Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Upgrade toru pod Fostexy TH900 metal, rock


tommir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

po osiągnięciu happy endu w torze mobilnym (na ten moment ;)), chciałbym coś zmienić w stacjonarnym. Mimo sugestii zmiany słuchawek ;) chciałbym jednak je zostawić na razie. Optymalnie zmieniłbym na Abyssy, ale to jeszcze nie czas na nie. Z moim Questyle Fostexy niby nie zgrywają się tak źle, jednak wyższa średnica często drażni chropowatością, ostrością. Mogłaby być nawet bardziej wysunięta, ale złagodzona. Bas mi się podoba i góra też, w zasadzie jej ilość mi nie przeszkadza, no może czasem. Muzyka to trash, black, klasyczny heavy, death, czasem różnego rodzaju wynalazki, do tego hard/classic rock.

Biorę pod uwagę rozdział na DAC + AMP, w ostateczności może być też combo. W grę wchodzą raczej używki, budżet na ten moment to około 4k. Źródło to PC albo malinka.

Temat gryzę odkąd siedzę w domu z powodu pandemii i już jestem głupi, nic nie wiem :(

Za granicą często polecają Violectric, ktoś miał okazję tego słuchać?

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym optował za ifi, niestety mobilny tor pochłonął ostatnio zbyt dużo środków. Taki niestety priorytet, małe dzieci i głównie póki co słucham mobilnie. Może faktycznie spróbować Metrum, a jak nie podejdzie to jeszcze trochę z upgradeem poczekam u dołożę.

Choroba, sam już nie wiem. Możesz mi podać pare szczegółów nt zgrania th900 z ifi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyzwoitość nakazuje opowiedzieć jak się to wszystko skończyło ;) Skończyło się dość typowo, a wiec sporym przekroczeniem budżetu i przyjaźnią z ifi idsd pro. A wyglada na to, ze to pewnie nie koniec przyjaźni i w przyszłości będzie trzeba coś doinwestować. Jestem bardzo zadowolony, th900 świetnie się z nim dogadują. Ifi jest dla nich wystarczający, ale nie są tez wymagające. Dla bardziej wymagających może zabraknąć mocy.
Dzieki @vonBaron i @Compton :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Spawn napisał:

to teraz pora na zmiane słuchawek

Potem już tylko konwerter usb->spdif z osobnym zasilaczem i zegarem zewnętrznym; kabel zasilający za 1500pln; kabel cyfrowy coaxialny za 2000pln, kabel usb za 1000pln; listwa za...

...a potem wszystko w komis za pół ceny.

 

...a potem od nowa i kolejne gratulacje:D.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

Potem już tylko konwerter usb->spdif z osobnym zasilaczem i zegarem zewnętrznym; kabel zasilający za 1500pln; kabel cyfrowy coaxialny za 2000pln, kabel usb za 1000pln; listwa za...

...a potem wszystko w komis za pół ceny.

 

...a potem od nowa i kolejne gratulacje:D.

Jak to chcesz do dzyndzla podłączyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=77945]tommir[/mention] gratulacje, to teraz pora na zmiane słuchawek

Oj się przyczepiłeś... ;) a tak na poważnie to myśle nie tyle nad zmiana co dokupieniem jeszcze jakichś i poeksperymentowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tommir napisał:


Oj się przyczepiłeś... ;) a tak na poważnie to myśle nie tyle nad zmiana co dokupieniem jeszcze jakichś i poeksperymentowaniem.

Oj żartuje przecież. Teraz pora na delektowanie się nowym nabytkiem. Kupić coś nowego zawsze można tylko potem nie ma czasu słuchać 15 par słuchawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności