Skocz do zawartości

Kabel 6,3mm na 2x 3,5mm - HE4XX


HerrHebel

Rekomendowane odpowiedzi

Poratuje ktoś linkiem do kabla 6,3mm na 2x 3,5mm? Przekopałem całe polskie internety i nie mogę się doszukać, z 3,5 na 2x 6,3 czy z 6,3 na 2x RCA jest cała masa, od chińskiego szajsu za 20zł po hiendowe za miliony monet, a z dużego jacka na mini nie mogę za nic znaleźć, jedynie na alie znalazłem jakieś wynalazki za 15$ (Tego typu), które nie wiem czy są w ogóle warte tych pieniędzy.

Nie mam specjalnych wymagań, po prostu stokowy kabel w HE4XX jest mega krótki i średnio nadaje się do użytku biurkowego, szukam czegoś przynajmniej dwumetrowego, co nie będzie wykonane z miski ryżu otoczonego gumą. Dobrze by było, żeby wtyczki 3,5 były dość szczupłe, bo gniazda są wpuszczone jakiś 1mm w muszle i przy większych wtyczkach mogą one nie dochodzić do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HerrHebel napisał:

Poratuje ktoś linkiem do kabla 6,3mm na 2x 3,5mm? Przekopałem całe polskie internety i nie mogę się doszukać, z 3,5 na 2x 6,3 czy z 6,3 na 2x RCA jest cała masa, od chińskiego szajsu za 20zł po hiendowe za miliony monet, a z dużego jacka na mini nie mogę za nic znaleźć, jedynie na alie znalazłem jakieś wynalazki za 15$ (Tego typu), które nie wiem czy są w ogóle warte tych pieniędzy.

Nie mam specjalnych wymagań, po prostu stokowy kabel w HE4XX jest mega krótki i średnio nadaje się do użytku biurkowego, szukam czegoś przynajmniej dwumetrowego, co nie będzie wykonane z miski ryżu otoczonego gumą. Dobrze by było, żeby wtyczki 3,5 były dość szczupłe, bo gniazda są wpuszczone jakiś 1mm w muszle i przy większych wtyczkach mogą one nie dochodzić do końca.

Polecam z Amazona, bardzo dobry kabel w swojej cenie, dla mnie grał na poziomie DIY 200-300 zł.

https://www.amazon.de/-/pl/Ersatz-Audiokabel-AH-D7200-AH-D7100-AH-D9200-Kopfhörer/dp/B07QYYNN4M/ref=pd_sim_23_2/261-0859451-4390943?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07QYYNN4M&pd_rd_r=0f4c9166-7321-4f72-9226-5d18ac4c15bc&pd_rd_w=E9DOq&pd_rd_wg=tTWjw&pf_rd_p=b9471113-9257-4fef-a779-36862f28da67&pf_rd_r=126H3WPTGVC1X3ZY6SK4&psc=1&refRID=126H3WPTGVC1X3ZY6SK4

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dj1978 napisał:

O tym słyszałem wcześniej, jednak pod marką NEOMUSICA, które jeszcze tydzień temu nie były nigdzie dostępne i wczoraj w nocy dopiero zobaczyłem że znowu da się je zamówić. Jak nie znajdę nic lokalnie to pewnie padnie na ten :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności