Jump to content

Recommended Posts

Posłuchałem takiego maleństwa od EarStudio :)

EarStudio HUD100 to nowość od marki Radsone. Tym razem koreański producent przygotował miniaturowy DAC/AMP z USB typu C, który ma zapewnić brzmienie wysokiej jakości, trzy tryby dźwięku, a także sporo mocy.

Radsone zrobił furorę modelem EarStudio ES100, czyli wydajnym, funkcjonalnym i świetne brzmiącym adapterem Bluetooth. Miałem okazję go przetestować i docenić za niezwykle naturalne brzmienie, jak na sprzęt z interfejsem Bluetooth. Tytułowy HUD100 to również urządzenie przygotowane z myślą o mobilnych melomanach, ale działające nie w oparciu o interfejs Bluetooth, a złącze USB typu C, to więc niejako przewodowy adapter. EarStudio HUD100 został wyposażony w przetwornik Asahi Kasei AK4377, wzmacniacz słuchawkowy z dwoma wyjściami 3,5 mm o różnym napięciu oraz procesor ARM Cortex do obsługi wbudowanych trybów dźwięku. Czyżby hit na miarę modelu ES100?

https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-hud100-recenzja/

5a-6.jpg

• Like 7
12 godzin temu, espe0 napisał:

...a jakaś przybliżona sugerowana polska cena?

Nic nie wiem na ten temat. Pewnie trochę to potrwa, zanim pojawi się w kraju. Dopiero niedawno rozpoczęli sprzedaż poza Koreą, a na Dropie się wyprzedał: https://drop.com/buy/radsone-hud100-dac-amp#overview

Do tego cena zmieniła się ze 136 USD na 170 USD...

Edited by maciux
  • 8 months later...