Skocz do zawartości

Koss Porta Pro - lvl up


valgir

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,
 
kocham brzmienie Kossow Porta Pro i szukam czegos co gra w podobnym odcieniiu ale jest klase wyzej, najlepiej sluchawki zamkniete. CZy kossy Ur40/50/55 to cos co bedzie do tego pasowac bo z tego co wiem, to ten sam przetowrnik ale w lepszym "wydaniu".
Ewentualnie pomyśl nad rekablingiem, dobrze zrobiony podnosi klasę tych słuchawek wyżej według niektórych nawet o 2 klasy

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,
 
kocham brzmienie Kossow Porta Pro i szukam czegos co gra w podobnym odcieniiu ale jest klase wyzej, najlepiej sluchawki zamkniete. CZy kossy Ur40/50/55 to cos co bedzie do tego pasowac bo z tego co wiem, to ten sam przetowrnik ale w lepszym "wydaniu".
"zamknięte", o klasę wyżej :)24746c49c348cbda74c906218052f44a.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekabling to chyba srebrem żeby im coś zmienić ;) to wyjątkowo fajne słuchawki, złego słowa o nich nie powiem. A z tymi "klasami" to takie trochę łudu ;) bo to uznaniowe jest bardziej niż jakoś sensownie określone i zmierzone ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, brunnerius napisał:

Rekabling to chyba srebrem żeby im coś zmienić ;) to wyjątkowo fajne słuchawki, złego słowa o nich nie powiem. A z tymi "klasami" to takie trochę łudu ;) bo to uznaniowe jest bardziej niż jakoś sensownie określone i zmierzone ;) 

 

 

17 godzin temu, RIH napisał:

"zamknięte", o klasę wyżej :)24746c49c348cbda74c906218052f44a.jpg

 

Dokładnie, ja po prostu chciałbym zachować ich specyficzne brzmienie w sprzęcie trochę lepszym, takim do spokojnego odsłuchu w domowym zaciszu. Dlatego tutaj chciałbym coś o zamkniętej konstrukcji, można powiedzieć "studyjnej". Szukałem trochę w necie, wątków jest sporo ale propozycji bardzo mało, najczyściej to co się pojawia to już nie produkowane modele.

 

To co udało mi się odnależć z poleceń to Kossy UR40/50/55 ale podejrzewam, ze roznica bedzie marginalna oraz AKG 240 STUDIO. Ew. ktos jeszcze polecal CAL! jako w miare podobny dzwiek oraz Senki 58X z dropa.

17 godzin temu, rafik87 napisał:

Ewentualnie pomyśl nad rekablingiem, dobrze zrobiony podnosi klasę tych słuchawek wyżej według niektórych nawet o 2 klasy

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

Akurat to niestety nie moja bajka, nie bardzo mam zdolnosci do tego, ani nikogo znajomego kto by mi to zrobil porzadnie ;)

Edytowane przez valgir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności