Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&norma SR25 - przedsprzedaż.


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie. Takie zdjęcie znalazłem. Komuś tak bateria spuchła. Osobiście widziałem dużo telefonow z tak spuchnięta bateria.

To zdjęcie z head fi

Ps. Gdy tak bateria w telefoni spuchnie to ogólnie wystarczy wymienić baterie i będzie on nadal działał 

Edytowane przez krzysztof A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, 

Waszym (posiadaczy SR25) zdaniem, lepsza synergia będzie z Mezze 99 Classic czy Hifiman Sundara z naszym grajkiem? Nie znam Sundary - podobno ultra techniczne, jasne granie. Znam Mezze 99 C i wydają się całkowitym przeciwieństwem Sundary, stawiając na nasycenie kosztem precyzji, detalu, rozdzielczości. Na moje ucho nie wiem czy SR25 nie zamuli się za bardzo na średni z Mezze 99 a znowu nie wiem czy z Sundara nie będzie za ostro, jasno i sucho. Słuchał ktoś Meziakow i Sundar z SR25 i może się podzielić swoją opinią? 

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś problem, że kopiując pliki za pomocą kabla USB często kopiowanie się zatrzymuje? I trzeba pojedyncze pliki przerzucać, a nie foldery?

 

Problem występuje, kiedy kopiuje po 2-3 foldery na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zmień kabel

2.podepnij kabel do innego USB

3.kopiuj na kartę wewnętrzną i na micro SD zobacz czy w obu przypadkach występuje ten sam problem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem do zalogowania się na konto Tidala przez Tidal  ten dograny przez XAPK Installer.Przez oryginalnie wgranego do urzadzenia nie ma żadnego problemu,natomiast ten dograny wogóle nie chce ruszyć.Czy macie jakieś sugestie?. Problem powstał po wylogowaniu się z konta.Czy ktoś miał do czynienia z podobnym problemem?Bedę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Palpatine napisał:

Podobno błąd leży po stronie TIDAL i pojawia się okazyjnie. Jak masz konto na FB to sprobuj zalogować się przez niego. 

Nie ma konta na fb.Jest inny sposób?Probowałem logować sie dwóch róznych kont i nic z tego.Czy ten Tidal ,który jest wgrany w SR25 przez producenta odbiega czyms oprócz obłsługi od tego dogranego?Jakie to wszystko wku......,Taka ******ła a tak irytuje,by to szlag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waski napisał:

@hary2 nie jeżdżę, ale myślę że to będzie moje nowe hobby 😉

zapytałem, ponieważ mam znajomego z ksywką WASKI, który jeździ i musiałem zapytać :).

Z tym logowaniem to straszna lipa,nie wiem jak to zrobić. Próbować w różnych godzinach, inne? Macie jakieś pomysły? Jeśli ktoś znajdzie jakąś informację to będę wdzięczny jak zamieści ją w tym wątku. Co za lipa, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Palpatine napisał:

Kiedyś czytałem, że powinno się usunąć tidal xapk, wylogować się z firmowego Tidala, zainstalować poniwnie xapk i próbowaćać się zalogować.

niestety ten sposób nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 Nowe oprogramowanie 1.54  do SR25.Naprawili wbudowaną aplikacje Tidal.Wydaje się że wszystko chodzi

Edytowane przez Melancholik
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.06.2020 o 13:30, Palpatine napisał:

Najpierw ściągnąłem XAPK Installer na kompa, później skopiowałem do SR25 do katalogu OpenService

https://apkpure.com/pl/xapk-installer/com.apkpure.installer

Następnie go zainstalowałem.

W drugiej kolejności powtózyłem ten sam proces z Tidal

https://apkpure.com/pl/tidal-music-hifi-songs-playlists-videos/com.aspiro.tidal

 

Również dziękuję @Palpatine za Twój post, który okazał się bardzo pomocny nie tylko dla mnie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Nowe oprogramowanie do SR25 1.7

Fajne ułatwienie do pobierania tidala i itp. w nowszych wersjach z poziomu urządzenia

Chyba wcześniej tego nie było.

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności