, ale to norma. Najpierw podłączasz Mojo do USB, później załączasz, jedzie na zasilaniu z USB. Ale to było dawno i może ktoś potwierdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ciekawy ten S6, zwłaszcza, że można po balansie podłączyć. Co jeszcze wartego uwagi z balansem jest? Czytałem o CMA400i, czy takie sprzety, razem z S6, są do dorwania z drugiej ręki w dobrej kasie?

 

Dzięki za informację co do Mojo!

 

E: Jak się ma S6 do X1s?

Edytowane przez maskaspawacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune S6 używka chodzi w okolicach 1,5k. Sam za tyle kupiłem i sprzedałem. CMA400i słuchałem tylko chwilę o w porównaniu do S6 dużo mniejsza scena i gorzej kontrolowany bas, ale cieplejsza i bliższa średnica, bez pogłosów. X1s nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności