Jump to content
Superata

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.

Recommended Posts

30 minut temu, hary2 napisał:

Wszystko zależy jaka była płyta CD. Różne wydania (z różnych lat) mają różną jakość. Najczęściej im starsza (czyli np pierwsze wydanie) jest najlepiej zrealizowana. Jak masz kiepskie Flac-ki to nic z jich nie wyciągniesz. 

słuchałem kiedyś trzech różnych wydań czy tylko powielasz czyjeś zdanie? no offens i przepraszam za offtop!

Nie powielam czyjejś opinii tylko przedstawiam swoje zdanie na podstawie własnego doświadczenia w  temacie. Posiadam takie płyty i mam porównanie. Poza tym porównywałem również pliki flac, WAVE, master, inne zassane z sieci i wielokrotnie utwierdzałem się, że sporo z nich to zwyczajny szajs. Zrzut płyty CD w EAC wykonany samemu okazywał się wielokrotnie lepszy niż rzekome hi resy z sieci, więc oceniając sprzęt grający należy w pierwszej kolejności zadbać o dobre pliki. Jakość plików łatwo ocenić na dobrym (w miarę) sprzęcie stacjonarnym. Taka weryfikacja jeszcze mnie nigdy nie zawiodła. Jak coś dobrze gra na stacjonarce to się nadaje. Jeśli mi nie zagra to kierunek kosz. Tak samo zapewne można weryfikować nagrania na dapach z słuchawkami znając ich charakterystykę brzmienia/mając je osłuchane. 

Edited by hary2
  • Like 1

Przy dodawaniu utworów do playlist na Tidal mój egzemplarz potrafi się nagrzewać, a w konsekwencji zwalnia-przycina się przy dodawaniu kolejnych utworów. Czy również zauważyliście taką przypadłość w swoich egzemplarzach? 

Edited by hary2

Czy utwory z Tidala da się zapisać na karcie pamięci a nie w pamięci wewnętrznej SR25? 

11 godzin temu, hary2 napisał:

Czy utwory z Tidala da się zapisać na karcie pamięci a nie w pamięci wewnętrznej SR25? 

Tak, da się. Wejdź do menu Tidal i wybierz storage destinantion (lub podobne). Tam wybierzesz miejsce zapoisu plików z Tidal.

• Like 1

W dniu 26.06.2020 o 08:32, ZebLong napisał:

Tak, da się. Wejdź do menu Tidal i wybierz storage destinantion (lub podobne). Tam wybierzesz miejsce zapoisu plików z Tidal.

Czy te pliki zapisują się w jakimś konkretnym folderze? Czy można je odtworzyć na innym urządzeniu? 

40 minut temu, hary2 napisał:

Czy te pliki zapisują się w jakimś konkretnym folderze? Czy można je odtworzyć na innym urządzeniu? 

Pliki tylko do odtwarzania offline, na sprzęcie na którym zostały zapisane.

• Like 1

50 minut temu, hary2 napisał:

Pliki są szyfrowane. 

• Like 1

Dzięki, teraz wszystko jasne. Nie potrafiłem z menu SR25 zlokalicowac folderu, w ktorym zapisywane są kawałki. Skoro tylko w urządzeniu na, którym zostały zassane to wskazana jest karta o sporej pojemnosci😃 jak ktoś chce mieć bibloteczke offline