Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iphone


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

white haven: nie sluchalem karmy, sluchalem kilku innych plejerów, m.in. dzisiaj robiłem porównania d2 vs. 5g video.

muszę tu przede wszystkim zaznaczyć, że najlepszy to dla mnie nie koniecznie najlepiej brzmiący, bo takim zapewne jest karma, ale najlepszy, czyli taki, który gra dobrze, dobrze się go obsluguje, dobrze wyglada, ma dobre rozmiary, nie rozleci sie po 3 miesiacach, ma dopracowane fw, ma te aktualnie powszechne bajery(tak tak, chodzi o filmy).

poza tym jak już zdążyłem napisać, są to moje kryteria. nie zależy mi np na radiu czy dyktafonie, nie przedkładam jakości dzwięku ponad wygodę obsługi itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaizen a nie pomyślałeś w ten sposób, że to nie jest telefon/smartfon/palmtop z funkcją plejera mp3, tylko przede wszystkim odtwarzacz z prawdziwego zdarzenia z funkcją telefonu/smartfona/pamtopa itp? bo mysle ze to będzie główny argument jednak, bo nie oszukujmy sie-apple zna sie na odtwarzaczach, i to umie robic, a nie na fonach.

 

Nie nie przyszło mi do głowy, żeby zapłacić 1,5K PLN, podpisać lojalkę z operatorem i nie dostać dobrego telefonu.

Gdyby to miał być playerek, to jest, jak na 4/8GB o wiele za duży. Jak na tę wielkość, to powinien mieć z 60. A tak to ani dobry playerek, ani telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przyszło mi do głowy, żeby zapłacić 1,5K PLN, podpisać lojalkę z operatorem i nie dostać dobrego telefonu.

Gdyby to miał być playerek, to jest, jak na 4/8GB o wiele za duży. Jak na tę wielkość, to powinien mieć z 60. A tak to ani dobry playerek, ani telefon.

a ja zamiast płacic 1,5k za jakis mega telefon z 3mpix, 3zakresowy, symbiany itepe itd(w kazdym razie cos, za co sie teraz placi te 1,5k) wolalbym tyle wydac na plejerka, z ktorego tez bede mogl dzwonic, a w dodatku ma wi-fi. kazdy ma inne priorytety, ot co. poza tym nie ma co sie ekscytowac-pogadamy jak juz iphone bedzie-zobaczymy jak z cena, konkurencja itp.

 

Filmy dopracowane w iPodach?

 

Pobaw się jakimś współczesnym Archosem.

 

pisałem o dyskowcach, ktore można wsadzic z powodzeniem do kieszeni dzinsów i o nich zappomnieć. nie chodzi mi o pmp pokroju cowona a2 czy o coś takiego: http://www.archos.com/products/video/index...bal&lang=en , po prostu filmy jako dodatek. wiem, że aktualnie 5,5g wyprzedza raczej tylko zen vision: m. jeżeli nie, to już nie poprawiaj, tylko na pm napisz, bo się dupny offtop robi o ipodzie video...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu filmy jako dodatek. wiem, że aktualnie 5,5g wyprzedza raczej tylko zen vision: m. jeżeli nie, to już nie poprawiaj, tylko na pm napisz, bo się dupny offtop robi o ipodzie video...

 

ARCHOS 604 WiFi

30GB 4,2" ekran 480x272

133 x 78 x 17 mm / 315 gr.

 

MPEG-4 (ASP@L5 AVI, up to DVD resolution)

z dodatkowym plugin'em:

- H.264 up to DVD resolution and AAC sound

- MPEG-2 MP@ML up to 10 Mbps (up to DVD resolution) and AC3 stereo sound

I tu archosy są nie do pobicia - odtwarzasz filmy w wielu formatach bez przekodowywania. Jakie formaty, w jakiej rozdzielczości obsługują iPody?

 

iPhone

4/8GB 3,5" ekran 320x480

115 × 61 × 11.6 mm 135 g

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/IPhone

 

To ja już wolę SGH-I600 za 199PLN w Play (dużo nowocześniejszy jako telefon, a odtwarzacz też przyzwoity). I baterię ma wymienną.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jak wiadomo testy KŚ nie są zbyt miarodajne, ale może z tym będzie inaczej - przeczytam sobie ;]

 

ja czytałem o iphonie, to mi sie wydaje, że nadaje on się głównie do dzwonienie ( oczywiscie nie w polsce) i ewentulanie do muzyki, chociaż nie wiem jakiej jakości jest dźwięk. a co do filmów to ekran nie jest duży, mało kolorów i jakośc nie jest rewelacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie co zrobil szef Apple'a, minelo 60 dni od premiery iPhone'a i nagle obnizyl cene z 599$ do 399$... Ciekawe co czuja osoby co kupily niedawno iPhone'a.....

 

Znaczny spadek cen telefonu po zaledwie dwóch miesiącach od wejścia na rynek zaskoczył tak analityków, jak i samych użytkowników. Zrodziło to wiele pytań, zwłaszcza, że zaprezentowano także nowe iPody.

 

Model z 8GB pamięci kosztuje obecnie 399 dolarów, czyli o 200 dolarów mniej niż jeszcze parę dni temu. Wiele osób, które zakupiły iPhone'a po starej cenie jest zawiedzionych, złych i rozczarowanych. Ich zdaniem obniżka nastąpiła zbyt szybko - czytamy na stronach agencji AP.

 

Rzeczniczka Apple zapowiedziała, że każdy, kto w ciągu ostatnich 14 dni zakupił telefon i jest on w stanie nienaruszonym będzie mógł go zwrócić. Jeśli jest już rozpakowany, otrzymać może różnicę w cenie. Warunkiem jest posiadanie paragonu.

 

Steve Jobs liczy, że do końca września całkowita sprzedaż jego telefonu wzrośnie do miliona sztuk. Analitycy są jednak ostrożni, co widać było na giełdzie w Nowym Jorku, gdzie akcje firmy Apple poszły w dół o ponad 6%. Ich zdaniem powodem takiego kroku jest z jednej strony przystosowywanie się firmy do warunków panujących na rynku telefonów komórkowych, z drugiej świadczyć może o nie najlepszych wynikach sprzedaży, które dzięki obniżce mają ulec poprawie.

 

 

 

 

Steve Jobs should seriously get a life. What kind of prick will cut down the price of an item by $3.03 a day since it launched?

 

This is an outrage.

 

Don't get me wrong, I love discounts, I love price cuts, but this is just an insult to anyone who bought an iPhone 60 days ago. Worse yet, people who bought the damn thing before the cut were offered a "very cool" $100 store credit... store credit! Give me a break!

 

I can understand that Apple wants to get us all hooked on touchy touchy screen technology, with the new iPod and everything, but I don't think this was a classy way to do it.

 

I say we boycott the whole thing and not buy a damn iPhone ever again... well, maybe just for Christmas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hm nie wiem czy ktoś porównywał ipoda do zuna ale na youtube jest pełno filmików ukazujących różnice na + dla „starocie w momencie startu” (zune) <--- wyborca

jakość muzyki, a przede wszystkim jakość filmów jest znacznie lepsza niż u ipoda. Wygląd może nie powala ale nie siedzisz i nie gapisz się ciągle na playera.

Film puszczony na ipodzie wygląda śmiesznie przy zunie.

Co do iphona to… bez sensu do telefonu taki ogromny ekran, bateria potrzyma dzień, max 2. Taki mix może ładnie wygląda ale z praktyką będzie nie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności