Skocz do zawartości

A&K L1000 / MrSpeakers Aeon Closed / ifi xCAN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos bylby zainteresowany sprzetem:

A&K L1000 

MrSpeakers Aeon Closed 

ifi xCAN 

 

ifi xCAN ma 2 lata gwarancji, kupiony w nautilus rzeszów tydzien temu. Uzylem do testow na 2 dni. Stan idealny, oczywiscie papier do gwarancji.

L1000 i MrSpeakers podobnie, z mp3store. odpakowane ale do testow 1-2 dni. Z racji, ze mam sprzet dobry i dbam o niego, to bedzie na pelnej gwarancji i w idealnym stanie.

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

Edytowane przez astral_emersion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, awayeah napisał:

L1000 od roku w cenach 2400-3000 za nówkę w MP3store. Teraz chyba cena podbita na okres "promocji". Sam kupowałem za 2700 i nie była to jakaś super okazja. 

A jak oceniasz to combo ? W cenie do 2k warte uwagi ? Głownie pod iemy i moze właśnie Aeony.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pankracy_waw napisał:

 

A jak oceniasz to combo ? W cenie do 2k warte uwagi ? Głownie pod iemy i moze właśnie Aeony.

M.

Z tego co widziałem, to wcale nie jest liche combo, bo wypluwa po balansie 9V napięcia, a to już naprawdę sporo. Niemniej sam jestem ciekaw jak się sprawdza ta zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decees na Forum u Jakuba tak napisał o L 1000 :

 

"Posiadałem krótko Acro L1000, czyli dosyć niszowe combo,  które nie zrobiło furory i nie doczekało się hajpu (zapewne ze względu na zawyżoną cenę wyjściową). A oceniam je z perspektywy czasu bardzo wysoko, ma u mnie niezmiennie 3cie miejsce zaraz po Hugo2 i Bursonie CV2. "

 

https://forum.audiofanatyk.pl/topic/5523-fanklub-astell-kern/?do=findComment&comment=41532

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pankracy_waw napisał:

 

A jak oceniasz to combo ? W cenie do 2k warte uwagi ? Głownie pod iemy i moze właśnie Aeony.

M.

 

Hmm, spoko, ale gra powiedziałbym poprawnie. Bebechy chyba te same mniej więcej co w AK380 i tak też go odebrałem. 

Słuchałem tylko na iemach, a kolega na LCD2 classic i hd660. Zadowolony. 

 

W cenie do 2k naprawdę spoko sprzęt i fajnie wygląda. Szkoda tylko że nie ma line-out bo ze swoją poprawnością-neutralnością byłby pewnie świetny jako dac do jakiegoś lampiaka. 

 

Wg mnie bardziej idzie to w granie Sabre niż AKM który tam siedzi. Scena duża, precyzyjna, zrównoważona na szerokość - głębokość, źródła pozorne większe niż średnie, ale nie jakieś duże. Ani muzykalny specjalnie, ani niemuzykalny :) Dlatego właśnie wzmak nadający dobrej barwy by się przydał (można oczywiście go podłączyć do zwykłego wyjścia, skoro i tak tak neutralnie gra). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na AK to cena teraz całkiem spoko. Miałem go u siebie i słuchałem z Audeze EL-8 i Fostex TH610. Zagrało to neutralnie i przestrzennie.

Bardzo uniwersalne combo (prawie wszystkie potrzebne wyjścia słuchawkowe) i rzeczywiście potrzebuje ciepła (jeśli je lubisz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności