Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filip77


RADOslaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem opamp'y, wszystko zgodnie z opisem i solidnie spakowane do wysyłki, a sama transakcja przebiegła podręcznikowo i w miłej atmosferze. Dostałem również cennego tip'a, odnośnie sposobu montażu. 😉👍

 

Dziękuję, pozdrawiam i polecam Kolegę. 😊

neonlight

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Filip77 zakupił ode mnie IEMy. Bardzo dobry kontakt w koleżeńskiej atmosferze. Natychmiastowa decyzja, płatność i co najważniejsze obydwie strony transakcji zadowolone :) Serdeczne dzięki !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem od @Filip77 IEMy Aur Audio Neon Pro oraz dodatkowo zyskałem słuchawkowego przyjaciela 😊 dzięki któremu poznałem jeszcze wiele innych ciekawych IEMów 😊 Filip to super gość i każdemu polecam robienie z nim interesów 😊

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filip to super gość, konkretny i kontaktowy. Zawsze można się z nim dogadać. Polecam transakcje z kolegą i dziękuję.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Transakcja przebiegła w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Bardzo dziękuję za nią, a także przesympatyczne spotkanie! Szczerze polecam!🙂👍🥇

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zapewne wszyscy stali bywalcy forum to już wiedzą, ale jeśli jest ktoś nowy, tak jak ja i waha się czy kupować od Filipa, to niech się natychmiast przestanie wahać i kupuje. Ja już dwa razy kupowałem, (sluchawki, dac/amp) i na pewno zrobię to po raz kolejny, jeśli coś mnie zainteresuje. Super gość, odpowie na wszystkie pytania, doradzi, paczki zapakuje pancernie, a wysyłka szybsza niż w większości sklepów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem stałym kontrahentem Filipa i zawsze jest elegancko- w atmosferze wzajemnego zrozumienia dążymy do sytuacji win-win 😀. Tak też było w tym przypadku, więc kupiłem Poly. Obsługa klienta top. Miło i sympatycznie, polecam! Dziękuję.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z kolegą Filipem robimy interesy od początku mojej krótkiej (i czasami burzliwej) kariery na tym forum. Coś tam trochę negocjujemy, ale zawsze jest miło i konkretnie jak lubię. U Filipa nie ma lipy. U mnie też nie ma, ale to wątek Filipa, więc dziękuję i polecam interesy z kolegą. 👍
Tylko teraz może Ty więcej kupuj ode mnie, oki? :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje pięknie za transakcję. Wszystko przebiegło w bardzo fajnej, spokojnej atmosferze, z dużą dozą cierpliwości i bezpośredniości. Doki w pełni zgodne z opisem - wpasowały się  moje oczekiwania. Polecam!

Edytowane przez Chesuli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności